Motocykle

Z ostatniego newsa możemy dowiedzieć się, że w drugiej odsłonie Mafii najprawdopodobniej pojawią się pojazdy dwukołowe, a dokładniej motocykle. Co o tym myślicie?
Świetna rzecz, co prawda w Mafii był motocykl ale koślawy :p bo nie dokończony. Ale np. w takim Vice City czy SA to najczęściej poruszałem się motorami więc tu inaczej nie będzie.
Super tylko żeby były zrobione na oko tych lat :-)
muore il bandito, la mafia vive
Hehe :P Przecież Hayabusy nie dadzą :P Minch - o to już nie musisz się martwić :)
w GTA nie przepadalem za nimi. Lepiej mi sie autami jezdzi. ale bedzie to jakies urozmaicenie. Moze w misjach posluzyc jako cos czym mozna sie w maire szybko ulotnic nie narazajac sie na wiekszy ostrzal
Murphy był optymistą.
Jeżeli będą, to ładnie odwzorowane stare motocykle to wchodzę w to, bo przejadły mi sie choppery i ścigacze.
Obrazek
Grisha napisał(a):
Jeżeli będą, to ładnie odwzorowane stare motocykle to wchodzę w to, bo przejadły mi sie choppery i ścigacze.


Dokładnie.Jakiś klimat musi być zachowany ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Co do chopperów to mogą jakieś być ;) W końcu "rozkwitły" się w Ameryce na dobre na początku lat 50 XX wieku ;)
świetny pomysł. jeszcze do tego mają być rowery..
Wiem że temat był dawno ale się powstrzymać nie mogę
Może będą jeszcze jakieś prototypy "Komarów" xD
O tak! Mogły by być :) No i jeszcze te "ścigałki"...mmm...

Obrazek

Obrazek
Acozz napisał(a):
co prawda w Mafii był motocykl ale koślawy :p


Co? Gdzie? ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Był jako jeden z ukrytych pojazdów, wraz z monster truckiem, buldożerem czy traktorem. Na motocyklu na stałe był kierowca, a my wsiadaliśmy do bocznego wózka i kierowaliśmy...poczynaniami kierowcy :mrgreen:
I co? Nadal mają być motocykle? ;> Bo jakoś nie dotarłem do tego newsa :P A pomysł fajny :D

btw - w Mafii był motocykl? :O
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Właśnie, ostatnio ani widu, ani słychu o terkoczących jednośladach w Mafii...

BTW, po raz drugi - był.