Motocykle

WTF? Gangster na rowerze? Skąd w ogóle myśl o rowerach?

Motory jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, ale koniec końców, nie napawa mnie to jakimś niezadowoleniem, że motorów nie będzie.
Motory mogły by być fajne,ale wole samochody.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Nie wyobrażam sobie jak by Vito mógł jechać na rowerze albo na motorze może jeszcze takim hitlerowskim, dwu osobowym, razem z Joe by pomykał na misję, to by było śmieszne, wymiękam :lol:
a ja uważam, że co do rowerów, podobno jak mówili twórcy, jeździć będą ludzie na rowerach(jakieś babcie pewno) ale nie będzie można roweru zabrac - może coś pomyliłem, ale najprawdopodobniej mówię prawdę.

Co do motorów - to niech się pojawią po zakończeniu misji, albo jakieś motorowery, 1/250 samochodów. żeby nie za dużo ^^

Świat w grze jest dość mały, więc sądzę, iż rodzaje transportów i ich zwiększanie to banał i głupota nie godna mafii. Choć szkoda, że juz nie zabijemy kogoś w tramwaju, nie wejdziemy ani do taxi(co nie jest pewne na 100%)
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Przynajmniej nie będzie zamieszania na chodnikach i ulicach ,bo taki rower nie ma takich "właściwości" jak piesi czy samochody. Ale już motocykl mógłby być. Taki trasport ,jeszcze z wyglądem z tamtych byłby bardzo klimatyczny.
Fan of Tommy Gun :D
Rower w tej grze to trochę nie poważnie by wyglądał, ale motocykle jak najbardziej tak. Nie rozumiem też dlaczego dla nie których Vito na motorze wyglądałby śmiesznie. Oczywiście brak jednośladów nie powoduje końca świata, ale motocykle z tej epoki były by dobrym smaczkiem.
Coś cywilnego...

Obrazek


...i przytarganego z Europy ;-)

Obrazek
Gdyby były tylko takie jak pokazałeś na pierwszym zdjęciu to zgadzam się. Jednak nie chciałbym zobaczyć wojskowych modeli i takich małych pierdółek typu Romet.
muore il bandito, la mafia vive
Ja tam licze na moje cudeńko ;* Obrazek
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
cron