Motocykle

Siorak napisał(a):
wiec zrobienie takich opcji typu rower czy motor to nie jest zaden problem dla 2k


Czy ja wiem, czy na tym etapie produkcji to tak łatwo dodać rowery. Pewnie musieli by dość poważnie ingerować silnik gry, co im się zwyczajnie teraz nie opłaca ;-)
Ta może jeszcze rolki i deskorolki..
Żadnych rowerów co Wy ...
Motorki oczywiście ale takie z epoki a nie... ;)
Tak jak Kevin napisał jak zrobią będzie dobrze bo Hayabusy nam nie dadzą ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hanys wiadomo ze nie dodadza ci wszystkich rzeczy ale na rower by ich bylo napewno stac a mi nie chodzi o to zeby moc sie poruszac rowerami jak w GTA SA tylko poprostu zeby to wszystko wygladalo realistycznie np. idziemy sobie przez jakies podworko pod drzewem lub gdzies tam pod drzwiami stoi oparty rower wiadomo z tamtych lat poprostu moze zle to ujalem
Motory w mafi2, mi to wcale nie[spacja]przeszkadza ale czy w tamtych czasach były jakieś fajne?
Poza tym ciekawe, czy motory nie[spacja]będą wolniejsze od samochodów, co dawało by przewagę autom. Motory dawały by poczucie rzeczywistości. Są samochody to i muszą być motory choć niekoniecznie.
Skąd to w ogóle pytanie ? Ja na przykład nie trawię nowych motocykli... Uwiebiam te przedwojenne i zaraz po. DKW, BMW, Harleye, Indiany, Sokoły, czy SHL... to tylko malutki odłamek przykładowych świetnych marek jakich było pełno... Ja chcę motorów w mafii! I jeszcze jedno, jak motory wolniejsze od samochodów? Zależy jakie.. Co z tego, że mniejszy silnik mają od samochodów, jeżeli ważą kilka razy mniej?
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Z tymi rowerami, to czemu nie? Pamiętam, że na jakimś screenie Mafii 2 widziałem stojące rowery... Co myślicie?

Post edytowany 17.06.10 14:03

http://www.gtafour.ru/mafia/mafia-2-screenshot-25.jpg
Obrazek
No wiec wygląda na to, że i rowery będą. Pytanie tylko czy są tam dla ozdoby, czy będzie można ich dosiąść?
Obrazek
Obrazek
Mnie sie wydaje, że nie są dla ozdoby, jakby były atrapami, to ta uliczka nie byłaby tak nimi zapełniona. Chociaż nie wyobrażam sobie Vito na rowerze, a w ekwpiunku: strzelba, colt i kij. Pożyjemy, zobaczymy.
Obrazek
Ja tez jakoś tego nie widzę. Wyobraźmy sobie np jak Vito goni kogoś na rowerku i strzela z Colta ;-) Wyglądało by to co najmniej komicznie. No ale rowery w tamtych czasach już też były, więc jeśli gra ma być jak najbardziej realna...
Obrazek
Obrazek
Moim zdaniem, ta wypowiedź jest głupia... Rowery są dłużej niż samochody, więc powiedzenie o latach 40' i 50', że rowery już były, co brzmi jakby były świeżym wynalazkiem przez pryzmat aut jest głupie ;)
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Po prostu miałem na myśli, ze jeśli gra ma być jak najbardziej realna to teoretycznie powinny w niej być wszystkie pojazdy, włącznie z rowerami.
Obrazek
Obrazek
A moim zdaniem nie będzie żadnych rowerów ani motocykli w sensie pojazdów, którymi można jeździć. Do tej pory twórcy wypuścili masę filmików z gameplayami i ani razu żaden motor ani rower nie jechał ;)
Może będą pokazane gdzieś w tle jakiejś cutscenki?
Obrazek
Skoro twórcy zaprzeczyli istnieniu motorów to znaczy, że ich definitywnie nie będzie-bo i po co?
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Moim zdaniem rower lub motor w grze to by był zbędny dodatek ogólnie jak gram w gta to nie lubie się poruszać po mieście na motorach wole samochody tak więc i w mafii pod tym względem dobrze będzie ze motorów i rowerów nie będzie ;D
cron