Moja galeria zdjęć z gry Mafia

Przykładowe screenshoty z gry Mafia.
Przykładowe screenshoty z gry Mafia.
Kevin... Już wszystko wcześniej miałem gotowe, zanim zadałeś swoje pytanie.
Ładnie ;)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dzięki za pozytywną wypowiedź.
Strona internetowa została bezpowrotnie zlikwidowana.
Miła dla oka stronka, bardzo czytelna.
Jedyny mankament, to Twoje opisy.
Głównie chodzi mi to o opis hotelu Corleone, za często używasz słowa hotel w jego najróżniejszych odmianach. Próbuj, to czymś zastępować, albo całkowicie unikać.

"Zarówno parter hotelu, poszczególne piętra hotelu, pokoje hotelowe, schody i inne rzeczy - prezentują się bardzo ładnie".

Spróbuj w ten sposób:
Zarówno parter, poszczególne piętra, pokoje hotelowe czy też schody prezentują się niebywale okazale.

Nie musisz na każdym kroku przypominać nam, że jesteśmy w hotelu.

Strona na ogromny plus, popracuj jedynie nad tekstami.
Poza tym w widocznym miejscu zamieść notkę, co do Twoich praw autorskich. Nie ochroni Cię, to przed rubieżą, ale może w pojedynczych przypadkach da jakiś efekt.
Obrazek
Wcześniej zawarłem tego typu wiadomość dotyczącą mojej strony internetowej:

"Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rejestrowania się na wskazanej stronie internetowej.
Możliwość przeglądania uwzględniona jest od zarejestrowania się oraz aktywacji użytkownika przez administratora."

Teraz postanowiłem, że możliwość przeglądania zamieszczonych artykułów będzie dostępna dla wszystkich.
Co o tym sądzicie?
Tak jest lepiej. W końcu ktoś, kto nie jest do końca przekonany, czy Twoje prace się mu spodobają nie będzie się specjalnie rejestrował. Oczywiście, nie mam na myśli, że Twoje prace są złe, bo wcale tak nie jest :)
Dzięki Kevin za wypowiedź w tej sprawie.
Dawid1983
Na Twojej stronie nie można się zarejestrować.
Poza tym nie wiem gdzie są te artykuły, nie widać ich nigdzie.
Obrazek
Postanowiłem, że możliwość przeglądania zamieszczonych artykułów będzie dostępna dla wszystkich.
Zatem rejestracja została zablokowana.
Przepraszam za dokładniejsze nie wskazanie informacji, że wkrótce będzie możliwość przeglądania zamieszczonych artykułów.
Na stronie została już zamieszczona poprawiona informacja na ten temat.
Możliwość przeglądania zamieszczonych artykułów jest już dostępna.
Zapraszam zatem do odwiedzenia strony internetowej: serwis został zamknięty.
Mam prośbę: gdy chcesz coś dodać do tematu, a już napisałeś posta to zedytuj go, żeby nie pisać posta pod postem ;-)
może jeszcze dodaj do każdego zdjęcia ocenianie (np. takie w skali 1-5)