Moja galeria zdjęć z gry Mafia

Świetny pomysł! Wtedy poznasz opinię oglądających :)
Tak skala ocen, to dobry pomysł. Screeny Ikarus Moda są niezłe.
Dawid wysłałem ci pw.
Obrazek
Zapraszam do sprawdzenia trzech przykładowych screenów z gry Mafia.
Warto zobaczyć moją własną nową jakość wykonywanych screenów.
Jak oceniasz moją nową jakość wykonywanych screenów?

Obrazki zostały bezpowrotnie utracone.
A już myślałem że to koniec twoich screenshotów, na szczęście się myliłem ;-). A co do Screenów to niezłe :-P , nie piszę że są świetne bo wole jak robisz fotki krajobrazów :mrgreen:.

P.S - Skąd ściągnąłeś tego Volkswagena ?
Dwa przykładowe screeny krajobrazów miasta Lost Heaven dla użytkownika Extreme.
Wszystkie screeny wykonuje za pomocą programu Fraps.

Obrazki zostały bezpowrotnie utracone.
Git majonez! Teraz te screeny jeszcze bardziej przypominają pocztówki z lat '30 ubiegłego wieku :)
SharkY napisał(a):
Posłuchajcie, mam pytanie mam program free camera, i go używam aby robić screeny z gry, ale free camera gdy jestem w miescie nie moge wyjechać poza miasto bo już wtedy camera nie działa a gdy jestem w mieście i wybywam na obrzeża itp (drogi poza miastem) urywają się one po pewnym kawałku. Jak zrobić to aby móc tam robić screeny itp. Czy do tego jest inny jeszcze mod czy nie ?


Jaki to jest programik? Zna ktoś nazwę?
Chodzi ci o Free Camera mod ? Jeżeli tak to polecam przejrzeć ten temat ;-) . A jeśli chodzi ci o program do robienia screenów, to tutaj masz Frapsa.
No tak, ale we Free Camera widać hud'a.
Nie wiem czy to jest prawdą, ale wydaje mi się że Dawid1983 po prostu ucina te fragmenty screenshotów, na których widoczny jest HUD ;-)
Nie wiem do końca co ma na myśli Extreme, ale wykonując screeny nic nie ucinam.
Zakrywam po prostu rzeczy widoczne zawsze podczas gry.
Mam na myśli element pokazujący zdrowie głównego bohatera, który widzimy na dole po lewej stronie.
Również element pokazujący stan środków pieniężnych, który widzimy na górze po prawej stronie.
Nie wiem jak się to prawidłowo określa, ale chyba jest to HUD, co wnioskuje z wypowiedzi Extreme.
Zatem nic nie ucinam tylko delikatnie to zakrywam.
nie testowałem tego modu, ale chyba pozwala on na pozbycie się interfejsu (HUD) http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=560
Mi się tam Dawid twoje zdjęcia z gry bardzo podobają. Oby tak dalej i jak najdłużej racz nas nimi.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Dzięki Krystian za wskazanie tego Modu, który umożliwia prawie całkowite pozbycie się interfejsu.
Wiedziałem wcześniej o tym dodatku do gry Mafia, ale potem zupełnie o nim zapomniałem.

Obrazki zostały bezpowrotnie utracone.
Jak zawsze świetnie!

PS. Ładnie wykonany został model tego Rosjanina z ostatniej fotki :)
cron