Moja galeria zdjęć z gry Mafia

Obrazki zostały bezpowrotnie utracone.
Fotki super i koreczek też niezły :P Nie żal Ci było Corda? xD
Postanowiłem usunąć niektóre wybrane screeny, moim zdaniem nie były zbyt dobre.
W zamian zostały zaprezentowane poniżej nowe screeny.
Spróbuj porobić fotki w scenerii nocnej ;o
tu jest ciekawy mod zmieniający nocny wygląd nieba: http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=554
Obrazki zostały bezpowrotnie utracone.
Treść wiadomości została usunięta.
Jakiego programu używasz do dowolnego ustawiania kamery poza miastem i podczas misji? Bo z tego co wiem to Free Camera działa tylko we Free Ride w mieście...
Wszystkie screeny wykonuje za pomocą programu Fraps.
Zapraszam również wszystkich chętnych do odwiedzania wyżej wskazanego serwisu.
Znajdziesz tam screeny na pulpit twojego komputera i linki do innych serwisów dotyczących gry Mafia i Mafia 2.
Jak oceniasz teraz wygląd serwisu i zaprezentowanych screenów?
Ale co robisz, że nie masz Toma na obrazkach w Hotelu Corleone. Że tak powiem ,,stajesz pod ścianą''?
Większości screeny wykonuje we wskazany przez ciebie sposób, szukając jakiegokolwiek oparcia.
Zarazem polecam pobrać wskazany tutaj Mod, który ułatwia wykonanie ciekawych screenów.
Mod ten umożliwia prawie całkowite pozbycie się interfejsu, który w tym temacie został wcześniej wskazany przez Krystiana.

Bezpośredni link: http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=560
a nie dało by się jeszcze wskazówek w liczniku i kasy zrobić przeźroczystej?
To do twórcy modyfikacji, a o ile wiem takiego na naszym forum nie ma ;-)
Co do screen'ów to ładne :lol:
Obrazek
hm, wydaje mi się, że po prostu trzeba znaleźć wskazówki w folderze MAPS i przerobić na przeźroczyste
ale skoro autor tego nie zrobił to mogę się mylić...
Umie ktoś robić przeźroczyste obrazki?
Kiedyś gdzieś widziałem opis jak to zrobić chyba na gtanet.pl... ale... na własnie ale...
Całkiem czysty obraz, bez żadnych widocznych elementów, jest możliwy w jeździe ekstremalnej.
Naturalnie tylko wtedy kiedy się poruszamy, nie widać również elementu pokazującego ilość pieniędzy.
Jak wsiadamy do pojazdu, widać już wskazówki licznika - umożliwia to ten wskazany tutaj Mod.
Zatem tylko tyle mogę doradzić w tej sprawie - nie wiem jak można zrobić wszystko niewidoczne.