Misja śmietanka na kawie dwa zakończenia

Które zakończenie jest według was lepsze bo według mnie to w którym Morello spada z mostu.
Tak, dokładnie. Bardziej efektowne niż upadek samolot. A teraz taka ciekawostka: jeśli podejdziemy do tego samochodu to będziemy mogli przez niego przejść! ;)
Jest jeszcze jedna możliwość o której zapomniałem powiedzieć. Kiedy jadę obok samochodu Morello to czasem się zdaża że Sam lub Pauli zabiją Morello. Wtedy pokazuje mi się komunikat że mogę wracać do baru lecz samochód dalej jedzie [jeżeli kierowca żyje] i zatrzymuje się przed mostem. :-)
Ja raczej staram się być zdala od jego auta, bo często zdarza się, że Pauli albo Sam (lub ja) dostaną, albo że przebiją nam opony, a wtedy nie da się dogonić Morello. :-(
A według mnie lepsze jest na lotnisku, ponieważ gdy nie będę strzelał w te śmigła to Morello ucieknie i wtedy fajna rozmowa między chłopakami się rozgrywa.
muore il bandito, la mafia vive
A ja miałem 3 zakończenie xD Kierowca morello uderzył w słup. Ja sie zatrzymałem i naparzałem wraz z Pauliem i Samem w okna, zabiliśmy kierowce i pasażera, ale morello nie dało sie zabić ani wyrzucić z auto cofnołem się lekko a tu Paulie wyrzucił Morella z samochodu (ja nie mogłem to jak on to zrobił ^^ cheater jeden xD)i zabiliśmy go ^^
zabicie morella po za miastem na drodze jest bardzo trudne, i mozliwe tylko gdy mamy jakies szybkie auto, i zdołamy morella wepchnąć w krzaki. może on też sam przwtalić w słup, ale potrzeba duuużo szczęścia...
kiedys udalo mi sie wyrownac do Morella. Bylo w tym duzo szczescia ale tez (nie bede skromny) umiejetnosci prowadzenia samochodu. Wtedy Paulie lub Sam zastrzelili Morella jadacego w limuzynie i odjechalem do baru.
Zanim przeszedlem mafie wozilem sie przez rok samochodem po miescie bez celu :mrgreen:
Murphy był optymistą.
ta misja ma właściwie trzy zakończenia-jeśli nie zestrzelimy samolotu, w którym jest Morello to też wyświetli się filmik :mrgreen:
Blitzkrieg1410 napisał(a):
ta misja ma właściwie trzy zakończenia-jak nie zestrzelimy samolotu, w którym jest Morello to też wyświetli się filmik :mrgreen:



Taa...ja często go sobie puszczałem :-) CRAP, DEAM, OHH SHIT...hehe :-D
muore il bandito, la mafia vive
Zakończenie z samolotem jest troszkę ''nierealne'', dlatego iż strzelamy w ten samolot kilkoma magazynkami Thompsona, obydwa silniki się palą i samolot sobie poleciał. Leci leci i nagle spada w dół, śmiać mi się chciało jak po raz pierwszy zobaczyłem jak ten samolot spada...
Obrazek
Sk1bA_ napisał(a):
Zakończenie z samolotem jest troszkę ''nierealne'', dlatego iż strzelamy w ten samolot kilkoma magazynkami Thompsona, obydwa silniki się palą i samolot sobie poleciał. Leci leci i nagle spada w dół, śmiać mi się chciało jak po raz pierwszy zobaczyłem jak ten samolot spada...


taa... taki samolot powinien szybować, a w Mafii spadł pionowo na ziemię...

acha, żeby nie było, że piszę posty nie na temat

Blitzkrieg1410 napisał(a):
ta misja ma właściwie trzy zakończenia-jeśli nie zestrzelimy samolotu, w którym jest Morello to też wyświetli się filmik :mrgreen:


no to to może być jeszcze czwartym zakończeniem: tommy-pod-smiglem-t254.html
to jest taka stara ciekawostka odkryta przeze mnie ;-)
Mi raz sie zdarzyło że niedaleko lotniska jego samochód spadł na boczną drogę i podeszłem z obrzyna wywaliłem 3 magazynki i szyba jest.Paulie przed misją(w barze)nie kłamał opancerzona ta limuzynka
Faktycznie moim zdaniem tez jest lepsze zakończenie gdzie Morello Spada z mostu ale te pierwsze tez nie jest złe
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Zdecydowanie most!
Oczywiście lotnisko też jest fajne,ale jakoś bardziej wolę most ;p
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ