Misja śmietanka na kawie dwa zakończenia

Nie jest to samo, jeśli by używało konkretnego modelu w tej cutscence to po podmianie modelu (innego niż Guardiana) by było standardowe. Wiele razy przechodziłem tą misje na modzie i zawsze było wnętrze tego modelu którym jechałem. Po prostu wszystkie modele mają bardzo podobne wnętrza (tekstury małej rozdzielczości) i wygląda do na takie same.
Według mnie najlepsze zakończenie śmietanki na kawie to na lotnisku gdy spada ten samolot według mnie jest super ;p
Obrazek
Mi najbardziej odpowiada zakończenie, gdy Tommy spycha samochód Morello ;-) . Te zakończenie na lotnisku też nie jest złe, jest łatwiejsze niż te, kiedy dalej ściga się Morello ;-)
Obrazek They never fight alone...
Gdy Tommy spycha Morello wraz z jego ochroniarzami.
"You die bitch. Try again." - Infinity Ward
Znacznie lepsze jest to drugie zakończenie gdy Morello spada z mostu. Jest bardziej efektowne. Tylko szkoda że przy zakończeniu gdy spada Morello samolotem to nie ma miejsca katastrofy (chodzi mi o zwykły samolot któremu palą się nie tylko silniki ale i kadłub.)
Obrazek
Miejsca katastrofy nie zobaczysz, bo zapewne rosjanie zdążyli już je zabezpieczyć.

Teraz gdy przechodzę tę misję, staram się dopaść Morella przed lotniskiem lub mostem, przynajmniej można troche postrzelać a i taka śmierć jest moim zdaniem bardziej honorowa.
muore il bandito, la mafia vive
a dla mnie troche dupiate ze glowny wrog nasz ginie w malo spodziewany sposob :D chodzi mi o to ze jak 1 raz sie gralo to ja myslalem ze ten samolot odlecial a tu nagle bum tak jakos bez wiekszego rozglosu ,scena z mostem tez taka nijaka tutaj by pasowala jakas akcja jak smierc sonego w ojcu chrzestnym . czyli jakies ostrzelanie samochodu albo budki jakiejs on sie wysuwa i dostaje jeszcze serie cos takiego :D mysle ze tak powinna sie konczyc ta misja :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Mi przypadło do gustu zakończenie z mostem. Może dlatego że odkryłem je dzięki naszemu forum. i po 5latach miło było zobaczyć coś innego :)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mi się bardziej podobało zakończenie z mostem,chociaż to z lotniskiem też nie jest złe
Glory Glory ManUtd XD
Raz zabiłem Morello gdy jechał w stronę mostu ale kierowca jeszcze żył.Zatrzymali się przed mostem a ja i tak ich zepchnąłem :satan:
Dezektoor napisał(a):
Zatrzymali się przed mostem a ja i tak ich zepchnąłem


Nie przed mostem. Oni zawisnęli tuż nad przepaścią. Owszem - da się go zepchnąć, ale tylko w trakcie trwania przerywnika.
:(/ nie wtedy w cut scence tylko, gdy zabiłem Morello w czasie jazdy.Pojawił się napis ,że mogę wracać a oni jechali i zatrzymali się przed mostem.OOO!!!! :-) \:/
To i ja powiem cos od siebie ;p

Mafie przeszedłem z 6 lat temu i dziś skończyłem własnie ostatnia misje. I wszedłem sobie poczytac ciekawostki i myśle jakie 2 zakonczenia. Gralem i zadnego wyboru nie mialem. I tak czytam czytam ten temat i przypomnialo mi sie ze wlasnie byla misja ze spada samlot a ja jej nie mialem teraz w 2 razie ha. I juz wiem czemu :P

U mnie morelo wpadl w rów w jakies krzaki i wysiadlem pozabijalem ich wszystkich i zaczelem cofać sie do tyłu i normalnie dalej wszystko było :P

Lece teraz zobaczyć te dwa zakonczenia :P tzn 1 przypomniec 2 z mostem zobaczyć :P

piona

Edit: No i po robocie :P za pierwszym razem wyszlo lotnisko a potem odrazu na most :P wiec mozna powiedziec ze tez mialem 3 zakonczenia ;p dobrze ze trafilem na ten temat bo juz przestraszylem sie "bez kitu gdzie ta misja co samolot spada" :P
Most. Wzbudza większe emocje. :-)
Tak , tylko na moście nie ma interakcji gracza tylko cut scenka.