Misja śmietanka na kawie dwa zakończenia

dowód na 3 zakończenie. http://img404.imageshack.us/i/dsc00001tr.jpg/
Sorki za jakość, ale nie mam frapsa na kompie, więc musiałem komą zrobić.
"Przyjaźń to G***o" - Sam
Fejk :P
Trzeciego zakończenia nie było w grze. Można je zobaczyć tylko poprzez podmienienie czegoś tam (nie pamietam dokładnie)
Poza to co ty zrobiłeś można zrobić za pomocą mafiacona ;p
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Morello można zabić poza miastem (wiem, bo sam go zabiłem kiedyś). Czy ja wiem czy to można uznać za trzecie zakończenie...
Ja gdy za pierwszym razem przechodziłem tą misje "dobry kawałek czasu temu" to samochud morela uderzył w słup przy moście i kierowca nie cofał tylko cisnoł twardo w słup. Ja wysiadłem z samochodu i zabiłem morelo w samochodzie, ale nie pojawił się komunikat że mogę wrucić do baru i musiałem przejść ją jeszcze raz ;| :-| :-P
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."
Ja lubie jak spada z mostu i w tym zakończeniu można zastrzelić morello nie waląc nim o słupy,płoty i inne badziewia :lol: .Jak jedziecie za morello i on dojedzie do mostu to jego samochud zatrzyma sie troche przed krawędzią.Jak zobaczymy że zatrzyma to my też szybko stajemy i wychodzimy z auta i podbiegamy do morello wtedy on i jego ochroniarze wychodzą z auta i biegną w naszą strone.Wiadomo co znimi zrobić 8-)
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Most lepszy :D
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Zakończenie z mostem jest zdecydowanie lepsze. Daje więcej emocji podczas ścigania Morello. Chociaż filmik podczas tego zakończenia jest źle zrobiony , bo kiedy on się włącza to Morello jest już na moście , jeszcze jedzie kawałek drogi i hamuje co też zajmuje trochę drogi , a na filmiku samochód wyrabia się z tym wszystkim w kilka metrów.
Salieri Cię dorwie
Ja przechodziłem tę misję pięć razy, pięć razy miałem samolot i już więcej mi się nie chciało :(
O szkoda ,trzeba było próbować . Ze mną było podobnie . Raz z kolegą , który też gra w Mafię rozmawialiśmy o niej. Akurat dyskutowaliśmy o misji "Śmietanka na kawie " i kolega powiedział , że miał zakończenie z samolotem , zadziwiłem się wielce ,bo mi Morello spadł z mostu. Następnym razem gdy przechodziłem Mafię znów miałem to samo zakończenie . Dopiero za trzecim razem miałem samolot.
Salieri Cię dorwie
ja 3 razy przechodzilem i zawsze mialem samolot :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Zakończenie po części jest zależne od samochodu.
A czemu tak sądzisz? Ja już trochę gram w Mafię i tą misję przechodziłem różnymi autami, i nie zauważyłem zależności zakończeń tej misji od aut użytych w niej. Jest to po prostu losowe, a że niektórzy mieli częściej jedno zakończenia to zwykły przypadek, generalnie lotnisko było ogólnie bardziej "pospolitym" zakończeniem tej misji
W pewnym sensie to zależy od auta.
Zauważyłem, że Morello częściej jedzie dalej drogą, gdy jedziemy bardzo, ale to bardzo blisko niego. Jeśli zaś zachowujemy pewien dystans, limuzyna wjeżdża do lotniska.
Jako że musi to być bardzo mały dystans, by Morello jechał dalej, musimy wziąć samochód o podobnej szybkości co Silver Fletcher. Sam próbowałem kiedyś zepchnąć Morello z mostu Boltem Ace (ciekaw byłem, jak będzie wyglądać zepchnięcie wielkiej srebrnej limuzyny takim maleńkim gruchotem) jednak Morello zawsze wjeżdżał do lotniska.
Krótko mówiąc: jeśli dystans Silvera Fletchera i naszego samochodu przez całą drogę do lotniska jest niewielki, wówczas limuzyna jedzie dalej. Jeśli jedzie się przez większość drogi kilkanaście metrów za nią, wówczas wjeżdża do lotniska.
Czasami oczywiście się zdarza inaczej (jedziemy łeb w łeb za limuzyną, a ona wjeżdża do lotniska), ale na ogół jest tak jak napisałem wyżej.
Wszystkie te zakończenia o których mówicie mi się przytrafiły. Jednak zdecydowanie stawiam na zakończenie z mostem. Jest bardziej efektywne i ciekawsze.
U mnie Morello wjeżdża na lotnisko , gdy jadę blisko niego , a jak zachowuję dystans to jedzie prosto na most. Kiedyś ścigałem Morello jakimś boltem ace , dojechałem do mostu i zepchnąłem go. Co ciekawe nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę , ale na filmiku podczas spychania Morello z mostu wnętrze naszego samochodu jest zawsze takie samo , nie ważne jakim samochodem pojedziemy. Jest to chyba wnętrze tego czarnego guardianu , który stoi na placu za barem Salierego.
Salieri Cię dorwie