Mafia II New Soundtrack Mod

Czy podoba ci się New Soundtrack Mod?
63% (5)
0% (0)
13% (1)
25% (2)
0% (0)
Liczba głosów: 8
Witam.
Dziś chciałem wam przedstawić mojego moda do Mafii II, który jest wciąż w produkcji. Już dawno chciałem się za to zabrać, ale praca mi w tym nie pomagała. Mod jest ukończony w ok. 20%
Jego celem jest zmienienie utworów muzycznych w radiu, ale na te również z lat 30, 40 i 50, które nie zostały umieszczone w oryginalnym soundtracku. Na razie umieszczam tylko część tytułów,ale w miarę postępów będę umieszczał kolejne.
Empire Central, lata 50:

1.Bobby Darin-Dream Lover
2.Buddy Holly-Crying,Waiting,Hoping
3.Chubby Checker-Let's twist again
4.Dean Martin-Gentle on My Mind
5.Dean Martin-Sway
6.Dean Martin-Volare
7.Dean Martin-Everybody loves somebody sometimes
8.Dean Martin-My Rifle my Pony and Me
9.Dean Martin-Think About Me
10.Elvis Presley-I can't help falling in love with you
11.Elvis Presley-Jailhouse Rock
12.The Platters-Only you
14.Frank Sinatra-My way
15.Frank Sinatra-That's life
16.Little Richard-Good Golly Miss Molly
17.Los Lobos-La Bamba
18.Los Lobos-Come on let's go
19.Los lobos-We belong together
20.Los Lobos-Donna
21.Pat Bone-Speedy Gonzalez
22.Sam Cooke-Wonderful World
23.The Beatles-Twist and Shout
24.Tony Bennett-Rags to Riches
Na razie to tyle.Jak ktoś ma jakieś swoje propozycje odnośnie piosenek, to proszę śmiało pisać, bo mi już piosenek brakuje. :mrgreen:

UWAGA!!!
Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o ochronie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) zastrzegam sobie wyłączne prawo do wykonywania projektów przeze mnie rozpoczętych. Nie dotyczy to sytuacji, gdy dobrowolnie zrzekam się całego* projektu lub jego części.** Zastrzegam sobie pełne prawa autorskie do moich projektów, których się nie zrzekłem w całości.***
*Może to nastąpić, gdy ogólne wykonanie projektu nie będzie możliwe z powodu braku czasu, bądź wystąpienia losowych okoliczności uniemożliwiających mi jego wykonanie. W takich przypadkach wyznaczam chętnego użytkownika, który wykona projekt za mnie.
**Zakazane jest odbieranie mi projektu w całości, gdy zrzeknę się tylko jego części.
***Dzieci neostrady chcące się dowartościować poprzez odebranie mi moich projektów bez mojej zgody informuję, że w tym kraju jest to nielegalne. A jeżeli się to nie podoba, to niech szukają szczęścia gdzie indziej. Najlepiej na Madagaskarze, albo w Bombaju
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Bardzo fajna inicjatywa, z chęcią bym przeszedł grę z takim modem.
Może jakieś inne utwory z Mafii TCoLH? Bo w grze jest tylko jeden, w Empire Classic - ten z Central Island. Możesz dać takie jak:
- Louis Jordan - You Run Your Mouth
- Louis Prima - I'm living in a great big way
- The Mills Brothers - Out For No Good
- The Mills Brothers - Moanin' For You

Albo jakieś Luisa Armstronga np.:
- Yes Suh!
- Cain and Abel
- Me and Brother Bill
- You Rascal, You
- I Will Get Mine Bye and Bye
- Harlem Stomp
- I Double Dare You

Wybierałem takie najbardziej pasujące. Może coś z tego wykorzystasz :)
Te z Mafii to wiadomo gdzie szukać, wystarczy wypakować dźwięki z gry XTractorem, a te Armstronga brałem z jego pierwszego albumu - The Great Louis Armstrong (1937-41)

EDIT: A co powiesz na inicjatywę, że Empire Classic będzie grało piosenki z lat 30, Empire Central z lat 40, a Delta Radio z lat 50?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dzięki Mateo. Wszystko wykorzystam. A te utwory z pierwszej części to już dałem empire classic i central w latach 40.

Empire Classic,lata 40:
1.Louis Jordan-You Run Your Mouth
2.Louis Armstrong-Cain and Abel
3.Louis Armstrong-Me and my brother Bill
4.Louis Armstrong-Yes Suh!
5.Louis Prima-I'm living in a Great Big Way
6.Louis Prima-Long about Midnight
7.Louis Prima-Sing It Way Down Low
8.Mills Brothers-Out for no good
9.Mills Brothers-You Rascal You
10.Mills Brothers-Tiger Rag
11.Latho Droom-La Verdine
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Beatlesi nie pasują, nie ta epoka...

Jakieś Armstrongi, może When The Saints go Marchin In, Tenderly, Body and Soul

Do tego Robert Johnson - Sweet Home Chicago, Andrews Sisters - Oh Johnny, Louis Jordan - Let The Good Times Roll, Cab Calloway - Minnie The Moocher (ale ta wersja z lat 30), John Lee Hooker - Hobo Blues, Chuck Berry - Maybelline (obowiązkowo w latach 50!!!).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Mam już przerobione 3 i pół stacji radiowych, nowa muzyka w menu i na napisach końcowych.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś powiedział mi jak wyciągnąć muzykę ze strzelanin i pościgów, bo chciałbym zastąpić ją utworami z pierwszej części, które już mam gotowe do przekonwertowania.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Czyli niedługo można się spodziewać downloadu? :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jeszcze 2 i pół stacji i muzyka pod strzelaniny i pościgi. Nie chcę wydawać pół moda i 100 DLC :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Byłem pewny, że chodzi o zmianę samego radia. Tylko nie dawaj w tych misjach ani menu żadnych śpiewanych itp. tylko też takie pasujące i w klimacie ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
menu:

http://www.youtube.com/watch?v=_PXC7tOmRds

muzyka podczas pauzy:

http://www.youtube.com/watch?v=nDKoY-_6cfo

muzyka w napisach:

http://www.youtube.com/watch?v=kI84kUhm3mw
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Pomysł z modem świetny ;-) Chętnie bym posłuchał w radiu takiego Chubby Checker'a czy Armstronga.
Jednak muzyki z misji czy nawet menu głównego bym nie zmieniał. Utwory są świetnie dobrane i budują niepowtarzalny klimat. Słysząc motyw przewodni z Ojca Chrzestnego będę się czuł jak w The Godfather'rze a nie w Mafii. Ogólnie utwory z linków do ostatniego posta moim zdaniem niezbyt pasują :-/ Nie ma co przedobrzać. Nowe, popularne utwory w radiu to i tak już coś. Nie mogę się doczekać premiery gotowego moda :-)
Też trochę sceptycznie do tego podchodzę, jak już koniecznie chcesz zmieniać, to wybierz coś czego nie było w żadnej grze, bo tak to jak z przerabianiem gry na Ojca Chrzestnego lub pierwszą Mafie. Mimo, że same utwory są świetne, po prostu nie pasują do tej gry, tym bardziej, że to utwory tytułowe, zbyt charakterystyczne. To podczas pauzy mogłoby jeszcze zostać, ale menu i napisy totalnie nie pasują. Na prawdę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak chcecie, to mogę jeszcze dzisiaj wrzucić demo moda na chomika. Po zastosowaniu się do waszych rad stwierdziłem, że na razie tyle starczy. Nie wykluczone, że za niedługo całkowicie go zakończę. Brakuje mi już piosenek, a nie chcę was w nieskończoność torturować ciągłym czekaniem. Na razie ogarnę, a potem dam link.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun, nie spiesz się ;-) Najważniejsze, aby mod był dopracowany w każdym calu. Aby muzyka była w dobrej jakości a ich głośność była wyrównana. Ja poczekam do wersji finalnej.
OK.Skoro chcecie mieć wersje finałową do końca sierpnia, to dawajcie jakieś nuty z epoki. Potrzebuję utworów do delta radio lata 40 i 50 (w sumie ok.35 piosenek.)
Empire classic lata 50 gdzieś ok.20 piosenek

Delta radio lata 40-blues,Jazz itp.
-||- lata 50-Rock'n roll
Classic lata 50 - zdaję się na waszą wyobraźnię i wyszukiwarki.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moja działalność w internecie (nie, nie będę się reklamował ;-) ) skupia się głównie w klimatach lat 80's oraz 90's. Znam jednak trochę utworów, które nie pojawiły się na powyższych listach:

    1. Paul Anka - Diana
    2. Paul Anka - I Love You Baby
    3. Paul Anka - Lonely Boy
    4. Paul Anka - Puppy Love
    5. Paul Anka - Put Your Head On My Shoulder
    6. Frankie Avalon- Why
    7. Chuck Berry - Rock And Roll Music
    8. Teresa Brewer - Baby, Be My Toy
    9. Teresa Brewer - The Hula Hoop Song
    10. Sonny James - Yo Yo
    11. The Chordettes - Lollipop
    12. The Coasters - Yakety Yak
    13. Danny and The Juniors - At The Hop
    14. Bobby Darin - Splish Splash
    15. Doris Day - A Guy Is A Guy
    16. Doris Day - Everybody Loves A Lover
    17. Doris Day - Que Sera, Sera
    18. Fats Domino - Blueberry Hill
    19. Everly Brothers - Wake up little Suzie
    20. The Goons - The Ying Tong Song -- Zabawna piosenka, niczym z Neverhood'a :-)
    21. Bill Haley - Rock Around The Clock -- ale to już chyba było w grze, nie pamiętam dawno w Mafię dwójeczkę nie grałem.
    22. Bill Haley - See You Later Alligator
    23. Buddy Holly - That'll be the Day
    24. Brenda Lee - Rockin' Around the Christmas Tree
    25. Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
    26. Jerry Lee Lewis - Whole Lotta Shakin' Going On
    27. Little Richard - Good Golly, Miss Molly
    28. Little Richard - Lucille
    29. Little Richard - Tutti Frutti
    30. Carl Mann - Mona Lisa
    31. Dean Martin - Mambo Italiano
    32. Dean Martin - Standing On A Corner
    33. The Johnny Otis Show - Telephone baby
    34. Louis Prima - Buono Sera
    35. Louis Prima & Keely Smith - Hey Boy Hey Girl
    36. Neil Sedaka - Oh! Carol -- To przebój nawet dziś. Aż dziwne że nikt przede mną tego nie wymienił.
    37. Jackie Wilson - Reet Petite

Zdecydowana większość jest z drugiej połowy lat pięćdziesiątych, ale myślę że wiele z nich można do radia wykorzystać ;-) Są to moje ulubione kawałki z tej epoki.
Po większą ilość utworów zalecam wizytę u doktora YouTube. Chociażby skarbnicą mogą być playlisty układane przez miłośników tej muzyki.