Mafia II New Soundtrack Mod

Czy podoba ci się New Soundtrack Mod?
63% (5)
0% (0)
13% (1)
25% (2)
0% (0)
Liczba głosów: 8
Tommy Gun napisał(a):
Specjalna edycja moda,którą zażyczył sobie Bolt,powinna ukazać się do końca sierpnia.


Super ;-) Wielkie dzięki.
Nie ma za co. :-D

A co do błędów,jakie miał DonMateo,to już znalazłem rozwiązanie.Poprawioną wersja moda też wrzucę jeszcze w tym miesiącu.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Poziomy dźwięków, tzn. że jedna piosenka jest ciszej, druga głośniej też poprawisz? :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tak. Postaram się. Niestety nie wiele ode mnie zależy w tej kwestii, ponieważ zwłaszcza te najstarsze nagrania są trudne do wyregulowania.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie wiem w czym robisz, ale w Audacity robi się to bardzo łatwo, po prostu otwierasz dane nagranie tam, ścieżkę niżej jakąś piosenkę oryginalną z gry, i patrzysz na wykres ten Twojej, i na słuch dostosowujesz, po lewej suwakiem dB. Tak, żeby ta nowa miała podobnie "wysokie" wykresy jak oryginalna.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zrobię,co w moje mocy,żeby nikt słuchu nie stracił. :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ten mod po dopracowaniu (bo u mnie też występuje ten problem z mieszaniem się utworów) zdecydowanie odświeży i tak świetny klimat mafii 2. Trzymam kciuki za kolejna wersje :D
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
czuję się w obowiązku poinformować was o zmianach w modzie.

Stworzę 3 wersje moda

1.Obejmować będzie wszystkie 3 stacje radiowe w latach 50
2.Obejmować będzie stacje w latach 40 (nie zalecane jest łączenie 2 wersji z uwagi na błędy z mieszaniem się utworów)
3.Wersja to dodatek,który chciał Bolt

Pierwsza wersja (New soundrack Summer) powinna ukazać się do końca września-po dodaniu utworów i skorygowaniu głośniści
Druga wersja (New soundtrack Winter) powinna ukazać się 2 tygodnie po pierwszej.
Daty premiery trzeciej wersji jeszcze wam nie dokładnie nie rozpiszę, gdyż wersje robię chronologicznie.

ps.Potrzebuję jeszcze 10-12 utworów, które by pasowały do lat 50.Z czego z 7-8 do empire classic, a reszta do delta radio (głównie Rock'n Roll z epoki)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wreszcie udało mi się skończyć pierwszą część moda czyli New Soundtrack Summer. Zmienia on piosenki w latach 50

Pobrać możecie stąd: http://www.mediafire.com/download/f87hq ... mer%5D.rar

Zyczę miłej zabawy. Następna wersja ( Zimowa) będzie jakoś tak przed świętami. Nie mam czasu, żeby szybciej robić.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
No to już czas najwyższy powiedzieć, jak będzie wyglądać wersja świąteczna New Winter 40's Soundtrack Mod. Piosenek będzie więcej niż w New Soundtrack Summer, a klimacik typowo świąteczny, co nie znaczy, że nie znajdzie się nic dla fanów Luisa Armstronga, czy też fanów soundtracku pierwszej Mafii. Poniższa lista może ulec zmianie, być może piosenek przybędzie, a być może uznam, że niektóre po prostu tam nie pasują i je usunę.

1. Louis Jordan - You Run My Mouth
2. Cab Calloway - Minnie The Moocher
3. Louis Armstrong - Cain and Abel
4. Louis Armstrong - Me and My Brother Bill
5. Louis Armstrong - I'm Living in a Great Big Way
6. Louis Prima - Long About Midnight
7. Louis Prima - Sing It Way Down Low
8. The Mills Btothers - Out for no good
9. The Mills Btothers - You Rascal You
10. Latcho Droom - La Verdine
11. The Mills Btothers - Tiger Rag
12. Louis Armstrong - Yes Suh!
13. Dean Martin - Silver Bell
14. Dean Martin - I'll be Home for Christmas
15. Dean Martin - Silent Night
16. Louis Jordan - Let The Good Times Roll
17. Robert Johnson - Sweet Home Chicago
18. The Andrews Sisters - Oh Jonny
19. Frosty the Snowman [SnowMod]
20. God rest Ya merry Gentlemen [SnowMod]
21. Rudolph the red nosed Reindeer [SnowMod]
22. Django Reinhardt - Echoes of France
23. Django Reinhardt - Minor Swing
24. Django Reinhardt - CouCou
25. Lonnie Johnson - Jet Black Blues

Nie są to oczywiście wszystkie piosenki, tylko te, co były na wierzchu i je spisałem. Jest ich chyba jeszcze raz więcej. Nie mam zbyt wiele czasu, bo pracuję, ale jakoś idzie do przodu. Co prawda już prawie wszystkie piosenki są, ale wolę to na spokojnie przetestować. Mam jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jak chcecie dodać jakieś piosenki, to jestem otwarty na propozycje. Premiera moda: 19 Grudnia 2014 r.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Uwaga!
Z powodu awarii mojego sprzetu New Soundtrack Winter nie powstanie w tym roku. Przykro mi, jezeli ktos na niego czekal, ale to zlosliwosc rzeczy martwych.
Pytenko do administracji: Czy zamknięty teamt można aktywować? Jeżeli tak, to na czas mojej nieobecności proszę temat zamknąć.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Widać, że Tommy'ego dopadło to samo nieszczęście co mnie. Współczuje i życzę powodzenia w tworzeniu modyfikacji oraz żeby odniosła ona sukces.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
BorgNine napisał(a):
Widać, że Tommy'ego dopadło to samo nieszczęście co mnie. Współczuje i życzę powodzenia w tworzeniu modyfikacji oraz żeby odniosła ona sukces.

Na szczęście u mnie udało się to naprawić. Co do powodzenia, to się przyda, bo wraz ze spaleniem się dysku spaliło się wszystko to, co do tej pory w tym modzie zrobiłem. Ale obiecuję, że zrobię co tylko w mojej mocy, żeby mod wyszedł najpóźniej w wigilię. Nowy dysk niesie za sobą niestety mniejszą pojemność, bo jest z odzysku, ale mam nadzieję, że odpale na nim M2, bo karta graficzna jakoś działa. Gorzej z procesorem, bo też jest lekko uszkodzony, ale kolega mówił, że komputer powinien działać normalnie. Nie instalowałem jeszcze żadnej gry, więc nie mam pewności, ale wydajność maszyny bardzo się zmniejszyła.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Niestety ale po takim skoku napięcia(lub czegokolwiek tam, niewiem nie jestem elektrykiem) powinieneś najbardziej oszczędzać procka by nie wysiadł całkowicie,
czyli zmniejszyć mnożnik i napięcie w BIOS'ie.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file