Mafia II New Soundtrack Mod

Czy podoba ci się New Soundtrack Mod?
63% (5)
0% (0)
13% (1)
25% (2)
0% (0)
Liczba głosów: 8
Zgodnie z obietnicą New Soundtrack winter jest gotowy i można go pobrać tutaj: http://www.mediafire.com/download/cibs4 ... Winter.rar
Mod jest może mniej obszerny niż miał być jeszcze niedawno, ale to jest spowodowane niedawną awarią mojego kumputera. Myślę, że mimo to będziecie zadowoleni. Dzięki dla Cukra za piosenki, bez których było by słabo. Życzę wszystkim miłej zabawy.
Korzystając z okazji, chciałbym złożyć wszystkim użytkownikom, administracji, moderacji i redakcji forum życzenia wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Świetnie, że udało Ci się z tym uporać do końca roku :->
Ogromnie żałuję, że nie mogę na chwilę obecną tego przetestować (zbyt słaba karta graficzna do uruchomienia gry) a z pewnością troszkę bym się wypowiedział ;-)
Jeszcze zapytam o wersję trzecią (dodatek z kilkoma utworami z pierwszej części) Nie zrezygnowałeś z tego? Gotowe może być nawet w przyszłe wakacje ;-)
Modernizację komputera planuję dopiero na wiosnę, więc zbyt szybko nie będę miał okazji wypróbować tych modyfikacji.
Utwory z pierwszej części gry są już dodane na empire classic, a kolędy na Delta radio. Wpakowałem co tylko się dało. Nie będę przedstawiał listy, bo za dużo pisania. ;-)
Delta, lata 40: Kolędy z epoki
Classic, lata 40: Utwory z Mafii TCOLH
Central: Na razie nic, może na sylwestra coś uda mi się zrobić.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Przetestowałem i muszę przyznać, kapitalna robota! ;-)
Ś.W.I.E.T.N.E
Żałuję tylko, że wróciłem na forum zbyt późno, żeby włożyć swoje 3 grosze do modyfikacji, znam parę fajnych utworów z tamtych lat.. ale cóż. Trzeba się cieszyć tym co jest :D
"To nie jest kradzież, to jest podział."