Mafia 3 - Pierwszy trailer

wojtas022 napisał(a):

Co do samej rozgrywki to też widzę, że dali popis! Policja ustawia blokadę na drodze i jeszcze przed sobą rampę, żeby można było ich łatwo ominąć :D


To nie jest blokada. Jeśli się przyjrzysz miejsce miał wypadek drogowy po obu stronach są rozbite auta, stąd te świecące pachołki po lewej. Zapewne laweta przyjechała po auto. Przed skokiem przez lawetę nie goni nas policja co widoczne jest na radarze.

Zauważyłem jeszcze, że system gonienia nas przez policję (ale nie po polsku) jest trochę z GTA, na radarze pojawia się czerwone kółko co pozwala nam sądzić, że musimy z niego uciec i odczekać. Na górze też pod lusterkiem wstecznym (szacun) pojawiają się nasze przewinienia i komunikaty, co pozwala sądzić, że policja będzie nas karać srogo jak w m1.

Edit:

"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Czyli nie będzie można zmieniać postaci? ;/
Jak tak to ch*jowo.. Niepotrzebnie wymyślili dzwonienie do innych bohaterów żeby ci pomagali. Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie tak jak w gta 5, czyli zmienianie postaci.
Jestem bardzo zawiedziony tą częścią, liczyłem na atmosferę, lata i fabułę taką jak w Mafia I, ta gra będzie zbyt luźna takie jakby DLC do GTA V.

Jedynie na plus to grafika, miasto, auta itp.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
To ja w końcu nie rozumiem ;-;.
Bo przypomniałem sobie że kooperacja to też robienie misji z singla na multi xd ale nie wiem czy chodziło im o to zmienianie postaci jak w gta 5 czy to co napisałem wcześniej xd..
Dobre kilka godzin śledziłem dyskusje odnośnie Mafii III na Facebooku, Youtube i innych forach dyskusyjnych, trójka została zmieszana z "gunwem", z jednej strony to i dobrze, twórcy gry raczej wezmą pod uwagę rzeczy które nie podobają się graczom więc nie ma o co się raczej martwić. Myślę że wybuchające samochody czy tylne lusterko zniknie a kartonowe prowadzenie i dziwne strzelanie zostanie poprawione, to dopiero wersja beta więc nie ma co się martwić na zapas. Ja co do Mafii 3 nie mam dużych wymagań, byle żeby fabuła była dobra i gra miała swój specyficzny unikalny klimat, lepiej nie oceniajmy póki nie dostaniemy gry w nasze ręce. Swoją drogą wie ktoś na jakim silniku jest tworzona gra? Czy to zmodyfikowany silnik Mafii II?
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Nie wiem czy pojawi się system kilku postaci jak w GTA 5 ale po zobaczeniu trailera bardzo bym sobie życzył takiego systemu żeby można było grać tylko jako Vito i olać murzynka Bambo i resztę tej zgrai z trailera. Zaniepokoiło mnie też funkcjonowanie samochodów jak w jakiejś taniej grze zręcznościowej co tylko potwierdza że za grę odpowiadają ludzie bez doświadczenia/umiejętności i odpowiedniego pomysłu jak Mafia powinna wyglądać. Nie zauważyłem też obecności motocykli i pewnie się nie pojawią bo wymagałoby to zaimplementowania fizyki co najmniej jak w GTA 4.
Szczerze mówiąc liczyłem na coś innego...
Panowie u góry pisali coś o przełączaniu między różnymi postaciami, ja takiego czegoś bym nie chciał, po gameplayach gra wyglądała jak kolejne GTA, więc przełączanie
nie wchodzi w rachubę bo to by było całkowicie GTA...
Słyszałem coś że w M3 będzie można przejmować bary różnych mafii i oddawać je swoim sojusznikom(Burke, Cassandra czy Vito).
Grafika i samochody są śliczne, no ale lusterko bez przesady ;x
I te sztuczne zabijanie ._.
ReliantFication, mógłbyś podać link gdzie śledziłeś dyskusje o Mafii III na facebooku?


Minimalna ilość nowych fragmentów, a i pan z Hangar13 wszystko ładnie tłumaczy co się dzieje. W ogóle ciekawy wywiad dla malkontentów :P


http://tvgry.pl/?ID=5610

EDIT: Artykuł po PL : http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10639
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dominik123 napisał(a):
ReliantFication, mógłbyś podać link gdzie śledziłeś dyskusje o Mafii III na facebooku?

Chociażby na FP Mafii https://www.facebook.com/mafiagame?fref=ts wbij sobie w pierwsze lepsze komentarze pod najnowszymi postami, oczywiście angielski na poziomie podstawowym jest wymagany, swoją drogą są tam całkiem ciekawe spostrzeżenia.
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Moim zdaniem, ten trailer pokazał czym jest moc tej serii, jednak z drugiej strony przygotowuje nas powoli pod inny klimat, końcówka lat 60 i Nowy Orlean o ile dobrze pamiętam, to sie może udać, troche kojarzy mi się klimat tego miasta z filmu o Jamesie Bondzie - "Żyj i pozwól umrzeć" wyprodukowanego w 1973 roku, więc nie jest to tak odległy czas akcji jeżeli chodzi o fabułę Mafii III. Ogólnie rzecz biorąc jestem pod wrażeniem innowacyjności, gdzie wokół widzimy zalewające nas gry typu call of duty, battlefield, assassin's creed, a tutaj mamy coś z innej beczki. Będę baczniej przyglądał się z wami nowym materiałom z tej gry :-).
Ten fp mi nie działa ;-;
https://www.facebook.com/mafiagame A teraz? Jak nie zadziała to sobie wpisz "Mafia Game" do wyszukiwarki na facebooku i wybierz pierwsze od góry.
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Nie to żebym był modem ale chyba trochę off-topic nam się zrobił :>

Wracając do trailera bo to klucz tego tematu to do oglądania go jeszcze raz i wracania do niego jakoś mnie nie ciągnie. Hmm, nie wiem szczerze, nie jest on chyba jakoś wspaniale porywający. Może dopiero końcówka z House of the Rising Sun nadaje filmowi klimatu i pojawienie się kolejnych bohaterów obok protagonisty.

Szczerze to czekam na jakiś porządny gamplay trailer, chociażby 1-minutowy ale już z muzyką w grze i pokazaniem trochę Lincolna w akcji (ale nie tak jak w dotychczasowych gameplayach tylko w paru cutscenkach).
Sami mi chyba przyznacie że Story-Trailer do takiej gry by się przydał już niedługo.
Obrazek
Więc tak, nie wiem od czego zacząć hehe... Po Mafii III spodziewałem się całkowicie ale to całkowicie czegoś innego, ale ten pomysł który zobaczyłem na trailerze bardzo mocno mnie zaciekawił. Aktualnie co to tej gry mam zmieszane uczucie bo boję się że może z tego wyjść lipa :( Po Mafii III spodziewałem się etapu "Cosa Nostra" prawdziwe mafijne klimaty. Ale to co zobaczyłem w trailerze jednocześnie mnie rozczarowało ale zaraz mocno podekscytowało. Klimat lat 60-70 może być zacny! Czytając komentarze pod trailerem czy gameplay'em gry dużo napotkałem się że główny bohater to murzyn i tutaj mam duże ALE przecież to nie murzyn lecz mulat! Co do głównego bohatera jest bardzo tajemniczy ale polubiłem gościa. Pod filmikiem z gameplay'em pewien użytkownik napisał coś w desen: "Że to będzie katastrofa że gra przypomina połączenie Ojca Chrzestnego z Just Causem 1" Kiedy przeczytałem ten komentarz to mną troszkę zmieszało. Ale tak czy siak pomysł na grę jest dobry, tak jak mówię lata 60-70 to będzie zacne! Bardzo podoba mi się ze Vito powróci (Niby też mamy poznać losy Joe'go. Na grę oczywiście czekam chyba jak każdy :D