Kontrowersyjny temat: Islamizacja

Dokładnie zgadzam się z poprzednikami, jednak osobiście zwrócił bym uwagę na kwestię religijną i demograficzną. Warto zauważyć, że inwazja jaka próbuje się przedostać, bo można to tak spokojnie nazwać to muzułmanie fundamentaliści. Co za tym idzie, ostrzą swoje noże na każdego niewiernego. Dodatkowo jest to jedna z tych grup, które najszybciej się rozmnażają i mają największe potomstwo na świecie. Ich przyrost naturalny w porównaniu z naszym jest ogromny, szczególnie, że w niektórych krajach europejskich jest bodajże nawet na minusie. Jeśli tylko osiedlą się w Europie, w bardzo szybkim tempie rozpocznie się ich przewaga liczebna. Gwarantuję, że tak się stanie, jeśli tylko nadal UE będzie zapraszała ich z otwartymi ramionami. Jest to istna inwazja, plan zniszczenia europy od środka. Ba! Potem nawet demokratycznie dojdą do władzy i wprowadzą prawo szariatu! A wtedy wszyscy będziemy mieli ostro przesrane.
Moje stwierdzenie, że to inwazja potwierdza również fakt, że kilka miesięcy temu zostało to nam przez nich zwyczajnie zapowiedziane.
Najbardziej w tym wszystkim boli mnie fakt, jaką propagandę serwuje nam rząd. Gdzie nie patrzeć w mediach publicznych wszędzie mówią, jacy to UCHODŹCY nie są poszkodowani i trzeba ich przyjąć. A tym co ich nie chcą jest wmawiane, że po prostu się ich boją, że to inna kultura itp. Gówno prawda! Odwracają kota ogonem! Po prostu to jest inwazja, przed którą każde normalne państwo by się broniło. Fala imigrantów, bo uchodźcami bym ich za cholerę nie nazwał. To są młodzi mężczyźni w wieku poborowym, którzy zachowują się jak bydło i nic nie słuchają co się do nich mówi. Tu nawet nie chodzi o żadne kwestie finansowe, to jest jawny atak na Europę i jej kulturę. Wojna w Syrii trwa już kilka lat, a dopiero teraz zebrali się nagle UCHODŹCY i zaczęli uciekać w kilkumilionowej armii? Jestem wręcz święcie przekonany, że faktyczni uchodźcy uciekli do pobliskich krajów, o podobnej kulturze i tam znaleźli schronienie, a to co się dzieje na naszych oczach to jawna wojna.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Bardzo dobrze, że temat się ożywił, bo problem imigrantów cały czas powraca.

Jeżeli nivener wspomniał o nadchodzących wyborach parlamentarnych i stanowiskach partii politycznych ws. imigrantów, to ja nie mam żadnych wątpliwości, że najbardziej stanowczą i zdroworozsądkową postawę w tej sprawie ma KORWiN, czyli jak kto woli Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja ;-) Nie chwaląc się, należę do młodzieżówki tej partii i razem z innymi działaczami zaprezentowaliśmy swoje stanowisko tj. żadnych przymusowych obozów dla imigrantów, którzy wcale nie chcą tu przyjeżdżać. Tworzenie jakiś gett muzułmańskich jest wg mnie poronionym pomysłem, trzymać ich jak zwierzęta w klatkach i utrzymywać ich z zasiłków? Gratulacje dla Platfusa Antyobywatelskiego i pani premier... Nie jesteśmy obojętni na cierpienie faktycznych uchodźców, ale jesteśmy przeciwni manipulowaniu ludźmi i pojęciami takimi jak "solidarność", "równość", "tolerancja" lub nierozróżnianiu pojęć "imigrant", a "uchodźca".
Niedawno Przemek Wipler, jak i Janusz Korwin-Mikke byli na Malcie, by zobaczyć jedno z takich gett. Powiem jedno: Przemkowi brakuje słów, by opisać co tam się dzieje, jakie tam są warunki. Niedługo zamieści pewnie jakąś bardziej obszerną relację, więc jest szansa na dowiedzenie się więcej. W każdym razie, wiem, że ludzie z KORWiNy mówią najgłośniej i najrozsądniej o problemie z imigrantami, kierują się własnym rozumem, a nie tym co mówi Unia i lewicowi liberałowie. Co do Unii, ja już wiem, że jej Naczelny Wieprz tj. Martin Schulz powinien dostać solidnego kopa za słowa skierowane do nas, a także do Węgrów i Czechów: "Jeżeli się do ich zaleceń nie zastosujemy, to Unia nas siłą zmusi do przyjęcia imigrantów". Skandal! A jednym z europosłów, którzy głosowali za obowiązkowym podziałem kwot imigrantów był Michał Boni. Chyba JKM za lekko dał mu w twarz :-P Partia KORWiN cały czas publikuje wieści dotyczących imigrantów, więc zachęcam na naszą stronę na FB (jak i Przemka Wiplera czy JKM), tam znajdziecie wszystko, rzetelne info bez medialnych manipulacji. Mógłbym parę tu wrzucić, ale jest tego za dużo, dlatego każdy może sobie na te strony wejść. Zapraszam ;-) 25 października swój głos oddam na partię KORWiN, na dumną i bogatą Polskę!
Jeszcze króciutko na temat "uchodźców". Robienie z nich biednych, wygłodzonych istotek to jawna propaganda medialna, kłamstwo w krystalicznej formie. Widziałem film, jak strażnicy kolejowi użerali się z nimi na dworcu w Budapeszcie (czy w innym węgierskim mieście). Biedni? A skąd! Każdy tam jest zaopatrzony w najnowszego smartfona, którego ładuje sobie na dworcu, niektórzy też w nowych ciuchach, umyci itp. Głodni? Kłamstwo. Strażnicy dostarczali im jedzenie i wodę, a oni co? Wyrzucali to na tory! To jest wdzięczność? Przyjmują ich, a oni już na samej granicy urządzają burdy. Zobaczcie sami (niestety bez dźwięku):
http://wmeritum.pl/wegry-uchodzcy-wyrzu ... nie-wideo/

@EDIT: Właśnie przed chwilą na profilu partii znalazłem wypowiedź Wiplera w "Kawie na ławę". Podsumowuje ona dokładnie nasze stanowisko, jak i jego pobyt na Malcie. Oglądajcie:
https://www.dailymotion.com/video/x37cn ... #tab_embed
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
cron