Jaki jest wasz ulubiony sport?

Chciałbym, aby w tym temacie każdy wypowiedział się na temat swojej ulubionej dyscypliny sportowej. Jeśli jest to piłka nożna, to mile widziana będzie także nazwa faworyzowanego klubu :mrgreen:

Jeśli o mnie chodzi, sportem jest zdecydowanie piłka nożna, a mój ulubiony, ukochany i naj, naj klub, to Manchester United. Kibicuję im od około 6 lat i nie wyobrażam sobie życia bez tej drużyny.

Z innych sportów chętnie oglądam snooker, czasem siatkówkę, F1 i jakieś odjechane sporty ekstremalne 8-)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Kiedyś jak jeszcze byłem dzieckiem (9-14 lat), lubiłem piłkę nożną, moją ulubioną drużyną była Brazylia, akurat w momencie France98 kibicowałem im najwierniej, Ronaldo był moim idolem :mrgreen: dlatego toteż lubiłem w tedy Inter Mediolan, wcześniej także Barcelonę, bo grał tam Ronaldo, dziś sportem niezbyt się interesuję, raczej gdy wielka impreza, to coś oglądnę.
Obrazek
Na France 1998 to pamiętam, że kibicowałem właśnie Francuzom. Wtedy też zacząłem się poważnie interesować futbolem, bo wcześniej to spalonego nawet wytłumaczyć nie potrafiłem:P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Ja tam lubię sporty extremalne, wyścigi, rajdy itp. :)
MastaH napisał(a):
Wtedy też zacząłem się poważnie interesować futbolem, bo wcześniej to spalonego nawet wytłumaczyć nie potrafiłem:P


Pamiętam, że był kiedyś taki piłkarz polski o nazwisku Siadaczka i gdy oglądałem mecz, a komentator, co chwile wypowiadał jego nazwisko, to próbowałem wyłapać sytuacje, bo myślałem, że siadaczka, to jakieś zagranie :mrgreen: Młody w tedy byłem, może z 7-8 lat.

A, co do France 98, pamiętam te piękne mecze, wspaniałych piłkarzy - Romario, Del Pierro, Ronaldo, Suker, Rivaldo, kurde w tedy się działo :-)
Obrazek
Grisha napisał(a):
A, co do France 98, pamiętam te piękne mecze, wspaniałych piłkarzy - Romario, Del Pierro, Ronaldo, Suker, Rivaldo, kurde w tedy się działo :-)


Ja byłem wtedy zafascynowany Francuzami - Trezeuget, Zidane, Anelka, Barthez, młody Henry. Na tamte czasy prawdziwy dream team :shock: . Teraz wciąż lubię żabojadów, jednak ze względu na Manchester United, kibicuję angolom :mrgreen:
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
No pamiętam jak Francuzi pokazali klasę w meczu z Włochami o mistrzostwo europy w 2000r
To był mecz, Włosi już się szykowali żeby wbiec w euforii na boisko po zwycięskim meczu, a Francuzi wbili na 1:1, później złoty gol Trezeguet'a. Takie mecze zapadają w pamięć.

Liga angielska jest chyba najlepsza w europie pod względem emocji.
Obrazek
A ja z kumplami uprawiam street ball na asfalcie koło mojego domu, jest to piłka nożna z większą ilością trików i sztuczek ;-)
Grisha napisał(a):
Liga angielska jest chyba najlepsza w europie pod względem emocji.


Liga angielska jest lepsza nie tylko pod względem emocji;) Po pierwsze w obecnej edycji Ligi Mistrzów w półfinałach są 3 angielskie kluby i jest bardzo duża szansa na angielski finał. Poza tym Premiership jest najbardziej wymagającą ligą na świecie. Obrońcy jeśli nie potrafią zatrzymać kogoś dobrze wyszkolonego technicznie, wtedy kosa i rywal leży. Tak się dzieje np. z Cristiano Ronaldo, który mimo że jest skrzydłowym, zdobył już 37 bramek w tym sezonie...

Acozz, a co do twojego streetballu, też lubie to oglądać. Nic tak nie cieszy oka jak mnóstwo efektownych zagrań.

http://www.youtube.com/watch?v=qcfheFPKUlA Nie jest to wprawdzie strretball, ale czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzialem :shock:
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Dla mnie jedynym słusznym sportem jest basketball, najlepiej w odmianie street. Robienie wsadów do kosza rozładowuje 100% mojej agresjii. Kocham to. Mamy teraz z kumplami zamiar zalozyc druzyne. Ktoś chętny:D?
Crunk Ain't Dead, Ho!
a ja lubie jezdzic na rowerze ale... kupilem sobie BMX i probuje nauczyc sie jakis ciekawych trickow (umiem juz na tylnym kole przejechac pare metrow:P)
niestety kolo mnie nie ma toru do dirtu (bardzo mi sie ten styl podoba) ino skate park na ktory niechodze staram sie bardziej w lesie na miescie jezdzic
Mój ulubiony sport to piłka nożna.Oglądam i gram z kolegami na polu.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Mój ulubiony sport to Piłka Nożna Gram w Młodzieżowym Piastćie Gliwice i bardzo czesto z kolegami na boiskach szkolnych.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Tanis stołowy i ziemny i oczywiście piłka nożna!
Obrazek
U mnie jest to koszykówka. Trenuję nieprzerwanie od 6 lat. Pod koniec podstawówki doszliśmy nawet z naszą szkolną drużyną do finału województwa lubelskiego, w którym niestety polegliśmy w meczu z Lublinem. Ale wicemistrzostwo zdobyliśmy, później w gimnazjum aż takich sukcesów nie mieliśmy, ale radziliśmy sobie dobrze. Ogólnie mam zamiar to kontynuować w liceum i nie wyobrażam sobie życia bez koszykówki ;)
cron