Jaki jest wasz ulubiony sport?

żużel i siatkówka no i ostatecznie może być kosz ale tylko NBA.

zupełnie mnie nudzi piłka nożna, nie ma meczu żebym nie zasnął
Moim ulubionym sportem jest koszykówka :-D
Ostatnio pojawiło się u mnie zainteresowanie skateboardingiem, niestety jestem chyba na to za stary, ale fajnie czasami pooglądać te wszystkie flipy itd. Bardzo często jeżdżę też na rolkach. No i na bramce w piłce ręcznej dobrze mi idzie, jednak nie chcę się tym zbyt często zajmować- uderzenie piłką w przyrodzenie jest dla mnie zbyt bolesne :shock:
Zdecydowanie Wrestling a konkretnie federacja WWE
Piłka nożna ;) ewentualnie Snooker ;-)
ASG - AirSoftGun.
Mój ulubiony sport to teakwon-do i noga
mojm sportem jest zdecydowanie piłka nożna , koszykówka, siatkówka i piłka ręczna
Moim ulubionym sportem jest wrestling. Interesuje się nim od 2 lat. Wrestrolą którym kibicuje to John Cena i Randy Orton. Najbardziej podobają mi się wali:
:arrow: Extrime Ruls
:arrow: TLC (Tables,Laders,Chair)
:arrow: Steel Cage
:arrow: Hell in a Cell
Gale PPV które uwielbiam to:
:arrow: WrestleMania
:arrow: Survivor Series
:arrow: Extreme Rules
:arrow: SummerSlam
:arrow: Bragging Rights
To wszysko :mrgreen:
Cytaty:
1.
Joe - "Rany! Ile ich tu jest!"
Vito - "Tu musi być jakiś tunel do Chin."
2.
Henry- "Zabierzcie mnie do El Grecko"
Joe- "Do tego malarz ?"
Moim ulubinym sportem jest piłka nożna :mrgreen: Moim ukochanym klubem jest oczywiście Wisła Kraków ;-)
@Pieciek1977
Jeśli uważasz, że to co jest przedstawiane w WWE to wrestling to się grubo mylisz, to co najwyżej teatr...
Jak się to ogląda, to aż się śmiać chce, chociaż ja czasem oglądam NXT sezon 3 (jeśli oglądasz, na pewno się domyślisz dlaczego) :mrgreen:
Obrazek
@RG13
Jak bym nie wiedział że WWE jest to teatr. Ale jednak mi się to podoba i już.

Lubie też czasami oglądać pikę nożną a klubowi któremu kibicuje to Pogoń Szczecin :-P
Cytaty:
1.
Joe - "Rany! Ile ich tu jest!"
Vito - "Tu musi być jakiś tunel do Chin."
2.
Henry- "Zabierzcie mnie do El Grecko"
Joe- "Do tego malarz ?"
Martial Arts, Break dance, i jazda na BMX. ulubiony bo sam je ćwiczę :)
a oglądać to nie oglądam... no może czasem jak akurat trafie to siatkówka kobiet na plaży... :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mój ulubiony sport to głownie siatkówka, gram w nią od małego ;-) . Nie oglądam zbytnio meczy siatkarskich w TV, ale gram w szkole - w drużynie. Kiedyś gdy byłem mały to lubiłem pograć z kumplami w piłkę nożną, ale teraz nie przepadam za tym sportem. Natomiast bardzo lubię oglądać mecze piłki ręcznej (chodzi mi o mecze reprezentacji Polski), Ostatnio obejrzałem wszystkie mecze Polaków na mistrzostwach w Szwecji, mimo że nie uprawiam tego sportu ;-) . Po prostu uważam, że jest to bardzo ciekawa dyscyplina, dużo emocji podczas oglądania meczy...
Obrazek They never fight alone...
ja uwielbiam skoki narciarskie kibicuje Małyszowi ale on wymięka Stoch go nawet pokonuje :-/
Obrazek
ja lubie piłke ręczną i rugby oraz uwielbiam le parkoura
cron