Jaki jest wasz ulubiony sport?

Moim zdaniem siatkówka. Kiedyś nawet trenowałam, ale było to bardzo dawno temu. Jeżeli chodzi o sport w TV to najbardziej lubię patrzeć na mecze siatkówki.
Obrazek
Nożna, nożna i raz jeszcze nożna. Wystarczy spojrzeć na avatara i wszystko być powinno jasne :-D W TV to boks i nasze siatkarki :mrgreen:
"Next time... There'll be no next time"
Ja interesuje się Wrestlingiem od roku. Moim ulubionym wrestlerem jest John Cena.
Obrazek
Angel of Death
Interesuję się boksem, oglądam praktycznie większość walk, chciałbym zacząć kiedyś trenować ten sport.

Lubię też pograc w nożną, ale żadnym masterem w to nie jestem,ale pokopać lubię :-P

EDIT: Zimą uprawiam jeszcze Snowboard amatorsko
Ja interesuje się skokami, biegami narciarskimi, kiedyś biathlonem. Mam także bzika na punkcie B.A.S.E. Jumping'u. :D
Ulubiony sport?
Jeśli chodzi o uprawianie to raczej piłka nożna
Z kolei sport który lubię oglądać to F1 oraz Freestyle Moto Cross
Zdecydowanie rower. Co drugi dzień robię 4-6 godzinne trasy. W szkole to siatkówka. Nogi nigdy nie lubiłem.
A w TV to F1 i siatkówka.
Obrazek
Kiedyś piłka nożna, teraz niestety czy też stety wszystko po trochu. ;)

Sam niczego nie uprawiam z powodu wady serca, ale zastanawiałem się nad "Kulturystyką amatorską", podobnież działa dobrze na rozbudowę silnego serca. ;)

Oglądam piłkę nożną (ale tylko mistrzostwa), siatkówkę, ręczną, skoki, boks itp., F1 hmm, myślę, że jeszcze coś by się znalazło teraz nie przychodzi mi do głowy.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
MastaH napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi, sportem jest zdecydowanie piłka nożna, a mój ulubiony, ukochany i naj, naj klub, to Manchester United. Kibicuję im od około 6 lat i nie wyobrażam sobie życia bez tej drużyny.

Ooooo prosze :D To tak jak u mnie ;p że tak się zapytam ot (Należysz może do MUSC?)

Żeby było przejrzyście to u mnie Football - Liga Angielska - Manchester United

Koszykówka - NBA - Boston Celtics (+Durant, Bryant, JR Smith, Josh Smith, Melo, Flash i teraz rozkwita moja miłość do Rookie tego sezonu Johna Walla :D) [zawsze miałem tak w NBA że kibicowałem gł. koszykarzom których lubię i podziwiam, od ostatnich 2 lat ustatkowałem się w jednym klubie, ale miłość do poszczególnych koszykarzy została ;)]

poza tym troche rowerowanie, poker Texas Hold'em, czasami oglądałem snooker i carling :D

Oczywiście jeszcze sporty motorowe ale bardziej samochody turystyczne i drift ;)

Sam grałem w piłkę w lokalnym klubie, w kosza w szkole a z samochodowych to latanie bokiem zacznie się zapewne razem z przyjściem jesieni/zimy :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Koszykówka. 8-) Jestem bardzo wysoki (189cm wzrostu a mam 13 lat dopiero) wiec dobrze mi sie gra. No i ogólnie fajny sport. Kiedyś nie lubiłem kosza ale to dlatego że nawet się nie starałem dobrze grać. Ale gdy zacząłem zauważyłem że mam do tego talent. :mrgreen:
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Chlorek napisał(a):
Jestem bardzo wysoki (189cm wzrostu a mam 13 lat dopiero)

;o xdd zamień się :D Obaj zyskamy ;) Ja będę wyższy, a Ty przy 181 w wieku 13 i tak będziesz wysoki + jeszcze urośniesz :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Do grania, to niekiedy rugby z kumplami na placu, lub w szkole :-P
Do oglądania to piłka nożna (oczywiście nie chodzi mi tu o naszą reprezentację)
Obrazek
Do oglądania? Hmm kiedyś oglądałem wrestling, lubię oglądać extreme sports channel.
A sport który najbardziej lubię uprawiać to snowboarding. Zacząłem dopiero rok temu, ale ta deska mnie tak nakręca, że gdy tylko widzę śnieg nie myślę o niczym innym tylko o jeździe.
Najbardziej lubię pływanie. Choć nie pływam jak mistrz, ale wystarczajaco dobrze. Lubię też kolarstwo :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Oczywiście koszykówka :) Ćwiczę ten sport już od 4 lat. Jak narazie mam 14 lat, i mam 186 wzrostu, więc nie jest źle ^^
cron