Ile razy przeszedłeś Mafie?

Toż to ciężko policzyć ile tego było :D Ale na pewno więcej niż 20 razy :) I nadal mam ochotę w to grać mimo że znam na pamięć wszystkie misje :-F
Koło 5-6 pełnych a tak jakby zliczyc pojedyncze misje to pewnie z 15 razy ;)
z 5 razy będzie :-)
Z 6 lub 7 razy
Tak od deski do deski to ze 3 razy :) A tak to wiele misji po dziesiątki razy pojedynczo.
Wątek fabularny przeszedłem 15 razy :mrgreen: Z czego 5 było tak na szybko, a pozostałe 10 poświęciłem na delektowanie się grą. Swobodną jazdę uruchamiam sobie co kilka dni, gdy mam ochotę pojeździć i napawać się widokami miasta, a jazdę ekstremalną ukończyłem w całości 2 razy.
Ja Mafię miałem okazję przejść 2 razy , raz na komputerze , a po raz 2 na ps2 .


P.S Wersja na ps2 jest żałosna jeśli już ktoś grał na pc , dużo gorsza grafika ,ale fabuła i klimat ten sam a to jest najważniejsze ale i tak zostane przy pc.
Nie wiem ile razy, nie liczę :-D
Dzisiaj był już -nasty raz jak ją przeszedłem i jak zawsze się wzruszyłem :lol:
Niestety tak już mam, tej gry nie da się przejść tak obojętnie jak np. GTA itp. :-)
Zaskoczę was. Jestem taką lamą, że nie przeszedłem Mafii ani razu.
Obrazek
Właśnie skończyłem 12 raz :-F
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tak na oko licząc to ok 3 razy
17 razy główną fabułę, 7 razy jazdę ekstremalną.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
No teraz to tak z ponad 10 razy będzie ^^
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Nie wiem konkretnie, nie skupiam się na liczeniu, ale gdzieś tak z 8 razy będzie plus jakieś luźne przejścia misji i dziesiątki godzin we free ride.
Ja już przeszedłem 14 razy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron