Ile razy przeszedłeś Mafie?

1 raz i nawet więcej nie spróbuje. Fabuła długa nudna, auta prototypowe jak z marsa. Policja jest taka zrzędliwa, wszystkiego się czepia. Wszystkie samochody są do siebie podobne, jedyne jakie mi się podobało to "parówka". A tak w ogóle to oceniam ją 3/10.

P.S już wolałbym obchodzić GTA San Andreas, gdzie policja jest taka głupia, że próbuje wbiegnąć w ścianę, podczas pościgu :lol:
Ty się tosik nie masz co wyrażać bo widać że żyjesz tylko z najnowszych gier, właśnie takich jak Mafia 2 jeśli chodzi o to że policja się wszystkiego czepia to ciesz się że w tej grze nie ma mandatu za jechanie pod prąd.
Sory ale nie potrafiłem się powstrzymać.

Każdy ma swoje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać - M.
Obrazek
10 lub 11 razy.
Ja gdzieś 4-5 razy.Przeszedłem tyle ponieważ, jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem!
3 razy póki co , co za dużo to niezdrowo :-F
Ja tak z 11-12 razy.
Obrazek
ok 10-11 razy
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Ja w tą gre gram już od 8 lat i co najmniej z 5 razy na rok ją przechodze hehe na serio !!!
To jest moja najbardziej ulubiona gra ze wszystkich . Numer 1 ~!
Teraz przechodze 4 raz, ale tak z 50 (x20 of course) razy przechodziłem poszczególne misje.

Mafia jest genialną grą, do dzisiaj większość tytułów nie dorównuje jej ani grywalnością i otoczeniem ani fabułą i dialogami. Jedynie grafika się rozwija, ale to kwestia technologii.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Tralala!
Z dniem dzisiejszym o godzinie 22.10 zakonczyłem Mafię po raz 7. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Never ever mi sie ona nie znudzi :)
Z każdym przechodzeniem jest mi smutno w koncówce, a na dodatek odkrywam coraz to nowsze ciekawostki.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ja samą fabułę przeszedłem 11 bądź 12 razy, dokładnie nie pamiętam. Mam ją od 2008 roku, trochę późno. Pamiętam jeszcze te czasu kiedy nie miałem neta i cały czas nolifiłem w Swobodną Jazdę :-F Ogólnie spędziłem w tej przecudownej grze ponad 500 godzin :shock: Domyślam się tak, bo Mafie II mam od Września 2011 i na Steamie mi pisze, że przegrałem w niej 217 godzin :k Najwięcej czasu w niej zajęły mi chyba DLC. Kurde, zacząłem się rozpisywać o Mafii II, a przecież chodzi tu o pierwszą część tego klasyku.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie będę ukrywał 12 razy i dalej mam chęć grania.
W tym roku stuknęło już 6 (4x angielska wersja, 1 czeska i 1 niemiecka) także teraz można rzec, że ok. 40 razy ogółem.
Konkretne naście razy (średnio dwa razy w roku) i jeszcze mi się nie przejadło :-)

PZDR
W moim przypadku bardzo ciężko stwierdzić, od wakacji 2004 roku (wiem, późno zacząłem ;)) ale przynajmniej raz w roku jak nie przejdę Mafii to jestem chory :D
cron