II Publiczny test LH:MP!

Zazwyczaj jest to spontaniczna akcja, ktoś rzuca hasło na shoutboxie, ktoś robi serwer i gramy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Fajne foty na czarnobiało jak w starych filmach. Fajnie to wygląda.
Nie mogę wejść na serwer freeroam v.2 (Cały czas pokazują się te obrazki chociaż jest napisane, że połączono). Deathmatch chodzi normalnie. Ktoś wie o co chodzi?
Prawdopodobnie serwer został wyłączony.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Możliwe chociaż pokazuje, że na serwerze gra 8 graczy
możliwe że coś testują i nie chcą aby jacyś użytkownicy im przeszkadzali.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Przetestowałem niedawno mapę z Holtelem i się okazuje, że wszystko działa. Bierzesz klucz potem cut scenka z koleżanką Sarah, idziemy do drektora dodajemy sobie sami bombę do ekwipunku i podkładamy pod biurkiem i kolejna scenka się odpala i lądujemy na dachu :) tam już policja się nie pojawia ale ciekawe, że wszystko łapie do tego momentu. Na dodatek jeszcze apteczka koło klucza też działa .
Ba, nawet po pierwszym strzale uruchamia się skrypt z grającą muzyką, ogółem skrypty cały czas działają, w większości. Bronie działają, muzyka działa, apteczki działają. Mapa w hotelu jest o tyle dobra, że z Szymonem później zagalopowaliśmy po całych dachach aż za kościół. Niestety na obecnym etapie nie można pograć sobie w misje w kooperacji, bo nie ładują się ani samochody ani postacie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
fajnie by było, gdyby był dm na mapce z misji co carlo zabijamy ;d bo ten statek troche nudzi juz
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
To jest oficjalny serwer Twórców, mamy jeszcze nasz forumowy na którym są różne inne mapy, raz to mieliśmy port, raz hotel itp. Zajmuje się nim Szymon, więc jak coś to pisz do niego. Czasami również jest publikowany dla wszystkich.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek