Gry - Wspomnienia

hej, założyłem ten temat po to by każdy zdradził 1-2 gry które grał na pierwszym kompie ewntualnie ostatnią jaką pamięta. Ja zaczynam:

1.GTA 2 - niebyła moją pierwszą grą ale najstarszą jaką pamiętam.
2.Locoland - wdziałem te grę bardzo dawno u kolegi i przeszedem całą, nawet dziś mam ją na kompie!

teraz wy!
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
1. GTA III. Pamiętam te czasy: jakiś Intel, GeForce 2, 256mb ramu. Ale grało się świetnie.
2. SimCity 300. Komp jak wyżej. Ahh co to była za gra.
3. The Sims: Światowe życie - też świetna gra, w którą gram do dzisiaj (no, gram w The Sims 3)
Moją pierwszą grą było GTA, pamiętam to tak jak by to było wczoraj. Nie pamiętam dokładnie jaki to był komputer, ale na nim ledwo co chodził Win 2000 ;-)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Alien Shooter - strzelanka niezła ;-)
NARC - spodobała mi się ze swojej prostoty :mrgreen:
Obrazek
Moimi pierwszymi grami były Hidden & Dangerous Deluxe oraz Alien vs. Predator. To były czasy...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moją pierwszą grą był tytuł Corsairs. Pamiętam jak miałem problemy z jej zainstalowaniem, wiecie, pierwszy raz instalowałem grę i nie kumałem jak to zrobić. Później dzień w dzień męczyłem tę grę, mam do dziś oryginalną płytkę i czasem do niej wracam.
muore il bandito, la mafia vive
Shogun total war do dzisiaj mam oryginał jak i wszystkie części tej wspaniałej serii.
Lego loco to była gra moje dzieciństwa, ile to godzin się nad tym spędziło.
Moją pierwszą grą była mafia :-P
Moje pierwsze gry to Little Fighter 2 (gram do dziś :-) ), GTA 2 i Need for Speed Underground 2 Demo.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Hmmm, o ile się nie myle były to Motorhead i Roland Garros 2001(na moim kompie)
ale w ogóle to pierwszą grą był Supaplex, ja wiem, był rok 1996, może trochę później :)
Moją pierwszą grą był symulator czołgu Abrams. Boże co to była za gra. Ale wtedy...mmm..... . Później był MOH i CoD . Pamiętam jak u kolegi zobaczyłem Mafię. Od razu mi się spodobała :D
Pierwsza gra ... hmmm.... Fighting Force 4 albo Abe :D Ale to na PSX ;) Na komputerze.... chyba GTA3
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ja swoją przygodę z grami komputerowymi rozpocząłem demem gry 'Deadly Dozen' dołączoną do któregoś z wydań magazynu CD-Action. Była to gra wojenna, a w te lubię grać najbardziej :-P Czasem do niej wracam, ale teraz nie zachwyca już tak, jak kiedyś.
Ja zacząłem grać już u wujka zanim jeszcze dostałem komputer :D. A był to Colin McRae 2. Super gierka :). Do dzisiaj mam ją na dysku i czasami razem z tatą walczymy o jak najlepsze czasy ;)
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival
O ile dobrze pamiętam to było Grand Prix 2 lub Duke Nukem 3D. Ale wtedy młody byłem.
cron