Gry - Wspomnienia

O kurcze musiałbym sięgnąć pamięcią do czasów kiedy miałem... bardzo mało lat :P Z pierwszych moich gier... hmm...., która to była pierwsza? Pamiętam - to był Commandos: Behind Enemy Lines. Pamiętam to jakby to było wczoraj - to była moja pierwsza gra, a jednocześnie pierwsza o tematyce wojennej. Moje wspomnienia sięgają czasów kiedy nie mogłem przejść misji gdzie trzeba było przedostać się niepotrzeszczenie przez Niemieckie linie. Pamiętam, że ta misja była cho***nie trudna. Potem płytka od Commandosa się zgubiła i gra poszła w zapomnienie. Moim powrotem do tej gry było wydanie "Commandos: Antologia" gdzie były wszystkie dotychczasowe wydane gry.
Miałem wtedy 5 może 6 lat. Moją grą dzieciństwa był Crock. Pamiętam jak w nocy się budziłem i walczyłem na ringu z biedronką gigantem.

Później dostałem (mam nadal orginalne) GTA 2 . Ludzie srałem po gaciach jak w to grałem !

To były czasy !
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Moją pierwszą grą była 4X4 coś tam. Cieszyłem się jak nigdy :)) . Nie mogłem przestać grać, miałem chyba z 5 lat. Gdy wujek mi przysłał Mafię z Playa (w kioskach nie mogłem dorwać) to była moja pierwsza strzelanka 8-) , to byłem równie szczęśliwy że mam tą gre.
Obrazek
A moją pierwszą grą był Indiana Jones and the Infernal Machine. Grałem w to u wujka jak rodzice nie patrzyli, a potem od niego to pożyczyłem. Ech... to była gra! Drugą równie genialna grą dzieciństwa było Age of Empires! Kiedy na urodziny dostałem pakiet (1 i 2 część + dodatki)
pękałem z radości!
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Też kiedyś grałem w Croca:Legen of the Gobbos, CMR 2, Prehistorika, DSJ i Prince of Persia - ale zdecydowanie pierwszą grą było Rally Championship (przeszedłem całego z wyjątkiem mistrzostw klasy A8).

edit// Kiedyś grałem jeszcze w Spec Force'a, Roller Coaster'a MOH Allied Assault, Monster Truck Fury, Diamond Caves i Warblade (z magazynu komputerowego Enter z maja 2004)
Moją pierwszą grą była Gorky 02 mało znana polska gra ale świetna ;)
Obrazek
cron