Gdybyście mieli wybór...

Właśnie, gdybyście mieli wybór rodziny po wyjściu z więzienia, bo myślę, że to tam początkowo miała być ta sekwencja, to jaką byście wybrali? Clemente, Falcone czy Vinci? Dla mnie wybór jest oczywisty, wybrałbym Vinci, ponieważ pracuje tam Leo oraz don jest człowiekiem starej daty a takich właśnie najbardziej szanuję. Problem tylko, czy Joe pracowałby dla Falcone. Ale jeśli byłby skrypt, który przyporządkowuje Joe'a do wybranej rodziny w formie, że tam się załapał to wyeliminowało by problem.
Vinci.
Dlaczego? Bo to tradycjonalista.
Alkohol, hazard, zabójstwa, przemyt wszystkiego poza narkotykami.
Jeśli ktoś oglądał filmy takie jak Ojciec Chrzestny czy Chłopcy z ferajny, albo kto grał w MAFIĘ II wie, że biały proszek zawsze prowadzi do najgorszego.
Właśnie - Vinci to człowiek starej daty, ale dobrej daty.
Żadnych dragów! Tradycja.
Obrazek
Jasne, że Vinci ;-) Na ostatnim miejscu brałbym Flacone, bo Carlo to zasrany postępowiec, nie szanuje tradycji , a takich ludzi nie lubię...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Joe mógłby zawsze jechać na dwa fronty, bo to w końcu Joe Barbaro! :mrgreen:
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja przedstawię to tak:

Pierwsze miejsce: Rodzina Vinci
Drugie Miejsce: Rodzina Falcone
Trzecie Miejsce: Rodzina Clemente
Obrazek
Ja bym wybrał tak :

Rodzina Vinci nie bawila sie w handlu z bialym proszkiem i dobrze bo wiadomo jak to pozniej sie konczy.
Rodzina Falcone
Rodzina Clemente
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Wybrałbym rodzinę Vinci, ponieważ Frank to tradycjonalista, żadnych dragów, tylko hazard i whiskey.
Rodzina Falcone za to jest na 2 miejscu ;-)
Obrazek
I pewnie ta jednomyślność była też domeną betatesterów. Co doprowadziło, do tego, że wyborów w finalnej grze nie mamy.
Tylko że.... Jeśli wybór miałby nastąpić po rozdziale więzienia to nie wiedzielibyście tego co wiecie teraz ;) Pamiętajcie o tym
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Własnie dlatego wycieli możliwość wyboru, aby historia była bardziej spójna.
Też bym wybrał Vinci. Ale pamiętajcie, że sam Vinci to nie jest starym dobrym dziadkiem Salierim. Powiedziałbym, że jest bardziej podobny do Morello (tortury, zastraszanie).
jimmen17 napisał(a):
Też bym wybrał Vinci. Ale pamiętajcie, że sam Vinci to nie jest starym dobrym dziadkiem Salierim. Powiedziałbym, że jest bardziej podobny do Morello (tortury, zastraszanie).


Biznes to biznes. Chodzi o samo podejście do roboty.
Zdecydowanie Vinci !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Falcone lub Clamente ciężki wybór. napewno nie Vinci, zabardzo szanuje tradycje :mrgreen:
nie nadaje się na mafiarza. jest taki za dobry.
@Streetovs
Właśnie o to chodzi że Vinci jest dobrym przykładem Mafioza !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
cron