Facebook

Kilka pytań zrodzonych z ciekawości, może ktoś zechce odpowiedzieć.
Czy macie konto na facebook'u? W jakich okolicznościach/dlaczego założyliście? I najważniejsze, czy z niego korzystacie?

Ja mam, założyłam.... nie pamiętam, chyba za czyjąś namową. Na początku totalnie nie mogłam się połapać w tym wszystkim i przez jakieś pół roku nie korzystałam, jednak później zaczęłam i po dłuższym czasie w miarę zapoznawania się z serwisem, nauczyłam się, co i jak. Teraz uważam, że jest łatwy w obsłudze choć na początku wydawał się 'kosmos'. Obecnie korzystam.
Mam, za namową Twoją ale na codzień nie korzystam, raz na miesiąc się zaloguję aby po minucie się wylogować :-P
muore il bandito, la mafia vive
@Mnich: Niezłe podejście :))

Mam tam profil od niedawna. Założyłam, bo już wcześniej o nim słyszałam i chciałam sprawdzić co to jest. Wpadam codziennie, bo mi się spodobało i zdążyłam się we wszystkim połapać. Nawet chętniej tam siedzę niż na nk.

PS MafiaTown też jest na Facebooku ;-)

@down: To od niedawna ;)
Obrazek
Mnich napisał(a):
Mam, za namową Twoją ale na codzień nie korzystam, raz na miesiąc się zaloguję aby po minucie się wylogować :-P

W każdej chwili możesz usunąć, czy tam zawiesić, skoro Ci to niepotrzebne.

@Gangster
Nie miałam pojęcia, że MT jest na FB ;)
Rika napisał(a):
W każdej chwili możesz usunąć, czy tam zawiesić, skoro Ci to niepotrzebne.


There is one problem...ja muszę być wszędzie, więc nawet jeśli jest mi niepotrzebne to i tak będzie istnieć :-P
muore il bandito, la mafia vive
Ja mam od stycznia chyba. Założyłem z ciekawości i zostałem ;p Teraz nie mam nk tylko fejsa ;p
Obrazek
Facebook? Ja mówię Fesses de Bouc (Fes de buk - czyli barani tyłek po francusku xD) Taka gra słów...
Założyłem sobie konto jakoś 7 miesięcy temu. Mało mnie to kręci, teraz trochę częściej zaglądam, ale większych sentymentów we mnie nie wzbudził.

Wolę kontakt w realu, wyjść i mile spędzić czas, niż "gadać" z ekranem.
Nie jestem specjalnym fanem tych serwisów społecznościowych, typu NK, Facebook, itp...
I w tym, co mówi TEN demot jest trochę prawdy.

Wiem kto jest moim przyjacielem, przyjaciółką i już. To jest takie pokazywanie du*y całemu Światu - na co mi to? Człowiek coś powie i jakiś Abdul z Pakistanu, koleś który hoduje kozy w górach, zobaczy to, że dzisiaj miałem bibę i że poznałem jakąś laskę. Nawet się nie znamy a tu Mi dane przeczeszą...(Obrazek trochę paranoiczny, ale pozwala sobie wyobrazić co o tym sądzę. Nawet, jeżeli w opcjach można ustawić poziom prywatności)
U mnie tak się tym jarają, że nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Obrazek
Konta nie mam i nie zamierzam mieć. Konto na NK mi wystarczy, choć i Nasza Klasa zaczyna już nużyć.

Przyznać trzeba Fejsbukowi, że zaczyna być w naszym kraju coraz bardziej popularny. Nie sądzę, żeby zagroził w najbliższym czasie Naszej Klasie, ale jakiś tam sukces może odnieść.

Mam za, to konto na MySpace, które zresztą porzuciłem. Rikę chyba nawet tam w znajomych mam. MySpace moim zdaniem zaczyna już obumierać.
Obrazek
Sorry za odkop ;-)
Według mnie Facebook jest lepszy niż NK, a także zaczyna być bardziej popularny w Polsce niż Nasza-klasa. Mam konto i na NK, a niedawno założyłem sobie konto na Facebooku i jak na razie nie zawiodłem się na tym portalu ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja nie mam konta ani na NK , ani na Facebooku. Uważam jednak , że NK jest lepsza. Łatwiej się po niej poruszać i ma ciekawszy wygląd.
Salieri Cię dorwie
Ja trafiłem na Facebooka samemu z ciekawości. Chciałem zobaczyć o co w tym chodzi i co to jest ten słynny "Fejsbuk" co się nim wszyscy chwalą. Założyłem go gdzieś w lutym 2010 roku więc dosyć dawno. Nie za bardzo obchodzi mnie co o mnie tam piszą, bo nie ukrywam, że nużą mnie portale społecznościowe typu NK czy właśnie Facebook.
Myślałem, że już się wypowiadałem w tym temacie, ale jednak nie. Konto założyłem jakoś na początku kwietnia zeszłego roku. Wszyscy w szkole gadali tylko o tzw. farmie wyślij mi coś tam sprzedaj mi coś tam itp. Z ciekawości założyłem sobie konto w farmę raczej nie grałem. Na początku wchodziłem 2-3 razy na tydzień zobaczyć co się dzieje, ale z czasem zacząłem wchodzić częściej, konto na nk usunąłem (musiałem je ponownie założyć na początku września, żeby mieć dostęp do klasowego forum).
Teraz to nie ma dnia, żebym nie wszedł na fejsa :-P
Obrazek
Ostatnio częściej odwiedzam Facebooka, głównie z możliwości reklamowania tam mojej strony. Nie ukrywam, że FB jest lepszy od NK, które od jakiegoś czasu zeszło na psy.
muore il bandito, la mafia vive
Ja mam od soboty. Przyjaciółka mnie namówiła. Ale też zarejestrowałem się też, żeby pograć w "Red Dead Redemption: Gunlingers" i "Nie ma opierdalania" :-) W tą pierwszą jeszcze nie gram, ale zamierzam.
Wiecie "fejsik" jest o tyle lepszy że nie skopiuje się ztamtąd czyjegoś zdjęcia tak jak na NK.

No i tej zajebiaszcze gierki i dawanie Laików :D
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT