Facebook

Fakt facebook trochę się popsuł :-/

No nic.

A co do 5 listopada szczerze to przydałby się taki atak :->


Nie kibicuje im po , kibicuje SKIDROW! Co prawda oni są od gierek (wypuścili BF3 przed premierą :)) ) ale może też coś planują :lol:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Srały muchy, będzie wiosna. Jakoś nie za bardzo w to wierzę, a ci hakerzy to wg mnie jakieś świry.

Tyle mam do powiedzenia.
Ja we wrześniu usunąłem Facebooka oraz Naszą Klasę i mam spokój. Przeszkadzała mi przede wszystkim jego popularność i jak to miało miejsce w ostatnich miesiącach straszne "zeszmacenie" serwisu. Na dodatek sporo nasłuchałem się na temat danych na FB.

Odnośnie Anonymous - popieram ich sprawę mimo, że to hakerzy.
Odnośnie Anonymous też ich popieram, srawa z danymi to niezły przekręt, sam nie mogę usunąć konta na facebook'u bo właściwie stracę za wiele kontaktów, nie byłbym na bieżąco ze sprawami szkolnymi itp. Wydaje mi się, że są w stanie to zrobić, czytałem o ich innych atakach, od czasu zapowiedzi usunięcia FB minęło sporo czasu i jeśli rzeczywiście planują coś takiego zrobić to jak najbardziej są w stanie tego dokonać.
Obrazek
I tak operatorzy FB zrobią backup kilku krotny :~
Obrazek
Co nie zmienia faktu, że jeśli im się to uda, to będzie chyba największy w historii atak tego typu.
Obrazek
Soberat napisał(a):
I tak operatorzy FB zrobią backup kilku krotny :~



Oczyyyywiście, tyle, że robienie choćby jednego backup'a zajęłoby im miesiące..
Wydaje mi się, że Anonymous niedawno pisali, że ktoś się pod nich podszywa i nie mają takiego zamiaru.
Tak, to prawda, pisali tak na Twitterze, ale informacja nie jest potwierdzona, bo nie wiadomo, które konto Anonymous jest prawdziwe. Tak czy siak, pewną panikę na Facebooku to wywoła.
W sumie jeśli mielby zrobić taki atak to by raczej nie uprzedzali, że coś takiego zrobią. Z drugiej strony podszywać się pod Annoymous jest jak igranie z ogniem. Ja jednak nadal mam nadzieję, że do uda im się tego dokonać.
Obrazek
A mnie to nie obchodzi. Ludzie najpierw zakładają konta na portalu aby później zacząć wieczny lament - jaki to wielki syf. Trzeba się troche zastanowić, chociażby przed rejestracją. Wiadomo, że wszystko się zmienia, czasem na lepsze a czasem na gorsze. My nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić.
muore il bandito, la mafia vive
Masz rację Mnichu - z tego powodu np. ja usunąłem wszystkie Facebooki i Nasze klasy. Mimo wszystko uważam, że tak jest ze wszystkim. Najpierw była Nasza Klasa (2007-2009), potem Facebook (2009-do dziś), a teraz nie wiadomo co jeszcze. Ze wszystkim tak jest, niektóre portale tracą popularność, a niektóre zyskują.
Dużo się ostatnio mówi jak to Facebook wysyła dane użytkowników jakimś organizacjom rządowym lecz każdy zapomina, że to jest wina nie tylko twórców, ale i użytkowników, którzy zakładają konta na takich portalach, bo to oni zgadzają się na warunki jakie stawia im serwis podczas rejestracji.
@UP: może teraz "Google +" stanie się popularne :D Pożyjemy, zobaczymy :D
A mnie już na serio wkurwia ten lament o udostępnianiu danych osobowych. Sami na własne życzenie sprzedajecie swoje dane osobowe, zakładając konto w banku, podpisując jakąkolwiek umowę, wypełniając ankietę, nawet pokazując w pociągu bilet miesięczny. W dzisiejszym świecie nic nie ukryjecie, więc zamknąć mordy albo wypierdalać do buszu..

//Like - Cux
I znowu zmiany, szkoda że znowu na gorsze. Świat ujrzała nowa opcja, a raczej nowy wygląd profilu:

jebana Oś Czasu

Ustawiłem, czemu nie, z myślą że można później przywrócić stary wygląd profilu, bo nigdzie nie pisało że nie można. Ustawiłem, no ja pierdole, litości. Nie jest zły, ale wolałem starszy wygląd. Jedyne co w tej Osi Czasu mi się spodobało to Tło, gdzie można sobie ustawić jakikolwiek obrazek. reszta to gówno.
I gdy chce sobie przywrócić stary wygląd, pfff, nie można. Próbowałem jakichś tam sposobów ale chuj, nie da się. Teraz trzeba czekać, lub też nie, bo pewnie za miesiąc, będzie to ofcjalny wygląd wszystkich profilów na FB. Kurwa ! Nie mogę...
Obrazek