Darmowe naklejki

Reaktywacja tematu.

Wczoraj dostałem paczkę z Rzeszy, a dokładniej od Setry. W środku znajdowały się dwa piękne katalogi o historii i o modelach Setry. Dostałem również dwie płyty ale nie wiem z czym, bo jeszcze ich nie przeglądałem i długopis + smycz z logo Setry. W tej paczce był chyba najbardziej słitaśny list jaki dostałem od firmy. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, że nie chcę ich narażać na straty, toteż nie podam namiarów, no bo wiecie... jak zaraz dostaną 20 próśb, to skapną się, że coś nie teges. Dla chcącego nic trudnego. Fotek niestety nie zamieszczę, bo aparat na mnie czeka w Łodzi, a telefonem musiałbym kombinować z przekładaniem pamięci, odpalaniem innego GSM i podłączeniu do kompa - wszystko to przez wyrwany slot USB z telefonu. Nokia schodzi na psy.
Obrazek
Jakoś nie miałem czasu na poszukiwanie gadżetów reklamowych ale mam namiar na ciekawą rzecz. Flashbay - zamówcie sobie próbki, a dostaniecie wspaniałe pudełko z około dwudziestoma różnymi pendrajwami, ozdobionymi logami różnych firm jak np. Audi, Caterpillar, Microsoft, American Airlines, Pixar, National Geographic, Boeing, itp, itd... Warunkiem otrzymania tej paczki jest posiadanie przedsiębiorstwa, gdyż firma współpracuje jedynie z takimi klientami.
Kurde, aż mnie sumienie dręczy, że na nich kabluję :-F

-- dodane (posty się naliczają - M) --

Jako że posty się nie naliczają, wstawiam fotki i opis zawartości w/w oferty.



No, jest tego od cholery. Bez wątpienia najlepsza paczka ze wszystkich jakie dotychczas otrzymałem, a wiecie ile tego już mam :mrgreen:
Edit: Zapomniałbym dopisać o parasolce, którą dostałem z pracy. Jest solidna, granatowa i ma napis Best Western coś tam.
Panowie czy wam wysyłano te wszystkie bajery tak za darmo czy Opłacaliście przesyłkę?
Mnie na przykład FOX odpisał :

Witam,

Jezeli chodzi o wszelkiego rodzaju naklejki i inne, nie ma problemu. Stosujemy zasade taka jak nasi znajomi ze sklepu:
http://avebmx.pl/naklejki-info
Koperta A4 bedzie wystarczajaca.