Darmowe naklejki

Ja właśnie wysłałem maila do pana prezydenta z prośbą o zdjęcie z autografem, ciekawe czy w ogóle coś odpisze :-)
Obrazek
Też napisałem do prezydenta i jednej firmy snowboardowej. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jutro jeszcze będę się bawił z innymi firmami, będę się cieszył jak dostanę chociaż jeden list :)
Hoho !
Dawno się tutaj nie wypowiadałem .. ;D
To jedziemy :
OMP-9 średnich naklejek (firma racingowa),
AlpineStar (Surf The Asphalt) 3 naklejki (niebiesko-biało- czerwona) kolorystyka,
Leo Vince-5 naklejek (firma produkująca wydechy do skuterów, sportowe wydechy),
Dunlop-Skromnie jedna naklejka,
LS2-1 naklejka (producent kasków motocyklowych),
DC-2 naklejki (chyba każdy wie co to za firma DC)*,
Burton-2 naklejki (firma snowboardowa).

*Najlepszy chwyt marketingowy jaki widziałem...
Jako że napisałem że jestem użytkownikiem ich firmy blabla.. Kazali mi wysłać zdjęcie swojego produktu zrobione przezemnie lub na mnie..
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Ale tupet! xD I jak? Wysłałeś fotkę?
Kurde, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim :-P
Ciekawe, że Burton Ci wysłał, bo mnie olali.
Obrazek
Ta foto bluzy wyslalem (szczęście że mam z DC...).
Obok bluzy kartka z emailem ;d
Na samym końcu zaznaczyli wszystko minką ":)" z wielkim "Dziękujemy że korzystasz z naszych produktów czy dobrze się je użytkuje, wszystkie sugestie przyjmują u siebie na stronie blabla..
A Naklejka bardzo fajna.. Czarna i DC na niej piękna ; )
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Dostałem dziś list z kancelarii prezydenta, później wrzucę zdjęcie :-)

Edit: Też czekałem coś ponad 2 tygodnie, dostałem tylko zdjęcie z autografem i pismo, nic więcej :)
No nie, a ja napisałem maila 2 tygodnie temu i jeszcze nie dostałem listu od Bronka ;(
Obrazek
Dzisiaj przyszedł mi list z kancelarii prezydenta. Czekałem coś koło 2 tygodni od wysłania maila. Niestety wersja biedniejsza niż za poprzednika, ponieważ wysłane zwykłym listem (jego poprzednik wysyłał poleconym) a w środku było tylko zdjęcie i krótki list ze standardowymi pierdołami i informacją, że gadżetów na razie nie posiadają. Ale może dobrze, że nie rozbijają się tak z tymi gadżetami, w końcu mamy dziurę budżetową, podatki rosną
Do mnie też dzisiaj przyszedł, zaraz wrzucę fotki :D
Obrazek
Dzisiaj dostałem podkładkę pod nadgarstek od firmy Bayer. Wypełniłem ankietę na temat mojej kotki Luny i w podzięce dostałem gumową kicię :-D Widoczne witaminki są po to, żeby ukryć moje dane - nie namawiam do naśladowania, żeby nie było :-P

Obrazek
Obrazek
Odkop odkopem, ale dziś dostałem znów list od burtona.
W zimie zamawiałem katalog (ten czarno biały na zdjęciu). Dzisiaj znów dostałem katalog (właściwie to dwa , jeden z torbami a drugi z ciuchami), dużo mniejsze od poprzedniego, jednak dorzucili mi też naklejki :)
Obrazek
Btw mój aparat zagina czasoprzestrzeń, zdjęcie robiłem około 15:10 a na zdjęciu jest 15:17 :P
A ja dostałem ostatnio od swojego pracodawcy takie gadżety dwa kubki na jednym widnieje napis Nissan a na drugim Suzuki(ale oczywiście musieli je przyozdobić swoją strona www :-/ ) i jeszcze długopis ;-)
Obrazek
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Niemcy z RIDE Snowboards mi wysłali ok 70 naklejek. Widniejące na nich napisy są śmieszne i są w nich różne seksualne aluzje :-F

Obrazek
Czekam na kolejne, bo niedawno pisałem do paru firm.
Obrazek
Świetne naklejki ;d W jaki sposób je zamawiałeś? Bo na ich stronie pisze, że trzeba wysłać prośbę listem
RIDE
Obrazek