Darmowe naklejki

Hehe, jaki szczery/szczera :-D No, ale dobrze.
Jeżeli jeszcze zajmujecie się darmowymi gadżetami to wykombinowaliśmy z Kevinem skromne forum:

http://www.darmowe-gadzety.yoyo.pl/

Zapraszamy ;-)
Acozz napisał(a):
Jeżeli jeszcze zajmujecie się darmowymi gadżetami to wykombinowaliśmy z Kevinem skromne forum:

http://www.darmowe-gadzety.yoyo.pl/

Zapraszamy ;-)


Zarejestrowałem się ;-)
Zmieńcie trochę szerokość bo na 1280x1024 się nie mieści.
Nie mam dostępu do żadnych wzorów i adresów email - co jest?
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Tak również się zarejstrowałem..
Wysłałem kiedyś już dosyć dużo maili ale nic nie dostałem w zwrocie...;(
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Paziu napisał(a):
Nie mam dostępu do żadnych wzorów i adresów email - co jest?


Zrobione

Jakby były jeszcze jakieś problemy pisz na forum w dziale technicznym.
Acozz napisał(a):
Paziu napisał(a):
Nie mam dostępu do żadnych wzorów i adresów email - co jest?


Zrobione

Jakby były jeszcze jakieś problemy pisz na forum w dziale technicznym.


Jasne, tyle, że wtedy nie mogłem zakładać żadnych nowych tematów :-P
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Odkopałem temat bo Niemcy z Agip mnie olali :evil:

Jako kolekcjoner wielu różnych rzeczy, napisałem do w/w Agip'a.

Minął już drugi tydzień - die Funkstille (cisza w eterze ;-) )

Z kolei dla zainteresowanych, jest Belgijska wytwórnia autobusów Van Hool. Napisałem do nich w Sobotę i dziś dostałem długopisy, smycz na klucze, 3 katalogi i jakieś plastikowe pudełko na monety
-> [email protected]

Napiszcie to:
Bonjour,

En tant que fan de vos bus Van Hool, je voudrais vous demander
s'il serait possible de recevoir de votre part des gadgets publicitaires,
tels des autocollants, des porte-clés , des bics, posters, etc?

Je tiens à vous remercier d'avance pour l'éventuelle réalisation de ma requête.

Adresse: wpisujcie swój adres z dopiskiem POLOGNE
Obrazek
Tak od Agipu też nic nie dostałem a do tej firmy co mówiłeś email już wysłałem :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Mam nadzieję że coś od nich dostaniesz -> nie wiem czy też wysyłają za granicę. Ale wydaje mi się, że powinni. Wszak eksportują swoje autobusy nawet do Nowego Jorku ;-)
Obrazek
Ile czekaliście na list od Kaczyńskiego? Ja dwa miechy czekam i wszystkie listy ze stanów zdążyły już dojść.
Napisałem do Sennheisera (producent głośników i innych podobnych rzeczy)
Przysłali mi paczkę. A w niej, długopis marki LAMY (super marka, sam mam pióro Lamy)
3 dlugopisy marki BiC, 3 smycze Sennheiser, 2 duże i 2 małe naklejki, plastikowe pudełko dropsów z logo Sennheisera, kukiełkę (!??) itd...

Napisałem na ich stronę Beneluksu: [email protected] - Jeżeli chcecie spróbować, to napiszcie do nich to:

Bonjour,

En tant que fan et possesseur d'équipements de la marque Sennheiser, je voudrais vous demander s'il serait possible de recevoir de votre part des gadgets publicitaires, tels des autocollants, des porte-clés ou des bics, etc?

Je tiens à vous remercier d'avance pour l'éventuelle réalisation de ma requête.

Adresse:


Możecie zawsze sprawdzić czy jest przedstawicielstwo Sennheisera w Polsce, sądzę, że prędzej wyślą. Ale spróbować nic nie szkodzi, nie?

Życzę powodzenia :mrgreen:


EDIT (08/04/2010)
Dodaję fotkę, brakuje paru rzeczy, bo nie wiem gdzie się podziały :-P

Obrazek
Obrazek
Wysłałem maila czekam ;)
Przy moim szczęściu nic nie dostane jak zwykle ;)
PS : Nie ma to jak być optymistą ^^
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A wysłałeś na Belgijską stronę czy Polską?
Wiesz, żeby być optymistą to nie trzeba wiele...
Znowu wysłałem maila do ągipa - tym razem po angielsku skłamałem, że mam motor Derbi (na nich są naklejki Agipa i powiedziałem, że moja się zdarła...)
Zobaczymy czy mi odpowiedzą...

Jak nie, to będzie hańba :evil:

EDIT: Dzisiaj dostałem korespondencję z Bundesrepublik Deutschland :mrgreen:
Obrazek
Naklejki Carhartt - zapomniałem, że do nich pisałem
Obrazek
Te dziady mi napisały, że nie mają darmowych naklejek ale dziękują za moje zainteresowanie nimi :roll:
Ciekawe, czym obklejają swoje stacje benzynowe?
Zamiast naklejek dostałem 3 paczuszki miśków...
Obrazek
Jak myślicie? Do firm z zagranicy lepiej jest pisać, że ''Jestem kolekcjonerem... itd.'' czy ''Chciałbym dowiedzieć się więcej o waszej firmie [...] czy była by możliwość przesłania darmowych prospektów reklamowych i jakiś gadżetów''?
Jako "spec" od tego typu spraw ;-) , piszę według rodzaju firm.

Jeżeli są to produkty typu picia, ubrania, sprzęt elektroniczny, to piszę, że jestem ich użytkownikiem lub fanem. Jeżeli chodzi o inne rodzaje firm, to można napisać, że jesteśmy zainteresowani ich firmą i pragnęlibyśmy coś od nich dostać.
Albo po prostu napisać czy istnieje możliwość dostania od nich reklamowych produktów typu naklejki, długopisy, itp.

Napisałem do Van Hoola, Schweppes'a, Sennheisera, Carhartta, Shella, Agipa, Skullcandy, WeSC, Pumy, itd. i wysłali mi bez problemów.

Niektórzy odpowiadali, że "niestety" nie oferują tego typu produktów lub, że w związku z ilością próśb, zrezygnowali z wysyłania podobnych rzeczy. Są oczywiście tacy, którzy w ogóle nie odpowiedzieli - ale kara boska za to ich spotka :-P

Inne cwaniaczki wysyłają linki do ich głównych stron do działu z gadżetami (oczywiście do nabycia...)
Obrazek
cron