Czy wierzycie w UFO?

Hmmm... Nie mam wyrobionej opinii na ten temat, więc się nie będę wypowiadał. Chcę wam tylko przedstawić forum, na którym jest dużo artykułów i ekspertów, którzy je komentują. Co prawda forum niesie się ku upadkowi, ale miło jest czytać to wszystko :)

http://forumzn.katalogi.pl/UFO_i_pozazi ... e-f14.html
Obrazek
Obrazek
UFO tak naprawdę wywodzi się jeszcze z czasów II Wojny Światowej. Kilku naukowców nazistowskich próbowało pokonać grawitacje i im się to udało. A wiecie skąd się wzięły się te wszystkie wydarzenia z UFO z lat 50 i 60 XX wieku? Otóż już odpowiadam. Wielu nazistowskich naukowców wyemigrowało do USA, a wraz z nimi tajemnicze projekty niemieckiego tzw. "Dzwona" nazwanego tak ze względu na charakterystyczny kształt:

Obrazek

Obrazek

Testowano je w POLSCE!:

Obrazek


To żaden Photoshop!

A dlaczego aż tyle UFO było w USA? To były czasy wyścigu zbrojnego, a Amerykanie, żeby ukryć, że są nad pracami "tego czegoś" chcieli to ukryć wymyślając historyjkę o UFO.

Jak ktoś chcę więcej informacji mogę przesłać linki lub o tym jeszcze trochę opowiedzieć napisałem to po prostu bardzo ogólnie.

Ot Filozofia!
Moim zdaniem ufo istnieje.Są na to dowody zdjęcia,filmy.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Zdjęcia są tylko, że to nie UFO tylko amerykańskie projekty stworzenia maszyny startującej pionowo wzorowanej na planach niemieckich z WW2.
Wiem że Niemcy pracowali nad takim ciekawym "pociskiem",ale ja mimo to wierze w UFO.Nie chodzi mi o latające statki i zielonoskórych ludzików,ale o jakieś życie gdzieś w galaktyce.I nie mam na myśli zielonoskórych-Równie dobrze UFO mogą wyglądać jak ludzie czy mieć po 10 metrów wzrostu i łapy które potrafią wzniecić trzęsienie ziemi.Ale myślę że nie jesteśmy sami w galaktyce.To tyle,ja dziękuje za uwage :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
W to to i ja wierzę. Nikt nie powiedział, że jesteśmy sami.
UFO istnieje i jak wspomniał Psycho to nie chodzi o zielonych ludków xD. Prawdopodobnie UFO to nasi poprzednicy w formie rozwoju żywego organizmu.
Obrazek
Zależy co autor ma na myśli mówiąc UFO. Ziemia jest zaledwie ziarenkiem we wszechświecie więc mało prawdopodobne jest, że wyłącznie na jednej planecie istnieją takie czy inne formy życia. Myślę, że na pewno są jakieś organizmy proste lub jednokomórkowe, lub zupełnie różne od tych, które znamy z Ziemi. W końcu to nie musi być "życie" w naszym, ziemskim rozumieniu, a coś innego, na innych zasadach, z wykorzystaniem innej energii.
Podsumowując uważam, że od takich wywodów można zwariować, więc ja zbyt często się nad tym nie zastanawiam ;-)
Obrazek
@Scot,
Czytałem podobny, albo nawet ten sam artykuł i wg mnie w tym coś musi być, bo nie chce mi się wierzyć w istoty pozaziemskie czy coś takiego. Nie jestem osobą, która się tym interesuje. Propaganda CIA, albo jakiegoś innej agencji USA? Nie wiadomo. Bardziej jestem ciekaw co robiono/robi się w słynnej Strefie 51.

Tutaj jest ciekawy dokument -->http://www.youtube.com/watch?v=fFgYs0mBafY


Prawdopodobnie UFO to nasi poprzednicy w formie rozwoju żywego organizmu.

O.o
"Next time... There'll be no next time"
Możecie mnie nie traktować poważnie ale widziałem dziwne coś 3 razy w życiu i wieżę że UFO jest. Pierwszy raz było to 3 lata temu. Była to wielka dziwna kulka świecąca czerwonym, zielonym i fioletowym światłem - aż światło dolatywało do ziemi i ją oświetlało. Drugi raz był na wakacjach rok temu w lesie. Myślałbym że mam zwidy gdyby nie to że brat cioteczny ze mną był - widziałem dwa nieduże samoloty o kształcie strzały z grotami z obu stron które leciały bezgłośnie nisko nad lasem. Trzeci raz był nie tak dawno (około miesiąca przed tymi wakacjami) a mianowicie były to dwa obiekty które rysowały w nocy na niebie coś w rodzaju litery U z bardzo dużą prędkością. :shock: Nie wiem czy to były ufa czy jakieś samoloty nowej generacji które były testowane ale było to coś dziwnego.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Większość ludzi uważa że w Strefie 51 są obcy ja się z tym nie zgodzę, ponieważ Strefa 51 jest dobrze znana i nie było by możliwe przeprowadzanie żadnych eksperymentów w tej bazie wojskowej....wg mnie są obcy na ziemi ale są w takim miejscu przetrzymywani lub byli przetrzymywani że opinia publiczna nigdy by się nie domyśliła gdzie....
I co do tematu tej rozmowy UFO nie oznacza obcych lecz Niezidentyfikowany Obiekt Latający(unidentified flying object). Czyli UFO możne być zwykły samolot który nie zostanie rozpoznany.
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Większość ludzi uważa że w Strefie 51 są obcy ja się z tym nie zgodzę, ponieważ Strefa 51 jest dobrze znana i nie było by możliwe przeprowadzanie żadnych eksperymentów w tej bazie wojskowej.


Dobrze znana? No chyba nie. To co tam naprawdę się robi to wiedzą tylko osoby osobiście przy tym pracujące, które za puszczenie nawet najmniejszego przecieku mieliby ostro przerąbane. A to, że można przeczytać na wiki czy innych stronach, że oficjalnie testuje się tam samoloty etc. to nie oznacza, że znajdują się tam różne strefy wtajemniczenia, gdzie nie każdy ma tam wstęp. Chodzi mi o to, że z tymi samolotami to może być zwykła przygrywka, a to co robią, co jest/było ich priorytetem jest ściśle tajne. I nie musi to być badanie istot pozaziemskich.
"Next time... There'll be no next time"