Czy poza PC posiadasz jakieś konsole? Jeśli tak to jakie?

Jaką masz konsolę?
16% (13)
13% (10)
1% (1)
22% (17)
0% (0)
6% (5)
1% (1)
41% (32)
Liczba głosów: 79
Może oprócz PeCeta macie jakies konsole? To przecież one stworzone zostały by na nich grać. Ja przykładowo kompa do gier nie tykam, gram tylko na moim Nintendo DS.
Crunk Ain't Dead, Ho!
Z wyżej wymienionych nie posiadam żadnej, ale w swojej 'karierze gracza' posiadałem takie konsole:

Pegasus - to były czasy, Contra, tank, dizzy...ehhh
Obrazek

SNES - Pamiętam, że miałem tylko 3 gry na ta platforme, mario, jakiś footbal i ścigałka
Obrazek

Dreamcast - wcześniej zanim ja dostałem chodziłem z kumplem grać na niej do salonu gier.
Obrazek

Sega - podobnie było z tą konsolą, zanim ją dostałem, to nie tylko chodziłem do salonu gier, ale też ja wypożyczałem, nie pamiętam już skąd, mój tata to załatwiał.
Obrazek

Nintendo 64 - Pamiętam gdy rodzice wychodzili do pracy, ja miałem zazwyczaj na 10 do szkoły, to niejednokrotnie się zdarzało, że do tej szkoły w ogóle nie wychodziłem.
Obrazek

PSX później PSOne - konsola do której mam największy sentyment, ile ja godzin przy niej spędziłem, do dziś z łezką w oku wspominam takie gry jak seria Syphon Filter, Crash Team Racing czy Crash Bandicoot.
Obrazek


Posiadałem także przez pare dni XBOX360, ale to był zbyt drogi interes.
Ogólnie z wielkim sentymentem wspominam gry z lat 90, w tedy nie liczyła sie grafika, nikt nawet nie myslał o tym, że może być coś w rodzaju Crysisa.
Powklejałem fotki, bo nie każdy z was musi wiedzieć jak dana konsola wyglądała.
Obrazek
Wiesz co, a ja z sentymentu kupiłem od koleżanki za 50pln Nintendo64 wraz z Super Mario 64 oraz Zelda: Ocarina of Time. Nieźle, co? :D
Crunk Ain't Dead, Ho!
Nieźle, konsola na wymarciu dosłownie. Ja chyba zacznę polować na psx'a.
Obrazek
Ja aktualnie nie posiadam żadnej konsoli, ale miałem kiedyś, tak jak Grisha, Pegasusa...tak...Dizzy, Tanks, Contra, Terminator, Mario i ten pistolet którym strzelałem głównie do kaczek :P Oprócz PCta posiadam jeszcze notebooka :)
Ja do dziś mam SNES'a prawie identycznego co na fotce Grisha, do dziś mam także commodore 64- to było coś. Te 2 konsolki tata nam kupił jak chodziliśmy jeszcze do przedszkola :D teraz mi o nim przypominają. Pamiętam jak zasilacz się rozgrzewał do czerwoności kiedy w chip&dale2 się pykało. Kiedyś sobie sam kupiłem coś podobnego na rynku ale dałem kumplowi, nie stać go na kompa to mi się żal zrobiło :p .

Btw. Jakby ktoś chciał pograć ze mną w Tank czy chip&dale przez neta niech pisze w godzinach wieczornych. Potrzebne tylko romy i dobry emulator. Ja do gry sieciowej używam [W]rocknesxv2.0[pl].
Ja aktualnie posiadam PS2. No i jeszcze PC-ta :-D
Miałem pegasusa :D

Nie chciałbym teraz posiadać czegoś takiego jak XBOX 360 czy Play Station 3, wolałbym nowego PC
Silver napisał(a):
Miałem pegasusa :D

Nie chciałbym teraz posiadać czegoś takiego jak XBOX 360 czy Play Station 3, wolałbym nowego PC


Tu się zgodzę. O ile np. w takiego psx'a pykało się zajebiście, ba przezajebiście, to już z x360 takiej frajdy nie czerpałem i bardzo źle grało mi się w gry, głównie ciąłem w saints row i niezbyt mi się granie na x360 podobało.

Oczywiście Saints Row, to super gra, czekam na dwójke, która pojawi sie na Pc' :mrgreen: a
Obrazek
Grisha - Możliwe dlatego że x360 ma gorsze pady, na tych od Playstation lepiej się gra (Przynajmniej dla mnie) :mrgreen:
Ja posiadam PlayStation 2.I oczywiście PC
Ja mam "zwykłego" PC i laptopa, i "Nintendo 64 N". Ma się rozumieć: jeden do gier, drógi do internetu, a to trzecie to angielska konsola, zresztą ktoś jużo niej pisał i nawet podał zdjęcie.
Mam Play Station 1 i grę telewizyjną xD
MAFIA II
Czekam na premierę...
Ja miałem PS2 ale sprzedałem.
Teraz mam ''grę telewizyjną'' na której nie grałem kilka lat no i oczywiście mojego kochanego laptopa z którego aktualnie pisze.
muore il bandito, la mafia vive
Jak byłem mały to miałem Pegasusa ;-) Świetna konsola, ostatnio zastanawiam się czy jej sobie znowu nie sprawić.

Aktualnie posiadam PSP-1004 z softem od M33.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]