Czy poza PC posiadasz jakieś konsole? Jeśli tak to jakie?

Jaką masz konsolę?
16% (13)
13% (10)
1% (1)
22% (17)
0% (0)
6% (5)
1% (1)
41% (32)
Liczba głosów: 79
Mam PS3 i Xboxa 360. Z PC praktycznie nie korzystam :) Np. Ten post piszę z PS 3 :-P
Obrazek
Obrazek
Dobrze wspominam lata spędzone z pegazusem... Średnio raz w tygodniu musiałem wymieniać pada :D Koło domu miałem wypożyczalnię gier na tą konsolę, więc żyłem sobie jak pączek w maśle. To były czasy.
Potem cały czas PC.
Odkładam na X'a. Blaszak ma już swoje lata, a chętnie pociąłbym sobie w nowsze tytuły. Nowy PC byłby za dużym wydatkiem. Co do pada - nie grałem na wygodniejszym, niż ten od Xboxa. Te od PSa to najgorszy kawał plastiku jaki można chwycić w dłoń imo.
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
eagle napisał(a):
Co do pada - nie grałem na wygodniejszym, niż ten od Xboxa. Te od PSa to najgorszy kawał plastiku jaki można chwycić w dłoń imo.


Z tym się zgodzić nie mogę, pad od ps jest lepiej dopasowany do dłoni niż ten od x'a. Ale fakt, to kwestia gustu i w dużej mierze przyzwyczajenia.

A tak nawiasem, to jak będziesz miał okazję, to złap sobie tego pada w łapkę. Pad od N64. :mrgreen:
Grałem trochę na nim, imo to jest najgorszy pad jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne.

Obrazek
Obrazek
Grisha, to jest pad od N64 orginalny :)
Obrazek

A tak nawiasem, to moim skromnym zdaniem pad od X360 jest o wiele wygodniejszy od tych z PS :)
Crunk Ain't Dead, Ho!
ja mam PS2 i tyle gier że.....
Nie chce aktu zemsty
ojciec chrzestny
Niedawno ściągnąłem emulator NES'a i trochę gier, czasem sobie pocinam w to :-D

Mam do Was pytanie. Jak nazywała się gra w której strzelało się z pistoletu do kowbojów, to się działo na dzikim zachodzie.

PS Acozz, a grałeś w Chip&Dale 3? To było dopiero dobre :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
ja mam ps2 i xbox'a.Z tego pierwszego prawie wcale nie korzystam.
(Wszystko włóżcie sobie w duży nawias z literkami IMO)

Do ludzi, którzy twierdzą, że woleliby nowego PC zamiast konsolę.

Dwie inne rzeczy, z czego konsola (w moim przypadku PS3) wcale nie jest tą gorszą. Mówi wam to (niegdyś) zatwardziały beton w tej sprawie, który nie przyjmował tego do wiadomości.

Jaka jest główna siła konsoli?

Posiadówy, zjarani kumple, frywolne melanże. Konsole wpisują się w coś takiego, bo zaawsze znajdzie się ktoś na tyle wesoł, kto z chęcią dorwie się do Little Big Planet, Buzz'a, Guitar Hero, TH, czy innej lajtowej gry i przy okazji sprawi, że towarzystwo w jego otoczeniu będzie miało spory ubaw. Jasne - nie pograsz sobie w dobrego cRPG'a, nie wkręcisz się tak w klimat, nie wkręcisz się tak jak grając na kompie z dobrymi słuchawkami na uszach przy zgaszonym świetle, ale w większości przypadków, z czasem przestaje Cię to jarać i każdy w końcu wybiera spędzania czasu GŁÓWNIE ze znajomymi (tym bardziej, że wolny czas docenia się bardziej, jak ma się go mniej i nie ma już szkoły, którą możesz traktować rekreacyjnie) a wtedy konsolka jest jak znalazł.

Poza tym granie na Split Screen np w THPG zawsze przypomina mi stare dobre czasy, kiedy biegało się po czterech do kumpla, żeby pograć w pierwszego Tony'ego. Tyle się zmieniło, emocje zupełnie inne.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Miałem PS2 i wolałem Pieca. Mam PS3 i nie wiem po co mi piec. :P mając ps3 nie martwię się czy mi jakaś gra pójdzie, poza tym joy :P .. PS3 jest mobilny..

a tak na marginesie to każdą z tych zalet można zestawić z kompem :P heh.

Ale zaczynając od samej idei konsoli a PC. PC miał być wołem roboczym, megakalkulatorem a konsola miała służyć do gier więc..
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Poza PC posiadam konsolę PS2.
Xbox 360 i wszystko jasne. Choć nie kupuje każdej gry tylko ta co mnie zainteresuje.
Obrazek
Ja mam PSP
Nie mam żadnej. Jestem przywiązany do mojego PC :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Mam PS2.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Posiadam PS2, ale nie lubię na niej grać, nie ma to jak poczciwy PC, :-P
cron