Czy poza PC posiadasz jakieś konsole? Jeśli tak to jakie?

Jaką masz konsolę?
16% (13)
13% (10)
1% (1)
22% (17)
0% (0)
6% (5)
1% (1)
41% (32)
Liczba głosów: 79
Mam PS 2 i czasami nieźle mi służy ;-) .
Obrazek
Posiadam PS2 slim a gry ktore mam to:
Gta: LCS
MoH Vanguard
Fifa 07
I jakis snooker z 2002
Jestem Vito. Vito Scaletta.
PlayStation 2 Slim, a gry:

- Mafia
- Gran Turismo 4
- God of War I i II
- GTA San Andreas
- Black
A ja opróucz PC mam xbox360 i psp.

/Słownik w dłoń - Acozz
Posiadam Xbox'a 360 (Arcade), gry :

- Batman: Arkham Asylum
- Lego Batman
- Street Fighter IV
- Naruto: Rise of Ninja
- Naruto: The Broken Bond
- GTA IV

Mała i skromna kolekcja :mrgreen:
Ja tez mam Xboxa 360 Premium :-P

Gry ktore posiadam to :
Mafia 2 ktora niebawem dojdzie :mrgreen:
Fifa 10,
Forzamotorsport 2 ,3
Crackdown,
GTA IV i EFLC,
Indiana Jones,
Kung Fu Panda

Lecz te dwie ostatnie gry byly juz z xboxem :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja posiadam Xbox'a 360.
Wcześniej miałem PS 2, ale sprzedałem i kupiłem wyżej wymienioną konsolkę ;)
Gry :
GTA EfLC
Gears of War
UFC 2009
Forza 2
PURE & LEGO BATMAN
i już jutro MAfia 2 ;)
Ja posiadam XBOX 360 !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Xbox 360 Elite 120GB :D

Gry to:

Sprinter Cell Conviction
Call of Duty Modern Warfare 2
Need For Speed Shift
Grand Theft Auto 4

Mafia II - Demo
Gran Turismo 5 - Demo

Czekam bardzo na CoD: Black Ops :D
Mam (a właściwie to brat ma) PSP. Bardzo fajna konsolka, martwi mnie jednak że nie wychodzą już na nią prawie żadne nowości- nowy GOW to chyba najlepsza perspektywa. Grałem na niej w takiej gry jak (wymienię te najlepsze)
God of war chain of olympus
The Godfather
Star Wars: Force Unleashed
Gran Turismo
FlatOut Head On
Fight Night 3
WWE 2010
DefJam NY

Ostatnio gram w UFC 2010, trochę jednak się na niej zawiodłem- mogłaby być trochę bardziej dynamiczna, no i mogli trochę więcej popracować nad grafiką (nie zwracam na nią zbyt wielkiej uwagi, jednak Fight Night, który wyszedł kilka lat wcześniej miał dużo lepszą grafikę)

EDIT:
Też kiedyś miałem pegasusa, ah co to były za czasy, strzelanie do kaczek, polowanie na jakieś ciekawe gry. Pamiętam, że miałem też kiedyś amigę, ostatnio gdzieś szukałem dyskietek do niej, rok temu próbowałem ją podłączyć, ale jakichś kabli brakowało :(
Xbox 360 Elite, gry:
-Pure
-Lego Batman
-Mafia 2
-GTA: Episodes from Liberty City
-Red Dead Redemption
-Need for Speed Shift + wszystkie dodatki
-Forza Motorsport 3 + wszystkie dodatki
Ja zaś nie posiadam konsoli. Jedynie miałem PS2 i Pegazusa. Mam chrapkę na PS3. Grałem u kumpla i szczerze powiedziawszy - grało się naprawdę fajnie! Możliwe, że na wakacje sobie kupie.

Jeżeli chodzi o aktualne platformy to mam PC'ta i netbooka. :)
Ale odkop :-D
Aktualnie poza PC mam jeszcze Game Boy'a Advance, śmiejcie się śmiejcie, ale nawet nie wiecie co to za frajda jak się ma szlaban na kompa i można sobie pyknąć w Pokemony :-P Kiedyś (jakieś 6 lat temu :-> ) miałem jeszcze Sega Dreamcast ale podczas przeprowadzki pogubiłem wszystkie kable i połowę gier, więc nie miałem już opcji pogrania sobie w Crazy Taxi bądź w Tonego Hawka :-)
Obrazek
Nie mam, ale planuję kupić w 2012/13 Xboxa
Obrazek
Xbox 360 od wakacji moje gry to
-fifa 2010
-FNR (ten najnowszy niepamietam jaki to nr chyba 4)
-UFC 2010
-GTA IV
-Mafia 2
-Red dead redemption
-Alan wake
tych dodawanych do sprzetu nielicze :D

A i tak musze cos znow powiedziec na temat wojny X VS PS3 :D moze stary temat ale teraz to przeczytalem :D znow jakies mongolskie teorie co do tego ktory pad jest lepiej dopasowany do reki :D z mojego punktu widzenia to pad PS3 (wyglada jak ten z Ps 2 i PS1 ) jest poprostu zamaly :D wystarczyl mi jak chodzilem do 2 podstawowki do PS 1 teraz jest dla mnie zbyt maly . niema czegos takiego jak dopasowanie dla gimnazjalisty (oczywiscie nieobrazam tylko chodzi mi o rozmiar reki) niebedzie pasowal ten z Xboxa bo bedize dla niego zbyt duzy np dla robola 25 lat ten z PS bedzie zbyt maly i lekki , i na odwrot moze gimnazjaliscie przypasowac wiekszy ewentualnie robolowi mniejszy :D niema czegos takiego jak rozmiarowe dopasowanie bo to niejest wylewane na foremke :D albo komus pasuje albo nie :D jeden woli telefony dotykowe inny woli normalne :D wiec o padach przestancie pisac :D z funkcjami oba sa fajne kwestia teraz dopasowania do wlasnych potrzeb :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej