Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?

Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?
32% (24)
68% (50)
Liczba głosów: 74
Czy jesteś za robieniem przeróbek z Ivoną w Mafii? Czy jednak masz za duży szacunek do tej gry?
Rozśmieszyłeś mnie i to bardzo. Powstają obrazki nabijające się z papieży, Boga, prezydentów, a ja mam się przejmować przeróbką gry? Buhahahahahaha. Oczywiście, że jestem za. Byle by przeróbka była dobra.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Jestem za, tylko, żeby nie było to rzucanie mięsem...
Nie, nie i nie. Mam szacunek do tej gry ;-) A Ivoną możecie sobie przerabiać Harryego Pottera...
muore il bandito, la mafia vive
Ja jestem za. Czasami można się pośmiać, i to nawet bardzo...
W takich Cut Scenkach z Mafii to za dużo do śmiania się nie ma.
Obrazek
Zdecydowanie NIE !
Oczywiście ze jestem za Nie...
Jak tylko widzę że na u2b pisze IVONA to od razu zjeżdżam na dół :P
Dzieci się bawią tą iwoną, przerabiają daremne filmiki z klanu itp -_-
Poza tym takie texty mają daremne ze szkoda tego słuchać...

Poza jak ktoś by chciał zrobić dobrą przeróbkę to zachęcam do wyscriptowania takowej :P
Będzie to wyglądało lepiej o miliard razy :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Raczej nie jestem bo nie wiem z czego tu się można śmiać ??
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Byle by było "śmieszne" I bez rzucania mięsem....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Nem, нет, no, nein, няма, не, non :!: Mafia jest za poważną grą na takie pierdoły :!: Lubię przeróbki, ale bez przesady.
Zdecydowanie nie, i nie tylko w przypadku mafii, ale także innych gier lub filmików. Nie podobają mi się takie przeróbki bo zazwyczaj teksty są kiepskie i wogóle całość jest kiczowata.
Skąd wiecie że przeróbka będzie kiczowata i denna? :mrgreen:

Jestem za jeśli była by śmieszna
Jestem na nie, te przeróbki z IVONĄ są tak beznadziejne i prymitywne, że aż szkoda oglądać. Oglądałem ich wiele, ale do tej pory nie trafiłem na coś, co byłoby trochę bardziej ambitne od tych wszystkich przeróbek, które walają się po Youtubie.
Ciężko mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. IVONĘ mam na kompie i używam jej dla jaj.
Można się czasami pośmiać z filmów na YT, ale z Mafii nie.
W Mafii jest tak poważna historia, że nie należy jej bezcześcić IVONĄ. Rozumiem, że takie żałosne Klany czy Plebanie się przerabia - można niezłe kontrasty uzyskać. Ale Mafia?

I właśnie druga część mojej wypowiedzi: Śmiech to zdrowie - znany tekst. Jeżeli ktoś stworzy coś przezajesuperśmiesznego, to chętnie obejrzę.
Ale wystarczy wbić na YT i obejrzeć te filmy z IVONĄ . Często wychodzi jakieś badziewie, gdzie jedyną rzeczą mającą być śmieszną, są nonsensowne bluźnierstwa.
Obrazek