Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?

Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?
32% (24)
68% (50)
Liczba głosów: 74
Hmm... ja tam z Mafii nie robię jakiegoś boskiego tworu. To tylko gra. Jeśli ktoś chce robić takie filmiki, niech se robi - jego sprawa. Ktoś kto nie chce takich filmików oglądać, nie będzie ich oglądał.
Obrazek
Ja dam tak.Jak powiedział Zdzichu to tylko gra.Ale i tak niebędę oglądał bo w większości "przeróbek"
90% słów to...
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Musiałbyś się bardzo starać bo tam jest dużo poważnych momentów
MAFIA II
Stanowczo nie jest za tym by robic przerobki Mafii do tego z Ivona
Obrazek
Oczywiście, że... NIE!! Nie wyobrażam sobie jakoś " MAFIA - JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA ZDZISIA" To pasuje do GTA, a poza tym, ten kto ma szacunek do tej gry, nie odważy się jej tak ośmieszać.
Obrazek
Jurass napisał(a):
a poza tym, ten kto ma szacunek do tej gry, nie odważy się jej tak ośmieszać.


Nie róbmy ze zwykłej gry, produktu dla mas jakiejś relikwii. Ludzie żartują sobie z Boga czy zmarłego prezydenta, rysują karykatury Mahometa i jakoś nie dzieje się nic strasznego, nie nadchodzi apokalipsa. Faktycznie, żarty z religii (co przeszkadza szczególnie muzułmanom) to faktycznie coś co może sprawiać wręcz przykrość innym, ale nie czegoś takiego na pewno nie spowoduje zrobienie głupiego filmiku. Podsumowując, nie róbmy z gry rzeczy świętej, bo od tego można łatwo popaść w inne skrajności. ;-)
Nie cytuj posta wyżej - M.

Popieram Blitzkriega1410 - ta gra nie jest święta. Jeśli ktoś woli żartować sobie z Boga, religii, zmarłych, a gra jest dla niego zbyt cenna to - według mnie - zwykły psychol i powinien się leczyć!
Jednak osobiście jestem na nie, gdyż w ogóle nie lubię Ivony
Wg mnie przeróbki z Ivoną (z jednym lub dwoma wyjątkami), to jedno z najgorszych ścierw jakie krąży po internecie.

Głównie dlatego, że byle debil jest w stanie zrobić coś takiego bez sporego wysiłku, pisząc cokolwiek mu przyjdzie do głowy (a przeważnie nic sensownego im do głowy nie przychodzi).

Tyle w temacie. To już nawet nie jest kwestia tego, że Mafia jest "Święta". Ale jakakolwiek rzecz, którą lubię, a która jest kalana przez takich właśnie pseudo-zabawnych błaznów - no cóż... Po prostu mnie irytuje :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Myślę, że Mafia to zbyt poważna gra i przede wszystkim myślę, że każdy tu na forum czuję wielki sentyment do tej gry.
Ha nigdy bym takiej zbrodni nie popełnił !! (to byłaby hańba dla narodu polskiego i czeskiego) "Już wolałbym dubbing ;-) "
Intel quad q8300 2,80 Ghz, 4 gb ram (ddr2), Geforce 460 GTX (1gb ddr3), Gigabyte GA-P43-ES3G.

Windows 7 Ultimate 32-bit
http://www.youtube.com/watch?v=t-Fu2IwPT6w

To wyjaśnia wszystko.
W sumie jestem ZA, bo przecież można zrobić parodie godną obejrzenia, bez dziecinnych "składanek" typu : "kur** , chu* " itp. Z niektórych, dobrych parodii można nieźle pośmiać się :mrgreen:
Obrazek They never fight alone...
ja przeciw mimo tego że można zrobić coś fajnie to sam głos tego syntezatora na wstępie mnie zniechęca przez to że tak dużo osób zrobiło z nim swoje durne filmy.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
ja to traktuje inaczej :D wrecz odwrotnie , lubie sie posmiac z takiego debilstwa bez poziomu :D a ten glos z ivony mnie poprostu rozwala a w polaczeniu
to jest tak glupie ze az smieszne :) oczywiscie musi byc fajnia "fabula" filmiku a nie jakis krotki bezsens . z tym ze z Mafi niemozna zabardzo zrobic czegos glupiego bo otoczka gry jest powazna wiec glupi dialog niepasuje bo wtedy wszystko jest bez sensu . :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Jak tam nie mam nic przeciwko robienia przeróbek w Mafii. Jest to jedna z najlepszych gier w historii, szanuję ją bardzo, ale robię z niej jakiegoś bóstwa, tak na prawdę to tylko gra i można z niej zrobić przeróbkę. Tyle że taka przeróbka z IVONĄ nie może się składać z samych wulgaryzmów i prymitywnych tekstów, bo to już jest dziecinada. Teksty muszą być śmieszne i logiczne. I bez takich imion bohaterów jak Mietek, Józek, Zdzisiek, nienawidzę czegoś takiego. Sam robię produkcję w Mafii za pomocą IVONY i jakoś nikt nie narzeka.

Tak więc jeśli takie przeróbki mają powstawać, to niech będą sensowne, logiczne i pomysłowe. Bez żadnego prymitywizmu, bo to poważne obniża ocenę filmiku.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy