Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?

Czy jesteś za robieniem w Mafii przeróbek z Ivoną?
32% (24)
68% (50)
Liczba głosów: 74
Ja tam za przeróbkami M1 Ivoną nie przepadam, gdyż często są tam używane przekleństwa na zasadzie " Dam przekleństwo, to się ludzie będą śmiać", ale na przykład weźmy Taksówkarza Tomasza autorstwa Johnnego. Nie ma przeklestw( przynajmniej w tych późniejszych odcinkach). Co prawda Johnny używa chyba Ekspressivo, ale głos Jacka ;-) . Więc werdykt: Nie, chyba że syntezatora używa się inteligentnie :->
Obrazek
nie lubie takiego ciągłego Kur.. Po za tym Tommy to nie jakiś Carl Johnson z podrzędnej 'strzelanki'
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Zdecydowanie nie,przeróbki z IVONĄ to niech sobie robią z GTA SA a nie z Mafii,chyba że ktoś robi to inteligentnie to wtedy zmienia postać rzeczy
Glory Glory ManUtd XD
Jestem na tak ;) Ponieważ to jest tylko gra, może i fajna ale tylko gra....
Obrazek
TO NIE JEST ZWYKŁĄ gra,tylko ŚWIETNA i ponadczasowa gra
Tak,np:"Taksówkarz Tomasz" był z Ivoną.I był fajny :-)
Z Mafii tak jak, z każdej innej gry można zażartować. Przecież do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem. Ale jak już to na pewno nie IVONA! Tak trudno podłożyć własny głos, albo zrobić napisy? Wszystkie przeróbki z Ivony to według mnie badziewie, lepiej zrobić normalny głos.

A swoją drogą, podchodząc do fabularnej części gry raczej trudno będzie zrobić coś śmiesznego (w samych przeróbkach), bo mafia to faktycznie poważna gra. Ale z trybu swobodnej jazdy można by wymyślić coś fajnego. :)
Zgadzam się z przedmówcą. Sam robiłem filmiki z Ivoną i szajs był z tego jak nie wiem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Moim skromnym zdaniem robienie przeróbek z Ivoną jest do bani. Wersja normalna kategorycznie wystarczy.