Człowiek Pies

Nudziło mi się więc chciałem poszukać trailery Mafii I ale natrafiłem na filmik ..... Faceta z głową psa, albo mi się zdaje albo mówiono już o tym na forum więc dodaje filmik prezentujący te zjawisko ;D

Klik

Mnie najbardziej rozbraja gdy tom i człowiek pies idą do taksówki a w tle "Pat i kot ,kot i pat ,pat i kot przyjaciele od lat " :mrgreen:
Słyszałem o tym wiele razy ale nigdy nie widzialem u siebie :-(
Ja u siebie też nigdy tego nie widziałem
oo ;)


Widzę, że mój filmik stał się słynny :D

Dzięki za obejrzenie ;)

Muzykę dobrałem na szybko :P
Silver - filmik nawet fajnie Ci wyszedł ;) A co to człowieka z głową psa to słyszałem, że czasem nawet pojawia się w "Swobodnej jeździe" ;)
Zamieszczam oryginalne screeny z tego zdarzenia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A w jakim trybie gry go znalazłeś ?
Po samym hudzie (pieniądze) widać, że jest to "Swobodna jazda" :)
Ja to już kilka razy spotkałem ludzi z głową psa w grze Mafia, kiedyś było to nawet podczas misji Chwila relaksu w Works Quarter, już w Jeździe ekstremalnej też miałem okazję itd.
Silver - Albo bardzo często grasz w mafię, albo masz szczęście do odnajdywania Ludzio-Psów :-D. Pozostaje jeszcze jedna opcja, po prostu ja nie zwracam na przechodniów większej uwagi, czy to na przejściach dla pieszych lub gdy wysiadają z tramwaju :mrgreen:
Ja jeszcze nigdy nie spotkałem człowieka psa.

A tak totalnie offtopowo, to najbardziej podoba mi się ten niewidzialny człowiek którego musimy śledzić. :mrgreen:
Obrazek
Hmm... a może dodacie jakiś mod, żeby (przykładowo) 5% ludzi na ulicach było tym człeko-psem? ...a i ja też go jeszcze nie spotkałem... :roll:
Krystian napisał(a):
Hmm... a może dodacie jakiś mod, żeby (przykładowo) 5% ludzi na ulicach było tym człeko-psem? ...a i ja też go jeszcze nie spotkałem... :roll:

Nie da się takiego czegoś zrobić, bo nie ma takiego modelu [człowieka].
Masz na myśli to, że nie wpisałem słowa "ludzi" w cudzysłów? :mrgreen:

Mam pomysł, jak sprawdzić, czy człowiek pies to błąd czy celowy efekt autorów. Możliwe, że pojawia się tylko na słabszym sprzęcie, gdzie karta graficzna szybciej się przegrzewa, możemy przeprowadzić ankietę, kto go widział i jaki ma sprzęt. Swoją kartę graficzną byłem zmuszony wymienić rok temu i nagrzewa się zwykle do granicy między poziomem żółtym a zielonym, konkretnie: GeForce7600gs, człeko-psa tak jak pisałem, nie widziałem.
Heh, mam GF 5200 wcześniej GF 4 i jakoś psa nie widziałem, a karty bardzo średniowieczne były i są.
Obrazek