Człowiek Pies

Ja nie widziałem tego "Człowieka z głową psa". Wiem tylko, że tym "stworzeniem" może być dowolny człowiek który spaceruje po mieście
Obrazek They never fight alone...
Na boga sergio morello junior był człeko-psem Mnich

i znowu go spotkałem ale tym razem to była laska w samochodzie lecz po wyjściu z samochodu zniknęła
Nie widziałem nigdy człowieka-psa, nawet w misjach go nie spotkałem. Co prawda słyszałem, że można go spotkać w swobodnej jeździe na Central Island lub w Oakwood oraz w czasie zadania ze śledzeniem niewidzialnego człowieka (to jest podobno kobieta z głową psa) niedaleko stacji kolejowej w New Ark.

edit// Rozwalałem w swobodnej jeździe radiowóz. Cofając, przymierzałem się do następnego uderzenia, gdy zobaczyłem to:



edit2// facet z głową psa to już przeżytek, widziałem kiedyś na filmiku babkę z głową psa (sorry za odkop)
Jest kilku ludzi psów. Najłatwiej natrafić na jednego w Hoboken, pod żółtym pitem
Ja spotkałem swojego pierwszego człeko-psa w Małej Italii grając z dodatkiem Little Italy Park Mod 2. Co ciekawe, nie spotkałem go na "czystej" wersji. Tak jak pisałem wyżej: są tacy, którzy widzieli go w Oakwood (był kiedyś taki artykuł na MT) oraz na Wyspie Centralnej. W tym temacie był człowiek-pies w Hoboken, ale przy tej głównej drodze.
Spotkałem się z człowiekiem psem dwukrotnie podczas Swobodnej Jazdy ! ;-)
Post skula zabrzmiał trochę dwuznacznie :-) a człowiek pies stał się już niekwestionowaną ''chodzącą'' legendą - prawie wszyscy go widzieli, a mało kto zrobił mu zdjęcie ;-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No to ja odkopuję temat:) Bo wczoraj miałem wielki szczęście spotkać w końcu tą legendarną postać:) Mafię ukończyłem chyba z 10-15 razy w trybie fabularnym i parę razy Jazdę Ekstremalną no i niestety nigdy nie udało mi się jej dojrzeć. Jednak teraz gdy postanowiłem nagrać FRAPS-em całą moją grę o dziwo.... UDAŁO SIĘ!!! Powiem szczerze, że jak dotąd myślałem, że to dzieło jakiegoś modu, kodu itp itd. Ja jednak grałem na "gołej" wersji i o żadnym cheatowaniu czy modowaniu nie ma tu mowy. Zwierzo-człeka spotkałem podczas misji w jeździe ekstremalnej (Samochód z dziurawym bakiem). Poniżej wrzucam film, i dla zainteresowanych dodam tylko, że moje odkrycie nastąpiło w 5 minucie i 30 sekundzie filmu:) To piękna sprawa po tak długim czasie w końcu samemu trafić na ten MEGA SEKRET!

http://www.youtube.com/watch?v=wuLMuGsRsnU

Pozdrawiam i życzę szczęścia:)
Też go znalazłem :)
Dowód: http://www.youtube.com/watch?v=7-AS2znZ_qo
Nagrywam również serię z Mafii- lajkujcie i subskrybujcie :)
Ja go u siebie widziałem tylko raz, w SJ tam, gdzie w Jeździe Ekstremalnej jest misja ze snajperką ;-)
Drobny odkop, ale myślę, że warto aby temat znowu odżył. Napatoczyło mi się dzisiaj to bydle, chyba po raz 4 czy 5 w mojej Mafiowej karierze.


EDIT: Znalazłem screena z poprzedniego spotkania, gdzieś rok temu:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Miesiąc temu myślałem że juz nigdy go nie spotkam, nie zwracałem nawet szczególnie uwagi na to...
Ale byłem zbulwersowany do tego stopnia że skopiowałem tego moda na większy traffic i zmienilem texture psa na zieloną żeby go nie przeoczyć :D
Przy dobrych wiatrach 5 minut i znajdujemy człowieka z zieloną głową psa :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Na człowieka psa jest jakiś algorytm czy on się po prostu respi z błędu w kodzie?
Jakie jest prawdopodobieństwo spotkania jego na danej dzielnicy?
Obrazek
EmpireVoyager napisał(a):
Na człowieka psa jest jakiś algorytm czy on się po prostu respi z błędu w kodzie?

Z tego, co wiem, to spawnuje się on losowo. Po prostu głowa psa jest chyba ukryta w katalogu ze skinami ludzkich twarzy.
EmpireVoyager napisał(a):
Jakie jest prawdopodobieństwo spotkania jego na danej dzielnicy?

Nie ma takiego prawdopodobieństwa, chociaż chyba najłatwiej jest go spotkać w Central Island przy stacji benzynowej od strony Little Italy w jeździe ekstremalnej (Przynajmniej u mnie tak jest)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Odkop, ale cóż.
Obrazek
Obrazek
Babę Psa spotkałem, kiedy wychodziłem od Żółtego Pete'a w FR.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
cron