Brak "manuala"

Na wszystkich filmikach (przynajmniej tak mi się zdaję) nie widać obrotomierza. Wg mnie znaczy to, że nie będzie manualnej skrzyni biegów w grze. Jeśli tak, to będzie to naprawdę wielki cios w plecy. Uwielbiałem ten tryb w Mafi I, a teraz nagle wyskakują z takim pomysłem. Co o tym sądzicie? Czy może wcześniej było coś o tym wspomniane?
Obrazek
Jak na razie nic o tym nie wiadomo. Szczerze...to mi manualna skrzynia przydała się tylko raz w Mafii I (kiedy musieliśmy się pozbyć auta dla Lucasa i pojechać do latarni - wrzuciłem na luz i auto samo spadło z klifu ;-) ). Jego brak na pewno nie będzie mi przeszkadzał :-)
Być może na tych wszystkich filmikach został wyłączony (np. przez niski poziom trudności). Może to będzie na takiej samej zasadzie co fizyka jazdy - też według poziomu trudności.
Mam taką nadzieję

Mój 300 post!!! Yeah!!! Będzie biba, ja będę ostro...Czekam na życzenia ;D
Obrazek
Prawie nigdy go nie używalem, dlatego nie zamierzam płakać jeżeli nie będzie go w Mafii 2.
muore il bandito, la mafia vive
Mi tak samo manual służył tylko do zabawy. Crash testy na moście Guiliano... :-P
Jednak jego brak może przeszkadzać części graczy. Pozatym dodaje on realizmu ;-)
Dla mnie np. to będzie ciężki orzech do zgryzienia... Planowałem kupno pełnej kierownicy (tj. gaz, hamulec, sprzęgło) z manualna przekładnia biegów... No nic, pozostaje nam czekać aż coś powiedzą, albo do momentu premiery gry ;-) Wtedy się okaże, czy tryb manual będzie, czy nie. W każdym razie, zapłakałbym gdyby go zabrakło.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Jeden z ludzi z 2K Czech grał sobie w Mafie 2 na kierownicy, ale tam skrzynia biegów była łopatkowa (czyli skrzydełka przy kierownicy) i nie wiadomo czy z niej korzystał :-/ ci z Was, którzy lubią granie kierownicą muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać na jakieś konkretne informacje.
No ale obrotomierza nie było. Manual w grze bez obrotomierza to bezsens. Jak mówi wojtek trzeba czekać
Obrazek
a ja stawiam że taka możliwość będzie w opcjach i po jej zatwierdzeniu pojawi się obrotomierz. Przyoszczędzili na HUDzie.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jak manuala nie będzie to zostanę przy Mafii I.
PS. Sorry, jeśli temat był zbyt stary.
Obrotomierz jest na tym samym liczniku. Patrzcie że są 2 wskazówki. Nie macie się co bać :D
@Don Tindono

Obrotomierz nie onzacza ,że będzie skrzynia. Ja brałbym ją jako dodatek podnoszący realizm ,ale niezbyt potrzebny. Używałbym ją co najwyżej po zakończeniu gry ,dla zabawy.
Fan of Tommy Gun :D
Myślę że przesadą by było gdyby nie było trybu manuala w Mafii 2 skoro w Mafii 1 był. Miejmy nadzieję że nie usunęli tej funkcji ba ja przykładowo jak i pewnie wiele osób również jeździło na manualu
@UP
Bo nie będzie manuala, HUD najwyraźniej o tym wskazuje. Niestety nie wszystko w M2 jest tak jak gracze by chcieli.
cron