Brak "manuala"

dokładnie, a Ty bingo mi nie mów co mam czytać, bo akurat ja sprawdzam forum 2k, na których chyba najłatwiej wyłapać ciekawostki.

nie ma co się martwić manualem, wiele rzeczy jest tu albo "niedorobionych" albo po prostu ich brak irytuje graczy. Ktoś może dziś kupił magazyn PLAY, w którym jest recenzja pełnej wersji? mieszkam na wiosce i nie da rady tego kupić, może komuś się zechce przepisać całą recenzje na neta? ; p z góry dzięki.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Mi się wydaje, że system agresywnej jazdy oraz sytem ograniczenia prędkości w 100% zastapią nam manualną skrzynie biegów. Chcesz ruszać szybko, to wyłączas ograniczenie, a jak nie to wlączasz i już
thorbdg chyba Kaczora Donalda dla dzieci czytasz.

Soldi pewnie masz racje.Ja i tak w 1 cały czas na auto śmigałem.
Poczekamy, zobaczymy. To, że ktoś tam na jakimś tam forum coś powiedział nie oznacza, że to 100% prawda. Nawet na oficjalnym forum- mogą puszczać po prostu zwykłe plotki. W demie nie ma wyboru poziomu trudności, zablokowali pełny model zniszczeń pojazdów, w menu jest pustawo- jeszcze możemy mieć nadzieję :). A jak nie dadzą, to przecież można napisać coś w rodzaju listu-petycji o zrobienie poprawki/moda z manualem, to nie jest rockstar z nadmuchanym ego, raczej wysłuchają próśb.
rozumiem że wierzysz w spadające gwiazdy człowieku.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Zjeżdzaj i mnie nie wkurzaj wystarczająco miałem dzisiaj problemów i jeszcze ty mnie irytujesz.
Po co wierzyć/nie wierzyć w "spadające gwiazdy", jeśli istnieją? Chyba, że chodzi Ci o takie spełniające życzenia. Nie ma podstaw, by od razu przechodzić w skrajny pesymizm i przyjąć, że manualna skrzynia biegów jest nieosiągalna. Porównując to, w jaki sposób zachowywało się Rockstar, a 2K Czech- jest różnica. Rockstar się nadyma i puszy, jak raz miałem problem w GTA IV, którego nikt nie mógł rozwiązać na żadnym forum i napisałem na oficjalnego maila rockstar- gta 4- nikt nie odpisał. Jak w Mafii przed premierą miałem kilka pytań- odpisali mi godzinę później.

Mi się wydaje, że system agresywnej jazdy oraz sytem ograniczenia prędkości w 100% zastapią nam manualną skrzynie biegów. Chcesz ruszać szybko, to wyłączas ograniczenie, a jak nie to wlączasz i już


Ani jeden, ani drugi system nie zapewnia mi (w moim subiektywnym odczuciu) zbyt szybkiej zmiany biegów, ręcznie by było szybciej.
Spadające gwiazdy nie istnieją to tylko komety.Nie ma czegoś takiego.Pozatym skończcie ten offtopic.To forum MafiaTown a nie GwiazdaTown.
Misiaczku, dlatego dałem spadające gwiazdy w cudzysłów. Spadające gwiazdy to meteory, czyli takie świecące smugi powstające za meteoroidami.
Widzę, że lekcje geografii mamy już za sobą, tak, więc wracając do tematu. Faktycznie może nie da tak szybkiej zmiany biegów, ale jeśli dawać już skrzynie manualna, to 100% czyli, że np. sprzęgło można zniszczyć i etc, a nie takie duperela, że są same biegi.
Może z tym niszczeniem sprzęgła to przesada- wymusiło by to używanie kierownicy z 3-ma pedałami, których nie jest zbyt wiele na rynku i nie są tanie. Dobrze było w Mafii I- sprzęgło przydawało się do zrywów, delikatniejszej zmiany biegów, możliwości wrzucenia luzu przy duże j prędkości.
Soldi napisał(a):
Widzę, że lekcje geografii mamy już za sobą, tak, więc wracając do tematu. Faktycznie może nie da tak szybkiej zmiany biegów, ale jeśli dawać już skrzynie manualna, to 100% czyli, że np. sprzęgło można zniszczyć i etc, a nie takie duperela, że są same biegi.

Wiesz ile i jak trzeba jeździć żeby spalić sprzęgło? :D Chyba przez całą grę musiałbyś jeździć jednym samochodem i to jeździć w stylu nieogarniętego dziadka ;) Obstawiam że byś daleko nie uciekł ani policji ani gangsterom ;p nie pisz takich głupot ziom xd
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
co do sprzegla to nie wydaje mi sie przeciez to duzo km trzeba by bylo. moze jakby ktos mial kiere ze sprzeglem to mozna by sie przy okazji uczyc jezdzic.

a wogole takiego screena na forum znalazlem ktory moim zdaniem bardziej przybliza manualaObrazek
bo jest tam inny hud i moze tam pisze ktory bieg jest aktualnie...
Widać obrotomierz, prędkościomierz .... reszta to domysły bo małe, ale trochę w dół od środka przebieg w metrach ;p a na dole stan paliwa (Full tam gdzie białe, Empty/Rezerwa tam gdzie czerwone się zaczyna). Bardziej po lewej na dole nie mam pojęcia co to może być... może rzeczywiście biegi...
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Spoiler także jak ktoś chce to może zajrzeć.

"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
cron