Brak "manuala"

Nie ma manuala.
Pisali o tym już bardzo dawno, chyba, że coś zmienią, choć gra pewnie już jest skończona.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Gra teraz jest gdzieś w 97% ukończona, więc nie ma szans by zmienili brak manuala. Ja za brakiem manuala nie będę się cieszyć ani smucić, czyli pół na pół ;-) .
Obrazek
mam nadzieje ze moze jakis patch bedzie bo ja bardzo lubialem w free ride manualem jezdzic albo moze sie stanie cud i nas wysluchaja:)
Przyznaje ze w normalnym przechodzeniu mniej uzywalem manuala ale uwazam ze to jest jeden z wiekszych minusow
A mi się przypomniało, jak na jednym screenie, ukazującym nasz garaż i samochody w nim "zaparkowane", widziałem różne informacje na temat tych samochodów. Pamiętam też, co bardzo rzuciło mi się w oczy, że przy niektórych samochodach było widocznie napisane transmission manual, a przy innych transmission automatic. Jestem tego pewny na 75%.

Poza tym, patrząc na sprawę z logicznego punktu widzenia i realizmu, o którym zapewniało nas 2K, domyślałbym się, że w jednym typie samochodów będą tylko skrzynie manualne, z racji ich wieku, a w innych do wyboru manualna bądź automatyczna, na co dowodem może być historia motoryzacji z lat 40 i 50. Szkoda, że nie ma JamesaBeckersona, pewnie konkretniej by się wypowiedział na ten temat ;-).
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
A mi się przypomniało, jak na jednym screenie, ukazującym nasz garaż i samochody w nim "zaparkowane", widziałem różne informacje na temat tych samochodów. Pamiętam też, co bardzo rzuciło mi się w oczy, że przy niektórych samochodach było widocznie napisane transmission manual, a przy innych transmission automatic. Jestem tego pewny na 75%.

Poza tym, patrząc na sprawę z logicznego punktu widzenia i realizmu, o którym zapewniało nas 2K, domyślałbym się, że w jednym typie samochodów będą tylko skrzynie manualne, z racji ich wieku, a w innych do wyboru manualna bądź automatyczna, na co dowodem może być historia motoryzacji z lat 40 i 50. Szkoda, że nie ma JamesaBeckersona, pewnie konkretniej by się wypowiedział na ten temat ;-).


to mam nadzieje ze masz racje z 75% bo to byloby fajne nawet ze niektore maja a niektore nie.
trzymam kciuki ze tak bedzie;)
oby był...bo nigdy nie lubiłem automata... powinno być sprzęgło jeszcze przy zmianie w manualu:D

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jeśli nie dadzą w pełnej wersji manualnej skrzyni, to niestety będę musiał dać 10 punktów karnych w mojej subiektywnej ocenie o Mafii II, czyli 90/100. W jedynce można było samemu się przekonać, że przy manualnej skrzyni i odpowiednim wyczuciu można było szybciej się rozpędzać, jak przy automatycznej. Już widzę, że w niektórych samochodach w II dałoby się ręcznie szybciej zmienić bieg. Tak samo z redukcją przy wyprzedzaniu, trzeba zwolnić, by automat wrzucił niższy bieg : /
Niestety manualem w jedynce to prawda z rozpędzaniem, sam sprawdzałem. Co do drugiej części mafii to już chyba nie ma opcji aby dodali manuala na 8 dni przed premierą
Z tego co sprawdzałem to nie ma wzmianki o zmianie biegów, więc wydaje mi się, że jej po prostu nie będzie.

Przykro mi. :-?
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
jeszcze nic do konca nie wiadomo. Okaze sie to jak juz zagramy w mafie. Jesli jednak okaze sie ze nie bedzie manuala to mozna byc juz teraz prawie na 100% ze ktos zrobi moda z ta opcja. Tylko pytanie czy bedzie sie dalo zmodyfikowac wersje na xboxa? Pewnie jesli tak to tylko na piracie?
maqczo

Wątpię, aby od wypuszczenia dema zaimplementowali "manualną zmianę biegów".

Poza tym, która z firm zmienia coś w grze 2 tyg. przed jej wypuszczeniem, no chyba, że patch bądź zmiana będzie tylko dla ściągających grę ze Steam'a, ale to mało realne.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Majkool pamiętaj, że demo to jest okrojona pełna wersja i może żeby zrobić nam niespodziankę usunęli z dema manualną skrzynię ;)
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
To dziwne, że zostawili resztę opcji, które będą w finalnej, a akurat tą usunęli - bezsens. ;)
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Może będzie jeszcze manual.thorbdg niektóre newsy kłamią.Czytaj newsy na Mafia Town lub na stronie Mafi.Przed premierą GTA na PC mówili że to będzie GTA tylko na konsole jak 2 poprzednie a jednak nie.

OffTopic:Co do dodatków mówili że Rockstar spiknęło się z Microsoftem że dodatki 1 były na XBoxa ale Rockstar się nie dał.Ja i tak wolę Sony droższa ale lepsza.Sczególnie zajebiste im PSP wyszło.
Niestety, w najnowszej porcji odpowiedzi z 2kforums, oczywiście od Elizabeth, znajdujemy odpowiedź:
42. Will manual driving be available in the future?
No, it will not be.