Bitwa O Najładniejsze Fotografie Z Empire Bay

Jeśli można to ja też zagłosuje na użytkownika Sturmovik96. Zima w Empire Bay - to jest to.
Zwycięzca jest oczywisty. Mikrus mógłby zajrzeć do tego tematu, ogłosić zwycięzce i dać kolejny temat xd
Obrazek
Tak Mikrus. Zakończ wreszcie ten etap i daj następny. Niech będzie to etap finałowy :mrgreen:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Etap finałowy?? Po co skoro były dopiero 2 "rundy"?
Obrazek
No bo 3 to tak w sam raz. Zresztą to tylko moja propozycja. Ja uważam że 3 wystarczą.

Zresztą Mikrus coś mało się angażujesz.

Może jeśli nie chcesz prowadzić dalej tego konkursu to przekaż patronat komuś innemu :?:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Ja taką propozycje skladam zeby nastempny temat konkursu byl taki:
Chodzi o to zeby screen przedstawial vita ..(obejetnie w jakie sytuacji bylbe by on byl no1 na ss)
:))
Najlepiej żeby wygrany dawał Mikrusowi na PM temat
Obrazek
Ja mam taką propozycję, skoro Mikrus jest niedostępny, żeby po prostu wygrany danego etapu wybierał temat zdjęć następnego :)
Mordor napisał(a):
wygrany danego etapu wybierał temat zdjęć następnego :)


Dobry pomysł - ale by się Mikrus zdziwił: czyta ten temat i widzi kolejny konkurs
Trochę bez sensu, bo zwycięzca będzie wybierał takie tematy, które najbardziej będą mu pasowały i teoretycznie będzie dawał w nieskończoność, no chyba, że nie będzie mógł wziąć udziału w konkursie do którego dał temat.

Proponuję poczekać jeszcze 2 dni, jeśli Mikrus się nie zjawi to niech administracja da jakiś temat i po sprawie :-P
Obrazek
NIe no nie przesadzaj RG13 nie jestem taki,bynajmniej ja... więc po trochu zgadzam sie z tobą. ;-)
Ja tylko dalem propozycje...równie dobrze moze to być jakaś dynamiczna scena akcji,jakiś stunt,rozwalka. :mrgreen:


Chociaż moim zdanie moglibyśmy zobić teraz konkurs o tematyce DOWOLNEJ:
-chodzi mi o to ze kazdy wykaze się w tym w czym jest najlepszy. :-)
Nie chodzi o to, że akurat to Ty taki jesteś, ale np gdybym ja wygrał jakiś tam etap, mam już kilka gotowych prac i dostosowuje sobie temat pod te zdjęcia ;-)

W sumie dobry pomysł, żeby kolejny temat to freestyle. Nikt na tym nie ucierpi. Popieram pomysł.
Obrazek
Widzę że Mikrus nie jest zainteresowany tematem więc rozpocznijmy konkurs.


Niech będzie to tym razem zupełny freestyle....

Inwęcja twórcza.

:mrgreen:


No to co czas do 30 listopada ?
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
30 listopada?? Potrzebujesz aż miesiąca i 2 tygodni, żeby zrobić screen'a z Mafii II?

Wg mnie data 31 października, jest odpowiednią. 2 tygodnie to wystarczająco dużo czasu
Obrazek
Sorka że nie zaglądałem, zwycięzca jest Sturmovic, a nowa tematyka zdjęć to Freestyle, czyli dajemy co chcemy. A foty wrzucamy do 31 października.
P.S Dean Martin wcale się nie zdziwiłem, tak się spodziewałem.
Obrazek

Ot tak Joe został modelką :-F . Pozuje do Jeffersona, nie bierzcie Hud'a pod uwagę, nie wiem jak go wypier-papier.
Obrazek