ACTA, SOPA, itp.

@robertRobin88 cały lud. ACTA godzi też w rolników (nie będą mogli sprzedawać nasion wyhodowanych z innych, kupnych nasion), emerytów, rencistów, chorych (zabronione będą tańsze zamienniki leków), handlarzy (ban chińskich podróbek).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Debatować można dalej ale ci skur@$#$# z PO powiedzieli że nie ma opcji i podpisują. Ja szykuję już sznur ;-)
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
A tak i pewno części zamienne do aut tak to wiem. Najlepsze jest to że teraz PIS jest też przeciwna ACTA :mrgreen: choć pół roku temu popierali to... no cóż dobrze mieć internautów po swojej stronie...słyszałem że coś pół miliona "nas " jest ...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Kod:
http://pastebin.com/HLFmTtUW


have fun, skradzione hasła do poczty polityków ;-)

Anonymous nie śpi. Całym sercem ich popieram.
Tusk nie może podpisać ACTA, NIE MOŻE! Megaupload padł, następny będzie na pewno MEDIAFIRE...

Ludzie, jak chcecie uratować internet piszcie gdzie sie tylko da coś przeciw ACTA. A tak wgl słyczałem, że w Szczecinie będzie akcja "SZCZECIN kontra ACTA". Ja już na YT pod każdym moim filmikiem i nie tylko, napisałem NIE DLA ACTA, PRECZ Z ACTA itp.

Nie wiem co zrobię Tuskowi jak to podpisze... :evil:
Hehe fajnie że udostępnili. :)) Jajca niesamowite :satan: To co pozostało czekać na kolejnego bubla, bo pozostało 24 h. Niedługo Anonymous zatakuje każdą stację telewizyjną i ogłoszą stan wojenny :-F
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Minecraftowiec123 napisał(a):
Tusk nie może podpisać ACTA, NIE MOŻE!

Może. Co więcej - zrobi to jutro. Polska zobowiązała się do podpisania ACTA i je podpisze.

O ACTA można było poczytać o wiele wcześniej i być może uniknąć tego wszystkiego. Ale Polacy jak to Polacy - manifestacje na kilka dni przed podpisaniem. Mleko już się rozlało.
Hmmm... Maf nie do końca zrozumiałem przesłanie twoje wypowiedzi... Czy może popierasz Tuska ? Jesteś za ACTA ?
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Maf CAŁKOWICIE nie masz racji! Nawet specjaliści w TV wypowiadali się że co prawda wcześniej sprawa ACTA mogła być do wglądu obywateli ale komu przyszłoby do głowy że taki projekt w ogóle może wejść w życie? Skąd szary Kowalski miał wiedzieć co to jest ACTA (który wcześniej był w fazie konsultacji poza "naszymi plecami")?
Nawet jakiś urzędas od danych osobowych w Polsce uważa że zabieg ten był "wysoce" nieuczciwy i teraz w ostatniej chwili dowiadujemy sie że nasza wolność w sieci zostanie cholernie ograniczona. I podobno mamy nie mieć na to wpływu... Cholera jeszcze pier$#%# Tusku-tusku zobaczy co potrafią hakerzy. Chwała im za to!
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ray Charles napisał(a):
Hmmm... Maf nie do końca zrozumiałem przesłanie twoje wypowiedzi... Czy może popierasz Tuska ? Jesteś za ACTA ?


Premier zezwolił ambasadzie w Tokio na podpisanie ACTA, tak więc jutro będziemy tego świadkami. Umowa sama w sobie nie jest zła, jedyny jej błąd to jednostronność.

Wypowiedź Mafa nie mówi nic o sympatii do premiera czy jego poglądów. Niektórzy tutaj zachowują się jak z klapkami na oczach. Przecież to jest premier. Wasze krzyki, że "Tusk nie możę podpisać ACTA, NIE MOŻE!", raczej mało zmienią, jestem nawet skłonny dopisać, że nic.

Aha, jeszcze jedno. Moim zdaniem, powinniście się zastanowić czy jest to dobre miejsce, aby komuś wygrażać lub rozmawiać o jego śmierci, nawet w przenośni. Trochę wyobraźni...
muore il bandito, la mafia vive
:k

W sumie najwięcej krzyczą ci, co ściągają dużo piratów i nie podoba im się pomysł ostrzejszego ścigania. A sama umowa JEST zła. Gdy się ją ratyfikuje, ceny mogą wzrosnąć nawet o 100%, ponieważ koszty produkcji będą zbyt duże.

Ktoś podżega ludzi do wojny. Najpierw "kryzys" i epidemie gryp, na których zarobiły korporacje w Stanach; a teraz to. To czy Tusk podpisze ten papier czy nie, to nie ma większego znaczenia.
Ale Polacy jak to Polacy - manifestacje na kilka dni przed podpisaniem. Mleko już się rozlało.
We Francji i innych krajach zachodnich ludzie też protestują i pewnie nic nie wskórają. Jak już mówiłem szykuje się wojna, realna lub gospodarcza i nic na to nie poradzimy. Niestety.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Może i głupio pytam... Ale kto to ten Anonymous? Piszecie o nim a ja nie czaje :-(
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anonymous_(grupa)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades16 napisał(a):
:k

W sumie najwięcej krzyczą ci, co ściągają dużo piratów i nie podoba im się pomysł ostrzejszego ścigania.

Jestem ciekaw ilu ludzi (nawet na tym forum) ma oryginalnego Windowsa z licencją... Chyba tylko firmy :|K
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Bardzo ładnie i w polskim stylu jest to, że umiemy się tak zjednoczyć.

Alę

Po pierwsze i najważniejsze: Około 80% protestujących w internecie przeciwko ACTA protestuje przeciwko niej dlatego, że nie chce być pozbawiona możliwości darmowego ściągania gier, muzyki i filmów. Zdecydowana mniejszość przejmuje się tym, że będziemy mogli być inwigilowani i to bez wyroku sądu, przez naszego providera. Pozbawienie możliwości piracenia jest tylko zasłoną dymną dla prawdziwego przeznaczenia tej umowy - stałego inwigilowania i cenzury tego, co komu pasuje. Komuno witaj.

Nie można się łudzić, że twórcom tej umowy chodzi o wspaniałomyślne i szlachetne ukrócenie możliwości piracenia, "bo to zue i niedobrzy piraci okradają z pieniążkuf artystów i duże firmy fonograficzne", tylko o możliwość inwigilacji i kontrolowania internetu. To jest prawdziwe przeznaczenie tej umowy i nie łudźmy się, że jest inaczej. Ktoś kiedyś mówił ze nielegalne pliki są kołem napedowym rynku rozrywkowego. Z czym się zgadzam i obecna kultura potrzebuje ogromnego przepływu kontentu, ktora bez drugiego, nieoficjalnego obiegu nie da rady się rozwijać. Takim obiegiem jest właśnie piractwo. Sami artyści niejednokrotnie podkreślali, że poprzez piractwo można świetnie się wypromować i historia zna liczne przypadki, gdzie piractwo wcale nie umniejszyło zysków danego artysty, a wręcz przeciwnie - przyczyniło się do ich zwiększenia.

Absolutnie nie popieram piractwa i jestem jemu przeciwny. Staram się tylko przybliżyć tutaj stanowisko artystów, którzy sami niejednokrotnie podkreślali, że piractwo to nie taki diabeł straszny jak go malują, więc nie sądzę, żeby to im tak bardzo zależało na wprowadzeniu ACTY. Wydaje mi się, że bardziej zależy tym, którzy chcą po prostu cenzurować to, co w internecie im się podobać nie będzie i inwigilować obywateli.

A co do facebookowych akcji, protestów i tym podobnych to stwierdzam, że mamy niestety tępe społeczeństwo. Większość protestujących z którymi mam do czynienia nie ma pojęcia przeciwko czemu protestuje, tylko krzyczy bo:
a) krzyczy całe stado
b) mega aplołda nam zamknęly i zamkno torrenty i skond ja wezme nowom Mafie? :(
Sam nie uważam się za specjalistę ws. ACTA, ale smutno się człowiekowi robi, kiedy czyta niektóre wypowiedzi samozwańczych specjalistów nt. ich motywacji, a także ogólnie nt. ACTA.
cron