10 lecie Mafii

Witam!

W przyszłym roku będziemy obchodzić 10 lecie od premiery gry Mafia: The City of Lost Heaven. Zapewne będą to huczne obchody. Pytanie ode mnie: czego spodziewacie się od twórców na 10 lecie tej gry? Jakiejś edycji kolekcjonerskiej? Gadżetów?

Pozdrawiam

Don Salieri
Według mnie nic wielkiego nie będzie :-/ . Może coś będzie do Mafii II ale wątpie.
Obrazek
[post usunięty]

Ostrzeżenie +1 - M.
pewnie wydane zostanie kombo - Mafia i Mafia 2 z DLC

[usunięte]
Mikrus napisał(a):
Według mnie nic wielkiego nie będzie :-/ . Może coś będzie do Mafii II ale wątpie.


Właśnie tej opcji boję się najbardziej. A może powstanie jakiś fanowski projekt? W sumie Mafia to gra, która zaszczepiła zainteresowanie drugą częścią. Bez niej Mafia 2 nie byłaby tak oczekiwaną, a zarazem tak dobrze sprzedającą się (przynajmniej pod koniec sierpnia) grą.
Ja bym chciał patch ze strony autorów :D
Patch mógłby zawierać:

-TratXX mapy
-Race mode
-Multiplayer mode
-"legalne" minimalizowanie gry

Oraz mogli by dodać jakąś poboczną misje :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Mogli by zrobić jakieś dodatki m.in. do Mafii 1, albo do drugiej części. ;-) . A najlepiej żeby dali już Mafię 3 , heh ;-)
Obrazek They never fight alone...
Może jakiś film/gra opowiadający o powiązaniach między LH a EB?
Obrazek
może screeny z Mafii III ?
i może ktoś w końcu z polaków wyda jekiegoś moda z tej okazji albo w ogóle by wydał coś :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Hmm, nie sądze aby twórcy zwracali uwagę na jakieś 10 lecie. Zwykła rocznica, jeżeli chłopaky zza granicy coś wydadzą to już tylko z dobrej woli albo nadmiaru czasu.
muore il bandito, la mafia vive
wedlug mnie nic :D popatrzmy obiektywnie :D Mafia 1 to był szał i wogole ale dla 3/4 ludzi to juz tylko dobre wspomnienia z tej gry :D troche zapalencow dalej w to gra :) ale to juz nie ta skala :D jak juz to jakies ładne pudelko albo cos takiego ale wątpie . dla nich to juz Mafia 2 to zamkniety rozdzial a co dopiero 1 :D ale tak jak ktos powiedzial - to jest tylko jakas tam rocznica gry :D niema co robic swietosci z tego bo wielkiego torta napewno nikt nieupiecze :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Fajnie by było, gdyby wydali jakąś specjalną edycję Mafii, ale wątpię, żeby cokolwiek zrobili- przecież to tylko gra. Co innego gdyby to była jakaś uroczysta rocznica założenia 2k. Sami sobie możemy na tę rocznicę torta upiec ;P
Mordor napisał(a):
Sami sobie możemy na tę rocznicę torta upiec ;P


Ten dzień jest już w moim kalendarzu na rok następny. Ja jednak będę miał do końca nadzieję, że twórcy coś zrobią... no chociażby na nowo wydaną grę z soundtrackiem i gadżetami.
Wiesz dam sobie rękę uciąć że nigdzie oprócz MT nie będzie to wspomnine :-?

Napisz mi na PW Don to razem ucimy to :D
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Tego obawiam się najbardziej. Wiesz - może na takich stronkach typu MafiaScene pojawi się jakiś mały news "Happy Birthday Mafia", ale nie traćmy nadziei mimo tego, że Mafia 2 i dodatki to był policzek dla fanów.
cron