10 lecie Mafii

Jak wyjdzie po niemiecku, to zapewne wyjdzie jeszcze po czesku i angielsku :-P więc nie wszystko stracone :-D
Obrazek
niestety tylko 5tys. sztuk. Wiec trzeba polować na e bay lub na tej stronie pytać. I ciekawe kiedy to wyjdzie...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No tak ;) Przed chwilą doczytałem na przesłanym przeze mnie linku, że:

Could be english version only, keeping the costs low. Available in most countries.Czech Republic of course respecting the makers.
Everyone should be able to order it worldwide on an official Mafia website! ...and the whole box shouldn't cost more than 40 bucks.


Po czesku dobrze by było kupić, a po angielsku jeszcze lepiej ;)

@UP: Wyjdzie najprawdopdodobniej w rocznicę premiery zresztą jest napisane:

28 August 2002 - 28 Augus 2012
Don Salieri napisał(a):
Z tych informacji wynika, że wyjdzie EDYCJA SPECJALNA MAFII NA 10 - LECIE!

Nie znalazłem w tym temacie takiej informacji.
Bardziej niż o pojawienie się takiej informacji chodziło mi o to, że jednak coś jest na tą rocznicę przygotowywane.
Wydaje mi się, że to na Amazon to kaprys jakiegoś niemieckiego wydawcy. A temat na forum 2KG to niestety tylko prośby fanów o taką edycję.
Nie wydaję mi się żeby najprawdopodobniej najlepsza księgarnia na świecie robiła sobie "żarty".
Cóż - przesyłając link z poprzedniej strony miałem na celu udowodnienie, że jednak zainteresowanie tematem jest. Wybaczcie jeśli kogoś wpędziłem w błąd :oops: Ciągle liczę jednak na wydanie takiej edycji.
Don Salieri napisał(a):
Nie wydaję mi się żeby najprawdopodobniej najlepsza księgarnia na świecie robiła sobie "żarty".

Nie napisałem, że robi sobie żarty. Napisałem, że najprawdopodobniej taką edycję zorganizował sobie niemiecki wydawca Mafii.
Włącznie z rocznicą M. będziemy w tym samym dniu obchodzić rocznicę wydania GTA III. Myślę, że goście z Rockstara zrobią jakiś Happening albo coś takiego
. Jeśli święta nie będzie robić 2K Czech to MY będziemy je obchodzić SAMI, prawda?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja tam bym się ucieszył Mafią 1 w HD :D Albo dodatkiem do drugiej części kończącym grę.

Ha... albo jeszcze lepsze.... Multi do Mafii 2. :))
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
A co ma związane z 20 leciem Mafii dodatek kończący historie M2, albo multi do M2?? Myślę że jeśli coś przygotują to jakieś niskie ceny jeśli chodzi o Mafie, nie ma się co łudzić na jakieś specjalne edycje.
Mafia w HD to nie taki zły pomysł, bo chyba każdy szanujący się fan tej gry chciałby przejść po raz kolejny z ładniejszą oprawa graficzną, prawda?
Odnośnie specjalnych edycji - 2K Czech raczej nie robi takich niespodzianek, a jeśli coś ma wyjść to będzie to tylko projekt fanowski (liczę na to, że wyjdzie ta edycja z rewolwerem, długopisem i innymi gadżetami).
Ja bym chciał, żeby na 10 lecie Mafii 1 wyszedł jakiś mod, który otwierał by wszystkie lokalizacje misji (bar na Central Island - z misji Rutynowe zadanie, Bar Pompeje, motel Clarka, tor wyścigowy, stacja remontowa w Chinatown, Hotel Corleone, kościół w Down Town w całości, farma, która nie wiadomo dokładnie gdzie jest, lotnisko, willa prokuratora, statek - z misji Wszystkiego najlepszego, port, więzienie, galeria miejska) + lokalizacje z modu City Bars Mod v1.0, i żeby były zaznaczone na mapie, bo ten plik locations.bin nic nie daje, jeśli chodzi o zaznaczenie tych miejsc na mapie.
Ja bym chciał żeby dali poprostu jakiś dodatek i żeby bardziej rozbudowali jazdę swobodną
Glory Glory ManUtd XD