Własne mieszkanie

Witam na wstępie chciałem zapytać czy jest jakiś mod który dodaje własne mieszkanie w Mafii wiem że w Free ride extreme jest dom ale jest on taki pusty i ma brzydki wygląd . :-\
Chciałbym żeby w modzie znalazło się możliwość zmieniania ubrania(skina) . Grałem w Ikarus mod i w Polish Town ( czy jakoś tak ) tam jest taka możliwość ale nie podobają mi się te mody . Najlepiej jak by ten mod znajdował się w swobodnej jeździe :-) Czekam na odpowiedzi i Pozdrawiam !
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
No to, powiedzmy, że wyjawię projekt nad którym pracowałem z Mnichem przez czerwiec i lipiec. Jest to bardzo rozbudowana wersja tego czego szukasz, zrobiliśmy mieszkania części użytkowników MT, znając ich gusta, oraz czerpiąc informacje z tematów takich jak: gdzie chciałbyś mieszkać, ulubiona broń, samochód itp. Dodatkowo jest kilka mieszkań użytkowników MafiaScene. Mnich dodawał tam skrypty, typowo Role Play, czyli, siadania, sikanie, mycie, przebieranie się itd. bajery jakie każdy sobie zawsze marzył i to w swoim wyjątkowym mieszkaniu w ulubionym miejscu. Na razie nie wyjawię w 100% co i jak. Ale dodam jeszcze, że znajdują się tam lokacje publiczne, które też będą pełniły bardzo ciekawą i czynną funkcję. Pozostaje czekać. Od lipca prace stoją przez mój film, ale jak go skończę to raczej ruszą na nowo. Aktualnie jest tak z 70%
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Lukical, zdaje się, że ostatnio polecałem ci mod, w którym można było zmieniać ubrania w domu. Chyba się nazywał Free Extreme Rode Mod, czy jakoś tak. Z tego, co się orientuję, to są tam rzeczy, których oczekujesz. A co do moda Dona i Mnicha, to czekam z niecierpliwością, bo zapowiada się coś baaardzo dobrego. :-P

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sprawdziłem tego moda ale jest on nie zbyt na moje gusta :)

Donie czekam z nie cierpliwością . Czytałem o tym filmie zapowiada się ciekawie !
_____
Okej będę na to uważał ;)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Kurcze, też chciałem mieć własną chałupę w grze, najlepiej umieszczoną w Works Quarter, no ale cóż ^^
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Mam jedną wolną na przeciwko zajezdni, bo user już nie wchodzi na forum. Ale i tak modyfikacja jeszcze musi poczekać. A nawet jeśli nie, to zawsze będzie można coś dorobić :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No wiem, a sam wiesz, że i ja nieczęsto na to forum wchodzę ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Lukical, myślę, że zaczekasz na moda Dona. ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Kwintesencją byłoby dodanie do chałupy jakiejś kobiety (albo kobiet xD), z którą można podejmować interakcję. Wiesz o co chodzi.. ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja bym chciał w Central Island (Te wierzowce ahhh) ewentualnie w New Ark :)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Jak wrócę do projektu, tak za pół roku gdzieś, to wtedy założę temat, powiem co już i gdzie jest, i wtedy będzie się można zgłaszać.
Kobieta również jest do zrobienia :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mi natomiast marzyłoby się mieszkanko na wsi! :-D

Najlepiej pokoik w tym motelu, na dole normalnie funkcjonowałby cały ten bar, a ten motel to też taki zajazd dla taksówkarzy, m.in dla Tommy'ego ^^
Oczywiście pokój by trzeba było opłacać itd.

Mam trochę bujną wyobraźnię, no ale taki "ożywiony" Motelik w FR to ciekawa koncepcja według mnie :-P
Panie i Panowie, temat, na który wy zmieniacie ten, jest tu: gdzie-chcielibyscie-mieszkac-w-lost-heaven-t4054.html
Temat dotyczy moda, a nie marzeń, chociaż ja bym mieszkał jeśli z innymi userami, to przy parku w Little Italy, jak jest wjazd do tunelu.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Wszystko jest do zrobienia ;-)
Ja nie zrobię?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Gdybym się znał na modowaniu to sam bym sobie jakiś domek wymodelował :-D
Ale niestety, nie mam zielonego pojęcia w tych tematach :-P