Własne mieszkanie

Donie, te domki Robisz w Lost Heaven in Minecraft? Pytam na poważnie.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
W Mafii.
Obrazek
Don z pewnością założy osobny temat, gdy tylko uzna, że czas najwyższy oficjalnie poinformować opinię publiczną o modzie i kto wie - może da nam możliwość poproszenia go o zrobienie mieszkania na życzenie. Jak już wcześniej wspomniał Sąsiad Woodi, ten temat nie jest od tego. Więc zakończmy pojedynek SpamerRanger's Offtop Edition, nim się ostrzeżenia posypią. Na dyskusję o modzie DMateo przyjdzie jeszcze czas. Nam pozostaje czekać, a jest na co. ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To jeszcze jako zwieńczenie dodam, że od projektu LH in MC uciekłem już chyba w czerwcu i nie chce mieć z nim więcej nic wspólnego, trudno, nigdy przez to nie zostanie ukończony, ale ja dziękuję za [***] całej roboty i dostawanie tylko [***], że wprowadzam coś od siebie, kiedy reszta ma to w [***]. Nie chcę już do tego wracać, amen.
Offtop - koniec.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wow, niezły spamfest sobie zrobiliście, macie szczęście, że nie było mnie wcześniej na forum, bo bym tu wcześniej zrobił porządek. Jak to mówią "gdy kota nie ma, myszy harcują". Poharcowaliście sobie, tym razem obejdzie się bez ostrzeżeń, ale lepiej żeby to był koniec offtopowania. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś linki do modów spełniających wymagania Lukicala, to proszę śmiało pisać, jeżeli nie - darować sobie bezsensowne posty.

Howgh.