Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witojcie ;)

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem i chce tu spędzić miłe chwile ;D.
Jak coś służę pomocą.
Witaj witaj !
Napewno spędzisz :->
Obrazek
Ot, kolejny bezsensownie nabity post.
Witam.

///Jeśli uważasz, że przywitanie nowego usera jest zbędne, to nie jesteś miły.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Siemka!

Han ty się nigdy nie zmienisz
Obrazek
Witam!
Han27 napisał(a):
Ot, kolejny bezsensownie nabity post.
Witam.


OFF-Topic ? Tutaj się witamy, więc dlaczego ma być to OT ? :-?
Obrazek
Han27 napisał(a):
Ot, kolejny bezsensownie nabity post.
Witam.


nie musisz tu pisać, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

A pozatym witaj
Murphy był optymistą.
Witaj w rodzinie i pamiętaj:

"Mafia...trzymasz z nią - jesteś ustawiony. Wpier*alasz się w jej interesy - giniesz."

Joe Barbaro

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
witaj kolego ^^
witam :)
Han27 napisał(a):
Ot, kolejny bezsensownie nabity post.
Witam.


Już ci kiedyś mówiłem, że nie musisz nic pisać.

Witaj Marcopl2 ;-)
muore il bandito, la mafia vive
hej! :-D
Siema ;-) "Do napisania"
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Pisze ze może ktoś pomóc ja prosze o pomoc z modem Turbo mod 2.0v czy jakis taki :oops: nie wiem jak go włączyć :-/ :-/

// Używaj szukajki lub jeśli nie ma to utwórz swój temat, bo ten nie jest o tym.
// Tak na przyszłość przeczytaj TO - ogólne zasady korzystania z internetu, aby nie zaraziła cię dość słynna choroba ;-)
- M
Radziłbym używać "szukajki" czyli opcji szukaj i zamieszczania postów w odpowiednich tematach. To, co zrobiłeś teraz nazywa się Off-Topic, czyli piszesz coś, co nie jest zgodne z założeniami tematu. Na kilka osób działa to jak kurz na alergika, także uważaj ;-)

Witam jeszcze raz nowego użytkownika forum ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
cron