Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witojcie ;)

Taa ale wracając do tematu... :arrow:
Mafek1996 napisał(a):
Taa ale wracając do tematu... :arrow:


Wracając do tematu poszukaj sobie odpowiedniego działu i znajdz założony temat, lub jeśli go nie ma, to sam załóż.
muore il bandito, la mafia vive
Ja chciałem żebyśmy kontynuowali ten temat a jak tobie się coś nie podoba to nie musisz uczestniczyć na forum :evil:

// Warn
To następnym razem bardziej precyzuj to, co chcesz przekazać, bo już drugi, czy tam trzeci raz rozpoczynasz dyskusję, w której nie można wziąć udziału ze względu na to w jakim stylu się wypowiadasz.. Gdyby każdy na świecie pisał w sposób, który pozwalałby tylko na własną interpretacje to ja np. nie wyobrażam sobie tego chaosu, który by panował. Rozumiemy, że masz 12 lat, ale im wcześniej zaczniesz nad tym pracować, tym szybciej wyrobisz w sobie nawyk pisania z sensem, w sposób, który pozwoli aby twoje wypowiedzi zostały zrozumiane również przez innych użytkowników. Tylko tyle. Dzięki.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
-

//Przepraszam za zbędny post, można usunąć.
Obrazek
Tomasz co się tak czepiasz że mam 12 lat?? weś kurde żal i co myślisz że jak mam 12 lat to gorszy jestem??

aha i że niby ja OT robię?? looknij na 1 strone i zobacz ostatnią wypowiedź sam od topicu odchodzisz i co ??
Dobra, skończcie te pogaduszki.
Może zamknijmy już ten temat, bo już chyba wszyscy przywitali się z nowym użytkownikiem MT.
Załóż temat to się przywitają. Zamykam.
cron