Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon
The Witcher 3: Wild Hunt

Data premiery: 19 maja 2015
Platformy: Xbox One, Playstation 4, PC

Obrazek

"Wystarczyło 6 miesięcy, by legiony Nilgaardu wdarły się wgłąd Północnych Królestw. Za nimi spływające krwią pola, zniszczone wojną pustkowia. Po tych zrujnowanych ziemiach krążył Biały Wilk - pogromca potworów, gniew i stal. Mówią, że był szalony. Szukał twarzy, wspomnień, tropów. Pośród chaosu zdany był tylko na siebie."

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12072

Trailer: Rozgrywka (E3 2013) (wydany 11 czerwca 2013)

Trailer: Zabijając potwory (wydany 14 sierpnia 2013)

Trailer: VGX (wydany 9 grudnia 2013)

Trailer: Miecz przeznaczenia (wydany 5 czerwca 2014)

Trailer: Ślad (wydany 24 października 2014)

Trailer: Starsza krew (wydany 5 grudnia 2014)

Zwiastun rozgrywki:

Spot telewizyjny:

Trailer: Pamiętna noc (wydany 14 maja 2015)
Ekstra. Kiedy premiera?
Przeczytaj pierwszy post.
No widzę, że w przyszłym roku. A dokładnej daty niema?
Gra jest w produkcji. Jak ją skończą to podadzą datę premiery.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Stworzyłem kiedyś temat z Wiedźminem, ale chyba gdzieś zniknął :k

W każdym bądź razie, z niecierpliwością czekam na kolejną część. Wszystkie Wiedźminy przeszedłem kilka razy, niedługo zabieram się za sagę.
Powiem krótko, jak chłopaki z CDP zrobią to co zapowiadają, to śmiem twierdzić, że może nadejść gra, która będzie chyba najlepszym cRPG-iem w historii gier komputerowych. Trailery pozwalają wierzyć, że będzie to produkt jakiego jeszcze nie było, łączący to co najlepsze było w Wiedźminie i w Wiedźminie 2, plus to co najlepsze w innych RPG-ach (np. otwarty świat, czyli element, którego brakowało w dwóch poprzednich częściach ). Liczę na klimat z jedynki, walkę z dwójki (troszkę ulepszoną i urozmaiconą), no i na ulepszenie fabuły, która w jedynce była niezła, w dwójce natomiast mam wrażenie, że nie wykorzystano jej całego potencjału. Dodać do tego sandboksowy charakter rozgrywki i powinno wyjść znakomicie. Powiem, że jak usłyszałem melodię z 0:40 (w tym trailerze z E3), to od razu przypomniał mi się pierwszy Wiedźmin i chciałbym, żeby taki był trzeci. Z klimatem wręcz wylewającym się z monitora (takim jaki był w jedynce), z różnorodnym światem (z tego co widzę to będzie bardzo różnorodnie, będzie można odwiedzić morskie wyspy Skellige, górzyste i lesiste tereny królestw północy, mam też nadzieję na Nilfgaard), czyli z tymi elementami, które wciągały mnie w książkowe opowieści o Geralcie.

Co by się nie działo, Wiedźmina 3 kupię na pewno i to na pewno w wersji kolekcjonerskiej. Historia nauczyła mnie, żeby nie oceniać gry po trailerze, ale po tym co do tej pory zaserwowali nam chłopcy z CDP ufam, że będzie to ukoronowanie gatunku RPG, jak sami zapowiadają Wiedźmina twórcy.

Absolutny must-have.
Przy okazji - na VGX pokazali nowy trailer (na razie po angielsku już po polsku):

(trailer w pierwszym poście)
W sumie nic nowego nie wprowadza ten trailer, ale widać, że podążają wciąż w tym samym kierunku. Najbardziej podoba mi się fragment z 0:50 - ta wioseczka wygląda niczym Odmęty z jedynki i czuć ten sam fajny klimat polskiej wsi. Pola uprawne, stare drewniane chaty, młyn w tle. Na to czekam!
Niestety, premiera się obsunęła, ale pewnie to wyjdzie na dobre, bo sami mówią, że chcą jeszcze grę dopieścić. Tutaj jest o tym na jakim etapie teraz stoją: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=83988
Wydaje mi się, że gra może być świetna. Szkoda tylko, że premiera się przeciąga.
Dzisiaj o 20:00 czasu polskiego letnia konferencja z Los Angeles: http://www.thewitcher.com/stream


Dlaczego jeszcze nikt tego nie wrzucił? Zawartość trailera istnie epicka, nie będę mówił co konkretnie - fani sagi na pewno rozpoznają wszystkie osoby 8-)
Dla porównania wersja angielska. Miażdży.

Gdzie jest Cirilla? Wszyscy gadają, że widzą Ciri, a ja nie wiem gdzie :C Sam fakt, że w ogóle mają zamiar wskrzesić Yennefer jest dla mnie tak fascynujący, że pierdolę - zbieram na nowego kompa. :D Ale wiedźmin z ciemnym zarostem? :\ Przecież w książce wyraźnie pisali, że mutacja całkowicie pozbawiła go pigmentu. To niemożliwe, żeby Geralt miał czarną brodę. Nawet szara, czy brunatna jest niedopuszczalna.

Co do samego trailera - WOW. Wielkie WOW. Nie potrafię nawet opisać słowami tego, co zobaczyłem na ekranie... Zakochałem się :oops: :lol:
Oczywiście w polskiej wersji, angielska ssie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)