Więcej opcji tuningu w warsztacie

Piospi napisał(a):
Crew napisał(a):
Piospi napisał(a):
No niestety ja też mam oryginalną Mafię i ten mod nie chce mi działać :/

Próbowałem wkleić dane z pliku "content" do "content" z DLC i nic :/


Może ktoś się uporał z tym problemem ?



Rany człowieku, w archiwum masz folder cnt_lexan , umieszczasz ten folder w Mafia II/pc/dlcs


Koleś jesteś jakiś nienormalny, aż tak ułomny nie jestem. To że masz cracka i Tobie działa ten dodatek to się ciesz i pisz bardziej wartościowe posty na przyszłość. Na mojej oryginalnej mafii nie chce ruszyć ten dodatek....



no widać, że jesteś ułomny, Ile razy trza pisać, żeby uruchomić te dodatki trza mieć cracka , na oryginale ci nie pójdzie to. też mam oryginała, ale by grać z dodatkami wgrałem sobie cukierka i nie narzekam
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
PODOBNO!!! Jest coś takiego, co emuluje plik steam_api.dll i wtedy da się odpalać te DLC na oryginale...więcej info nie znalazłem, nie mam pojęcia czy jest to emulator, czy zmodyfikowany plik .dll czy po prostu swego rodzaju crack, zainteresowanych odsyłam do google.pl, może coś na ten temat znajdziecie.
http://www.Counter-Strike.PL
Crew

Oj dobrze że ty nie jesteś ułomny....nie wiesz o co chodzi, a musisz bezsensowne posty pisać. Na przyszłość dam Ci radę - trochę szacunku dla starszych, bo przez internet to każdy potrafi być "twardy".

Khazar w innym temacie napisał, że można ten mod zemulować aby działał na oryginale, więc dlatego ciągle próbuję do tego dojść....zrozumiano ? Mam nadzieję, że w końcu dotrze do twojego "mózgu".

Dzięki Kazar za info, poszperam i zobaczę o co kaman.
I5 760 4.2 GHZ | Asus Maximus III Formula | G. Skill ECO 1600 MHZ CL7 | Seasonic X-Series 750W | EVGA GTX 480 | Samsung 2233RZ | OCZ Vertex 2 100 GB SB | Obsidian 800D
powered by LiquidCooling
Witam


Chciałbym się podzielić znalezioną w internecie poprawką do: "Full_tuning_by_Lexan"
Nie wiem czy u wszystkich tak się dzieje, ale po wgraniu modyfikacji niedostępne są samochody z Vegas Pack (Chaffeque i Jefferson Futura).

Wystarczy w dowolny edytorze tekstu, zawartość pliku "content" z folderu "cnt_lexan" zmienić na:


Kod:
<Content Name="Charger" Type="Car_Charger"></Content>
<Content Name="Painting" Type="Car_Painting"></Content>
<Package Name="Full Tuning by LEXAN" Order="9001" Version="1" Id="9001" NameTdbId="64020200" BuildVersion="crypt1" BuildInfo="GE 24456 SDS 65697">
   <Content Name="Charger" Type="Car_Charger"></Content>
   <Content Name="Painting" Type="Car_Painting"></Content>
</Package>



Źródło:
http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=94.30



pozdrawiam
jak to pobrać?
cron